Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moja ženska me ne zadovolji. Kaj naj naredim.

Moja ženska me ne zadovolji. Kaj naj naredim.

Ne poznaš se dovolj. Misliš da se, pa se ne.
V nasprotnem, bi “privlačil” in bi te “privlačile” točno takšne osebe, ki si želijo podobno oz.so na stopnji, kjer si želijo podobno kot ti.
Tudi če odmisliš da je bistvo problema v želji po seksu, in rečeš, da vse na začetku seksajo enako veliko kot ti, je problem v iskrenosti.
Zakaj privlačiš ženske, ki so neiskrene že na samem začetku? Zakaj so ti všeč ženske, ki jim je seks sredstvo za dosego drugih, njim bolj pomembnih ciljev?
Koliko si ti sam njim zmožen pokazat sebe in svoje t.i.želje in cilje, ki jih kao poznaš, veš kaj si želiš?
Očitno premalo, in te dejansko vodi podzavest, te sprehaja sem in tja.
Če bi dejansko iskreno vedel, kaj si želiš v vezi, bi to izražal že od samega začetka, in tiste s skritimi agendami, bi se zelo hitro razbežale kar same, ker ne bi imele tam, s tabo kaj delat.

Kako in zakaj se jim pa uspeš zmanipulirat, je pa na tebi, da sam (ali s pomočjo koga bolj strokovno podkovanega) odkriješ.

Kakorkoli (se) obračaš in izogibaš, od sebe ne moreš zbežati.
Zato še enkrat; spoznaj se! 😉


Tukaj si dobil par lepih odgovorov od “teoretikov”. Lepo za brati, pomaga ti pa bolj malo. Žal.
Pri vsaki punci je pot za skupno partnerstvo drugačna. Sam ti dam prav, če doma partner ne nudi dovolj sexsa ali zelo poredko(v večini primerov) to pomeni, da si zapolnil njena-ženska pričakovanja. Ne pa sexsualna. Z eno besedo, ko začne ženska moškemu odtegovati sex, to pomeni, da te nima rada (biti s teboj), ampak imeti.
Tu je več razlogov, na kratko. Ženske imajo do 25-30 leta že toliko sexsualne kilometrine, katero večina moških ne doseže do konca življenja. Ko bi ti seksal, je ona že utrujena od tega.
Težko dobiš slovenko, katera ni preračunljiva in iskrena. Tako je.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kako ti je uspelo iz tega, da ženske na začetku seksajo dovolj, potem pa premalo zaključiti, da je to 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zato, ker so neiskrene?
Kako ti je uspelo iz tega, da je pri nekaterih zvezah seksa dovolj vse skozi, pri večini pa na začetku dovolj in potem premalo, izhaja, da jaz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} premalo poznam samega sebe?

Tvoja logika je nekako takšna: Joj, nekdo je bil do mene nesramen. Le kaj sem storil, da privlačim nesramne osebe, moram se bolj spoznati in delati na sebi?
Je možno, da je problem v nesramni osebi? V njegovem otroštvu? Bi morala ta oseba morda bolj spoznati sebe?
New age mumbojumbo. Vsekakor je bolj smiselno najti tako, ki skozi rada seksa, kot se pa ukvarjati sam s sabo za vsako neumnost, ki jo naredijo osebe okoli tebe.

Če bi se poznal dovolj bi privlačil in bi te privlačile točno takšne osebe, ki si želijo podobno oz. so na stopnji, kjer si želijo podobno kot ti.
In potem svizec zavijne čokolado. 😉

Ne poznaš se dovolj. Misliš da se, pa se ne.
V nasprotnem, bi “privlačil” in bi te “privlačile” točno takšne osebe, ki si želijo podobno oz.so na stopnji, kjer si želijo podobno kot ti.
Tudi če odmisliš da je bistvo problema v želji po seksu, in rečeš, da vse na začetku seksajo enako veliko kot ti, je problem v iskrenosti.
Zakaj privlačiš ženske, ki so neiskrene že na samem začetku? Zakaj so ti všeč ženske, ki jim je seks sredstvo za dosego drugih, njim bolj pomembnih ciljev?
Koliko si ti sam njim zmožen pokazat sebe in svoje t.i.želje in cilje, ki jih kao poznaš, veš kaj si želiš?
Očitno premalo, in te dejansko vodi podzavest, te sprehaja sem in tja.
Če bi dejansko iskreno vedel, kaj si želiš v vezi, bi to izražal že od samega začetka, in tiste s skritimi agendami, bi se zelo hitro razbežale kar same, ker ne bi imele tam, s tabo kaj delat.

Kako in zakaj se jim pa uspeš zmanipulirat, je pa na tebi, da sam (ali s pomočjo koga bolj strokovno podkovanega) odkriješ.

Kakorkoli (se) obračaš in izogibaš, od sebe ne moreš zbežati.
Zato še enkrat; spoznaj se! 😉
[/quote]

Haha, vidim da boš še dolgo “Peter premalo”.
Pri meni ni potrebe za “desanko Šakić”, zato to vem.
Nikjer nisem trdil, da se premalo poznaš.
Ostalo si pa na domišljiji pisal. Kakšno logiko imam, pa se ti niti ne sanja, kaj šele, da bi vedel. Treba se bo prizemljiti, drugače boš uporabljal samo desanko Šakić.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


[/quote]

Ha ha..z vsemi štirimi, in petim, v bran.
Če je tako lažje.. 😉

Če se ti vzorci ponavljajo, in kot pišeš sam, se ti ponavljajo (od ene nekompatibilne veze verjetno ne bi “ugotavljal” vsesplošno nezadovoljstvo zaradi količinskih razlik v seksu), celo sklepaš, posplošuješ, da so Slovenske take (da bi to držalo, bi moral nekaj časa bit v vezi z vsaj s par 10.000 Slovenkami, in za to imet življ.dobo vsaj nekaj 100let), potem ni problem v teh partnericah, ampak v tebi, ker točno take privlačiš oz.te privlačijo.

En nesramnež je že lahko sam kriv, ker je nesramen, če pa nekdo večinoma ima opravka s samimi nesramneži, pa je vprašanje na njem, da ugotovi, kdo je on, da se mu sami nesramneži dogajajo v lajfu?

Psihologijo si prešprical očitno.

Delujemo, srečujemo, so nam zanimnivi, in tudi mi sami, privlačimo ljudi, s katerrmi imamo nekaj “skupnega”, lahko tudi podzavestno, neke vzorce, strahove, težave, karkoli, nepredelanega.
Ljudje smo socialna in tudi seksualna bitja, in v dvojini, ali množini, prijateljstvu te stvari rešujemo lažje, bolj uspešno, se podpiramo, komuniciramo, kot posamezniki. Velja za večino ljudi, ne za absolutno vse, nekateri so dejansko samotarji.
In seveda, razen tistih, kjer so prikriti motivi ali nezavedno tista primarna stvar, ki jih vodi. Ampak ti se itak nikoli ne premaknejo nikamor.
Pri 40tih npr.enako blesavi kot pri 20tih.
Kot bi se na faksu študent obnašal na nivoju petletnika.
Ne vem, koga bi zanimal.
Verjetno bi ga petletniki zvlekli v peskovnik.

Imaš se vso pravico upirat, krivit vse naokrog.
Pred sabo ne moreš zbežat.
Sprememb ne bo, dokler ne spremeniš sebe.
Zdaj, če ti je več do fejk tolažbe, potem pač vzemi odgovore tistih, ki pravijo, da imaš prav, da so res vse Slovenke seksualno čez nekaj časa nezainteresirane.
Ampak, zaradi tega seksal ne boš čisto nič več kot do sedaj. 😉

Do česa ti je potem pravzaprav: do fejk tolažbe in mal jamranja, ali do več, po možnosti vsakodnevnega seksa s stalno partnerko, ki jo imaš rad in ona tebe?

Ha ha..z vsemi štirimi, in petim, v bran.
Če je tako lažje.. 😉

Če se ti vzorci ponavljajo, in kot pišeš sam, se ti ponavljajo (od ene nekompatibilne veze verjetno ne bi “ugotavljal” vsesplošno nezadovoljstvo zaradi količinskih razlik v seksu), celo sklepaš, posplošuješ, da so Slovenske take (da bi to držalo, bi moral nekaj časa bit v vezi z vsaj s par 10.000 Slovenkami, in za to imet življ.dobo vsaj nekaj 100let), potem ni problem v teh partnericah, ampak v tebi, ker točno take privlačiš oz.te privlačijo.

En nesramnež je že lahko sam kriv, ker je nesramen, če pa nekdo večinoma ima opravka s samimi nesramneži, pa je vprašanje na njem, da ugotovi, kdo je on, da se mu sami nesramneži dogajajo v lajfu?

Psihologijo si prešprical očitno.

Delujemo, srečujemo, so nam zanimnivi, in tudi mi sami, privlačimo ljudi, s katerrmi imamo nekaj “skupnega”, lahko tudi podzavestno, neke vzorce, strahove, težave, karkoli, nepredelanega.
Ljudje smo socialna in tudi seksualna bitja, in v dvojini, ali množini, prijateljstvu te stvari rešujemo lažje, bolj uspešno, se podpiramo, komuniciramo, kot posamezniki. Velja za večino ljudi, ne za absolutno vse, nekateri so dejansko samotarji.
In seveda, razen tistih, kjer so prikriti motivi ali nezavedno tista primarna stvar, ki jih vodi. Ampak ti se itak nikoli ne premaknejo nikamor.
Pri 40tih npr.enako blesavi kot pri 20tih.
Kot bi se na faksu študent obnašal na nivoju petletnika.
Ne vem, koga bi zanimal.
Verjetno bi ga petletniki zvlekli v peskovnik.

Imaš se vso pravico upirat, krivit vse naokrog.
Pred sabo ne moreš zbežat.
Sprememb ne bo, dokler ne spremeniš sebe.
Zdaj, če ti je več do fejk tolažbe, potem pač vzemi odgovore tistih, ki pravijo, da imaš prav, da so res vse Slovenke seksualno čez nekaj časa nezainteresirane.
Ampak, zaradi tega seksal ne boš čisto nič več kot do sedaj. 😉

Do česa ti je potem pravzaprav: do fejk tolažbe in mal jamranja, ali do več, po možnosti vsakodnevnega seksa s stalno partnerko, ki jo imaš rad in ona tebe?
[/quote]
Prepričanega ne moreš prepričati, haha, optimistka si punca.
Drugo, ni na intelektualni ravni, da bi te sploh razumel.
Na koncu se mi pa dozdeva, da je tema ena provokacija.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ne berete dovolj pozorno. Odgovorilo se vam je že dokaj smiselno z vprašanjem:
“KAKO TO, da si vedno znova in znova izbirate partnerice, ki jim čez čas NI VEČ DO SEKSA?”

Če bi se poznali, kot pravite.. takšne izbire ne bi več opravljali. Tako vam pa vlada nezavedno.
[/quote]

Ne strinjam se s tem, da mi po vaše vlada nezavedno in, da sem izključno sam kriv za izbiro “takih” partnerk.
Vsak posameznik se odloča sam, one se odločijo da na začetku seksajo več in potem čedalje manj. Mislim, da je to pri Slovenkah kar pravilo.
In vaša rešitev je, da delam na sebi!? In potem, ko se bom spoznal, bo to 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vplivalo na izbiro žensk, privlačil bom le ženske, ki si bodo želele tolko seksa kot jaz, ali več.
Meni se zdi to zelo za lase privlečena teorija in sklepanje na zelo majavih nogah. Mi lahko date, kakšne konkretne dokaze, da bo to delovalo?
Rešitev je lahko tudi, menim, da je bolj racionalna, da vsake 3-5 let zamenjaš in je seksa dovolj.
Pač želim žensko, ki mi seksualno parira na dolgi rok. Zaenkrat je še nisem srečal. Lahko seksam nekaj manj, lahko zamenjam, lahko grem raje na kakšno potovanje, po sebi pa brskam in osebno rastem v druge smeri. 😉 🙂


Prepričanega ne moreš prepričati, haha, optimistka si punca.
Drugo, ni na intelektualni ravni, da bi te sploh razumel.
Na koncu se mi pa dozdeva, da je tema ena provokacija.
[/quote]

“Prepričanega ne moreš prepričati, haha, optimistka si punca.
Drugo, ni na intelektualni ravni, da bi te sploh razumel.
Na koncu se mi pa dozdeva, da je tema ena provokacija.”

Tudi pod razno mi ni jasno, da lahko govoriš o intelekturalni ravni, ko pa je govora o prepričanju. Vidva sta prepričana, verjameta, religiozno, če bi spoznal sebe, bi privlačil le prave partnerke. Bwahahaha. Za mene je to “in potem svized zavije čokolado” smer.

Tudi to, da v debati nekomu, pa čeprav na drugi račin rečeš, da je neumen.
Ker, to, da nekdo “ni na intelektualni ravni” pomeni prav to.
Ne pove veliko o človeku o katerem govoriš, pač pa o tebi.
Čeprav mislim, nazadnje, ko mi je nekdo rekel “ti si neumen” je bilo v osnovni šoli. 😉 🙂

Vzorci se mi ne ponavljajo konstantno in nisem žrtev, imam alternative.
Tujke, ki večinoma razmišljajo drugače, menjam partnerko vsake toliko časa, samozadovoljevanje ni najslabša stvar na svetu, tudi prijateljice so v redu rešitev.

Ne strinjam se s poenostavljeno psihologijo. Prebral sem kompletnega Junga, veliko Piageta. Celega Berna, čeprav zelo poenostavlja.
Lahko razumem, da utilitaristično poenostaviš kompleksne stvari, da dobiš neko, čeprav zelo nenatančno orodje, kot si storila v zadnjem postu.
So pa tudi drugačne rešitve.

Srečujemo vse živo, vsak izbira sam. Če je od recimo 20 Slovenk, 18 takih, ki na začetku seksajo dovolj, potem pa vse manj, je korelacija precej visoka.
Zanima me kakšne so izkušnje drugih? Moških, žensk?
Kaj so razlogi za tako obnašanje.
Kako vi rešujete ta problem?

In potem berem na tem forumu kako so boge reve 10-15 let dajale noge narazen možu da je bil mir… a se ne vprašajo zakaj so z njim če jim sex ni dober ?
In tukaj si na začetku, pač so s tabo dokler imajo korist in to je to. Nauk, menjaj ko se naveliča…omisli si ljubico in še eno pa sexsaj do onemoglosti.


Če tema ni provokativna naj ti povem, da sam ti nimaš pojma o vajinem odnosu. Prvo pišeš, da je vse ok, potem pa v postelji ne štima.
Seveda v postelji ne štima, pa ne samo pri tebi, ampak pri vseh takih parih, kjer ne uspete pogledat mal globlje v odnose ljudi.
Za uspešno vezo, sta vedno POTREBNA 2! Ne moreš vso krivdo valit na svojo boljšo polovico ti pa kot, da si angel z neverjetnim libidom. Mislim, da težave v odnosih nastajajo predvsem, ker postane vse skupaj rutina in premalo poglobljenih in odkritih pogovorov. Odnosi so vzajemni in tako bi moralo tečt v obeh smereh. Na začetku je vse lepo in prav, ker se posvetiš eden drugemu, nato se vse to mal zgubi, ko zaživi rutina v odnosu. Dejstvo je, da večina vidi zgolj samo sex in kako tega primankuje in kako so ženske aseksualne, frigidne…., ampak temu ni tako. Skozi dolga razmerja, zakone se pozabi na erotiko, čutnost, nežnost, razvajanje v dvoje, kjer je to prisotno nekako na začetku. Razmerja in zakone je treba negovat in jih dograjevat.
Dokler boste gledali na veze, samo kako manjka sexa in vam je zgolj to prioriteta ne moreš pričakovat nekih sprememb, ker na tak način je zadeva utopična.

Ne strinjam se s tem, da mi po vaše vlada nezavedno in, da sem izključno sam kriv za izbiro “takih” partnerk.
Vsak posameznik se odloča sam, one se odločijo da na začetku seksajo več in potem čedalje manj. Mislim, da je to pri Slovenkah kar pravilo.
In vaša rešitev je, da delam na sebi!? In potem, ko se bom spoznal, bo to 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vplivalo na izbiro žensk, privlačil bom le ženske, ki si bodo želele tolko seksa kot jaz, ali več.
Meni se zdi to zelo za lase privlečena teorija in sklepanje na zelo majavih nogah. Mi lahko date, kakšne konkretne dokaze, da bo to delovalo?
Rešitev je lahko tudi, menim, da je bolj racionalna, da vsake 3-5 let zamenjaš in je seksa dovolj.
Pač želim žensko, ki mi seksualno parira na dolgi rok. Zaenkrat je še nisem srečal. Lahko seksam nekaj manj, lahko zamenjam, lahko grem raje na kakšno potovanje, po sebi pa brskam in osebno rastem v druge smeri. 😉 🙂
[/quote]
Tovrstno dojemanje stvari najbolje opiše stari vic o Muju na Nemški avtocesti:
Na radiu Mujo posluša, da po A1 vozi t.i. Geisterfahrer (vozi v napačno smer). Mujo pogleda ven in zakriči: “Ma kakvi jedan, vidi koliko jih ima!”

Če vnaprej obtožiš praktično polovico prebivalstva, da se mu naenkrat (po nekem čarobnem obdobju zaljubljenosti) ne da seksati (z vami).. ker je ‘slovenka’.. to več pove o obsojajočem, kot obsojenim.
Nemogoče je, da so “vse ženske iste” os. ‘slovenke’.

Še prijateljev, ki jih je veliko več, ne moremo vsepovprek dajati na skupni imenovalec (Mujotov na avtocesti).
Prijateljev v danem trenutku imamo več, kot seskualnih partnerjev, pa le teh ne moremo imeti več kot 250, v povprečju cca 150.. ker če jih imamo več, jim ne moremo reči prijatelji – končna omejitev ur v dnevu in tednu. Glej: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dunbar{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}27s_number

Zato je naš vpogled v soljudi hudo omejen.

Podobno velja, da partnerja dejansko spoznamo: 3 letno skupno življenje. Če zaokrožimo, da je v Sloveniji distribucija po spolu enakomerna (dejansko je malo več žensk – daljša povprečna življenjska doba, manj rizično vedenje itd.) imamo tako 1 000 000 ljudi nasprotnega spola.
Primernih partnerjev je pa seveda manj, recimo samo še 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (starost).
300 000 ljudi x 3 leta = 900 000 let, da bi lahko oceno o “vseh ženskah” v Sloveniji dejansko podali. Kaj šele za CEL SVET!?

Obsojanje po spolu, rasi, nacionanosti, veri.. je tako tisto znamenje, ki reflektor usmeri v govorečega in ne tiste o katerem ravno “trobi”. Razkriva sebe in svojo omejitev.

Star pregovor pravi: Lisica bo za grozdje, ki ga ne doseše, vedno trdila, da je “kislo”.

Podzavestno bo tako vedno izbrala ženske, ki jim seksualni interes upade (ker jim že v osnovi ni visok ali potreben del partnerstva..), ker je na ta način ves čas v varni vlogi žrtve.

Če bi uporabil logične možgane, bi verjetno že ugotovil, da izbiro opravlja on sam in da očitno vedno “napačno”. Zakaj že?

Medtem pa drugi moški ne bodo imeli problema najti ženske v istem, slovenskem, okolju, ki jim je seksualni del veze enako pomemben.. zato se v spolnosti igrata, raziskujeta in sta v svojih željah, hotenjih in fanatazijah ODKRITA že ves čas.
Ni neprijetnih presenečenj glede pogostosti, kot barve in kvalitete. Če pa življenje pripelje kakšne ovira, pa si znata najti kompromis (kjer sta obe strani enako delno zadovoljne), kot konsenz (obe strani enako delno nezadovoljni).

De omnibus disputandum..

Stepni volk sploh ne odgovarjaš na vprašanje in prejšnji post ampak podajaš svoje že vnaprej zabetonirano mnenje.

Tudi po mojih izkušnjah Slovenke veliko zahtevajo in malo dajo. Se splača pogledat naokrog. Bližje Italija, Hrvaška, Srbija in Bosna. Če pa imate nekaj denarja in radi potujete svetujem Filipine.


Tovrstno dojemanje stvari najbolje opiše stari vic o Muju na Nemški avtocesti:
Na radiu Mujo posluša, da po A1 vozi t.i. Geisterfahrer (vozi v napačno smer). Mujo pogleda ven in zakriči: “Ma kakvi jedan, vidi koliko jih ima!”

Če vnaprej obtožiš praktično polovico prebivalstva, da se mu naenkrat (po nekem čarobnem obdobju zaljubljenosti) ne da seksati (z vami).. ker je ‘slovenka’.. to več pove o obsojajočem, kot obsojenim.
Nemogoče je, da so “vse ženske iste” os. ‘slovenke’.

Še prijateljev, ki jih je veliko več, ne moremo vsepovprek dajati na skupni imenovalec (Mujotov na avtocesti).
Prijateljev v danem trenutku imamo več, kot seskualnih partnerjev, pa le teh ne moremo imeti več kot 250, v povprečju cca 150.. ker če jih imamo več, jim ne moremo reči prijatelji – končna omejitev ur v dnevu in tednu. Glej: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dunbar{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}27s_number

Zato je naš vpogled v soljudi hudo omejen.

Podobno velja, da partnerja dejansko spoznamo: 3 letno skupno življenje. Če zaokrožimo, da je v Sloveniji distribucija po spolu enakomerna (dejansko je malo več žensk – daljša povprečna življenjska doba, manj rizično vedenje itd.) imamo tako 1 000 000 ljudi nasprotnega spola.
Primernih partnerjev je pa seveda manj, recimo samo še 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (starost).
300 000 ljudi x 3 leta = 900 000 let, da bi lahko oceno o “vseh ženskah” v Sloveniji dejansko podali. Kaj šele za CEL SVET!?

Obsojanje po spolu, rasi, nacionanosti, veri.. je tako tisto znamenje, ki reflektor usmeri v govorečega in ne tiste o katerem ravno “trobi”. Razkriva sebe in svojo omejitev.

Star pregovor pravi: Lisica bo za grozdje, ki ga ne doseše, vedno trdila, da je “kislo”.

Podzavestno bo tako vedno izbrala ženske, ki jim seksualni interes upade (ker jim že v osnovi ni visok ali potreben del partnerstva..), ker je na ta način ves čas v varni vlogi žrtve.

Če bi uporabil logične možgane, bi verjetno že ugotovil, da izbiro opravlja on sam in da očitno vedno “napačno”. Zakaj že?

Medtem pa drugi moški ne bodo imeli problema najti ženske v istem, slovenskem, okolju, ki jim je seksualni del veze enako pomemben.. zato se v spolnosti igrata, raziskujeta in sta v svojih željah, hotenjih in fanatazijah ODKRITA že ves čas.
Ni neprijetnih presenečenj glede pogostosti, kot barve in kvalitete. Če pa življenje pripelje kakšne ovira, pa si znata najti kompromis (kjer sta obe strani enako delno zadovoljne), kot konsenz (obe strani enako delno nezadovoljni).
[/quote]

Saj mogoče pa njegova žena jamra prijateljicam da jo mož ne zadovolji in ji predlagajo da si najde drugega… predlagam svinganje. se bosta vsaj skupaj družila…

Swinganje je varjanta. Ampak zaradi spolno prenosljivih bolezni in ljubosumja 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zveza razspade.
V čem je swinganje boljš od varanja?
Večinoma swingerji pravjo, da ker oba vesta. In zakaj je to boljš? Da se lahko mal mučš? Swingerjem je vseen, ali pa so mazohisti?
Se motm?

Za Filipinke lahko potrdm, da so zelo lepe in povsem drugačne od Slovenk. Zadovoljne so z življenjem, tko nasploh. Saj tudi Bosanke pa Srpkinje so bol zadovolne.
Slovenke so high mentejns. Dejva se midva skupaj posvetit temu da se bom js bolš počutla. 😀

Pretiravanje s spolnostjo izčrpava ledvice.


[/quote]

“Ocenjevanje” na osnovi “osebnih izkušenj”, potrjuje vic o Muju.

Vzorec je premajhen, da bi ga lahko prenesel na celotno populacijo. Vsak človek pa ima seveda svoj register zavednih, predvsem pa nezavednih naborov izbiranja.

Poleg seveda seksualne privlačnosti, ki bazira tako na zdravju (simetirja, višina, kvaliteta kože in las) kot različnosti imunskih sitemov (feromoni), je tu še nezavedn del.
Ta nezavedni del je vedenjski vzorec, ki nam ga zapustijo starši in ostali odrasli, ki so v otroštvu vplivali na nas. Vsaka družina ima tako slepo pego, področja, ki se jih je izogibala ali ne obvladovala najbolje.. recimo: jeza.
Posledično si za par iščejo ljudje tovrstne posameznike, ki bi jim omogočili preigravanje starih vzorcev oz. V idealni verziji: nadoknaditi zamujeno.

Ena prvih vaj na Fakulteti za psihologijo je prav takšna: izberite si partnerja, nato pogovorite o svojih starših. Vedno je nekdo, ki si ne izbere partnerjev.. njihova skupna lastnost: prihajajo iz rejniških družin.
Tisti, ki pa so se “Izbrali” v tistih nekaj milisekundah, torej niso imeli feromonov ipd., temveč tisto kar ljudje izražajo z govorico telesa in obraza (večina človeške komunikacije bazira na te, le manjši del so besede same), prefdvsem pa nezavedno: kaj je za zaslonom.
Prav glede tega, kaj so v družini prikrivali, niso znali.. je bil glavni moto zanimivosti. Tako v omenjeni vaji, kot v človeškem parčkankju.

Mujo na avtocesti.

De omnibus disputandum..

Spolne prenosljive bolezni so obvladljive s sila preprostim izumom: KONDOM.

Same spolne bolezni pa ne povzročijo razpada veze. Še manj ga swinganje.
Kot že neštetokrat zapisano: Prav je tisto, kar obema (vsem, če jih je več) ustreza.

Swinganje je torej problem le, če je eden od partnerjev že v osnovi držal figo v žepu. Z iskreno željo in poželenjem obeh, se pa to ne bo zogdilo.

So pa sevdeda različni dnevi in tudi swingerji niso vsak dan za swinganje. In če enemu ni do tega, zaradi kateregakoli razloga, se tega tudi drugi drži. Podobno včasih s kakšno osebo, parom ne gre.. in par potem s tem parom pač ne swinga. Ni neka nuja zadaj.
Swingerji se posledično veliko več pogovarjajo, kot običajni pari, njihova komunikacija je bolj odprte in iskrene narave.. posledično je tudi partnerstvo lahko veliko boljše.
Predvsem pa gre za samozavestne ljudi, ki razumejo razliko med posladkom in glavno jedjo.

Tako so dovolj samozavestni navkljub temu, da si partnert spolnost deli tudi z drugimi, vedo, da so oni tisti, ki so ljubljeni.
Včasih ženske nismo smele s tujimi moškimi na kosilo, večerjo.. danes smejo in zato ne trpi “zakonsko življenje”. Swingerji so pač korak pred splošno populacijo.

Plus swinganje ni enako swinganju. Veliko različnih pravil imajo, meja:
Oba v istem prostoru
Brez penetrativnega seksa (samo petting)
Nič poljubljanja
Itd.
Vsak par ima svoje meje in vsak jih počasi premika.

[img]https://i.pinimg.com/736x/25/9f/e0/259fe036cc95006b8a16cf3e7e844701.jpg[/img]

Pri “zabetoniranem” paru, kjer je na vrsti vedno isti repertuar.. ni čudno, da potem ženski dojadi in ji do spolnosti ni več.
Ni ne inovacij, novega, razburljivega, prestavljanja meja.. zgolj ponavljanje enega in istega: zadovoljstvo moškega.

De omnibus disputandum..

Sem bila v razmerju s tipom, ki je hotel skoz. Lep, visok, privlačen, samozavesten in njegovo govoričenje se je precej vrtelo okrog sexa, kako bi, kolikokrat bi. Saj dejansko je, vendar se ni potrudil, vse je nekako baziralo na tem, kar bo nekdo drug. Včasih me je spominjal na tisto blondinko, ki vsa lepa in dišeča reče: “tukaj sem, lepa sem, vzemi si me”. In dejansko se ne lepega dne ulegel na posteljo in mi rekel: “vzemi si me”. Sčasoma sem mu nekako dopovedala, da mi je najbolj rajcig, če je moški čist tiho, pa niti to ni pomagalo. Nisem več videla razloga za nadaljevanje razmerja.
Drug moški, starejši od tega, manj postaven, vendar zelo inteligenten, tudi na ostalih področjih, me je pa sposoben spraviti v stanje, kjer pozabim na čas, na vse, ko se znajdem v dimenziji, kjer se vse poklopi, ko strast in želja naraste do višav, ko ne razmišljam nič drugega, kot kaj mu želim dati, kaj si hočem vzeti in se mu popolnoma predam z vsem svojim bitjem. Nikoli ga še nisem zavrnila.
Želim povedati, da morda ni prava pot, da jamraš, siliš, izsiljuješ, temveč, da postani zanimiv, razgledan, skratka privlačen in tu seveda ni mišljena zgolj fizična privlačnost.

Ja, seveda, v njem je problem.
A veste zakaj moški varajo. Ker ženske niso dovolj zanimive.
Je katera od žensk sploh pomislila, da obstaja tudi ta opcija?

In ponavadi s tem, da preveč govorijo, nimajo problemov moški, ampak ženske.

Predvidevam, da si se ti ob tipu, ki je bil lep visok privlaćen, samozavesten in z libidom počutila grdo, nizko in si bila brez libida, ker si nesamozavestna.

Moj nasvet petru. Išči dokler ne najdeš. Čim vidiš da ni dovolj seksa pojdi takoj naprej iskat in ne poslušaj teh žensk tukaj, ker jim je samo do vode na svoj mlin.

Sam veš, da je dobrih žensk mogoče ena od dvajset ostalo je šodr, prepotentna, premehkužna, prelena, pregrda, pretečna, prezagrenjena, prezamorjena, preneumna.
Večina hoče, da rešuješ njene probleme.
On se mora spreminit, če bo pravi bo že vedel.

Grdi starci so jim pa všeč izključno iz koristoljubja.
Ker jih lahko okrog prsta vrtijo pa ker jim plačujejo.

Išči naprej, diamantov je malo ampak so! In škoda zgubljat časa.

Dobro povedano!
Vsak je sam odgovoren za svoja dejanja. Pomanjkanje libida je predvsem NJEN problem.

Če bi imel tip nizek libido bi ti 160 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških reklo, da je to njegov problem.
Če ima težave z libidom ženska je pa moški kriv?

Ne, ni, kriva je ženska!
Ker se ji ne dvigne oziroma ne navlaži! In ne morejo ženske kar naprej od drugih pričakovat, da ji bodo pomagali, plačevat račune, nosit teške stvari, odpiral vrata, kuhali večerje. Da se boš ti mogoče ogrela in mogoče bila pripravljena seksat.
Malo morgen, ženska ki ima težave z libidom naj gre na zdravljenje pa na hormonske injekcije.


[/quote]

Iskreno povedano je vse odvisno od tega, kako se o tem pogovarjata in kak je njun odnos do sexa. Če je zanj višek predigre, da ji pomežikne in z glavo pokima v smeri spalnice, ni čudno, da ni akcije. In če njo kljub večkratnim poskusom vedno glava boli (ali podobni izgovori) tudi ni ok.
In sex je pomemben. Lahko si ne vem kako nekateri (se posebej ženske) pritrjujete in poudarjati, da ni, da je zgolj nadgradnja, to po mojem mnenju ni res. Ni vse, je pa precej pomemben. Je vezivo in temelj, na katerem gradiš nek odnos, deliš zelo intimne trenutke, občutke, doživetja.

Sex je pomemben. Če ima ona težave lahko porabljaš svoj čas, da ji jih pomagaš prebroditi.

Lahko pa najdeš žensko, ki težav nima. Ta druga opcija bo zate precej manj naporna.
Veliko žensk pričakuje, da ji bodo drugi reševali njene težave in dajali denar. Mislijo, da jo je moški dolžen motivirati, zapeljati, osrečiti.
Prej “pomaga” oči, pa mama, pa stara mama, potem fant, potem mož, potem, ko gresta narazen pa spet oči pa mama.
Če je ženska taka takoj zaključi.
Dovolj nas je, ki smo samostojne in nam sex predstavlja užitek, ne pa dolžnost.

To, da so ženske manj potentne od moških ni nobena skrivnost.

Biološko mora ženska za razplod seksati enkrat na leto.
Moški pa čim večkrat. Le tako lahko poskrbi, da njegov genski material preživi in se širi

Ženske po spolni želji moškim pač ne sežejo do kolen.

In to je eden od glavnih razlogov zakaj moški varajo. Zakaj tega nihče ne pove na glas?

NE! Ko si ženskao vbije v glavo( po navadi ji to prijateljice ki ji povedo da so noseče ali pa sodelavke) da bi tudi ona imela sončka se seksa 24 / 7 dokler se ne prime. Sedaj če se potrudiš lahko tole traja kakšno leto ali dve. In potem sledi kruta resnica da si potem bolj na kratkem. In tukaj je potem da ženske varajo ker bi rade najboljše seme in moški ko doma ne dobijo.

New Report

Close