Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek moja zgodba

moja zgodba

Nekaj časa se nisem nič oglasila. To pa zato, ker me je moj dragi zelo, zelo lepo presenetil…Že kakšna dva meseca je spremljal vsak moj korak na tipkovnici in mi par dni nazaj to tudi povedal. Obstaja program, ki beleži sleherno besedo ki jo napišeš…poleg pa ura in www stran kje si pisal ipd…
Vsako uporabniško ime in geslo je lahko videl, tak da…ne vem če sem naj jezna ali …
Škoda besed…
Vsaj meni ni prijetno, ker mi je na tak način vdiral v zasebnost, pa najsibodi je to ta forum ali email ali SMS-i ki sem jih poslala preko neta…Skratka štala…Pa lahko bi si jaz tisič krat spremenila geslo…čisto vse je lepo spremljal in bral…
Če sem iskrena mi je minilo do neta pa do vsega…Ker imam kar nekaj takih oseb katerim sem po netu zaupala čisto vse…ampak res čisto vse…pa ne gre se samo za intimne stvari…tudi drugače…In to me je zelo prizadelo…ker se nikoli ni hotel z mano pogovarjati, ko pa sem šla in se zaupala nekomu drugemu, pa je lepo vse spremljal…
Verjetno bo tudi to bral, samo me več sploh ne briga…Vsako tele ima svoje veselje…Naj bere, če mu to pomeni tako zadoščenje…

Toliko, da sem se vam javila…Po eni strani pa sem srečna, ker vem da zdaj ve za ljubimca in vse…Pa naj zna, tudi to sem mu rekla, zakaj sem to naredila…Zdaj pa naj svira qu**c, sita sem ga!!!

Veš kaj……ti dam prav…..če se nista mogla drugače odkrito pogovorit in je moral »vohunit« za tabo….pa naj ima kar hoče……..in tudi če bo te vrstice prebral. Včasih se je pač treba pogovorit in če se z njim ni dalo….Ti pa bodi pridna in se imej lepo…

Mogoče je pa to dobra novica , boš videla da je tako
lep dan ti želim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Poletka! Ne,ne bom pisal tebi,ampak tvojemu(upam,da ni več) prismojenemu tipu:
Ti si eno navadno teslo!Če misliš,da se žensko obdrži na ta način,da jo zapreš v hišo in ji vse gospodinjska dela prepustiš,zraven pa od tebe niti…niti spermij(kar je najmanj!) odpade,pol je naša Poletka zapravila preveč časa s tabo!K
Ko boš spet kako uspel najti,se zamisli!
pomilujem te,ubožček!
Sprevrženc!!!!

:::::::::::::::::))))????

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne vem, kdaj te bo srečala pamet in boš zaživela svoje življenje in ne več životarila ob tvojem…izprijencu…ali si ga ja na roke metal, ko nas je bral, vprašaj ga še to? Kajti če te nekdo ne poseksa toliko časa, je sigurno možno tudi to. Je ne navaden prasec , če napišem v bolj v nežni obliki in naj se zave, da čisto za vsako rit raste palica in tudi za njegovo, slej ko prej se ti vse hudobije, vrnejo v veliki hujši obliki in samo čaka naj, da ga položijo enkrat za vselej…joj…no tvoje varanje je že eno izmed njih, a dvomim, da ga je kaj prizadelo, saj vsak normalen človek ve, da kar ne dobiš doma iščeš drugje…Poletka spokaj in pojdi, dokler še lahko, ali ni škoda vsake sekunde ob takem…takem…je ni besede…cmoka draga moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ha,takšni so tile (nekateri!!!) moški,saj sem rekla,da imam prav s takšnim karakterjem izkušnje….vrag,moram prit do tebe…..Ti mailam,če se še splača…..
lepe pozdrave tvojemu,če bo to čital…..:-))))))))))))
Zdaj pa je resnično že čas,da ga pošlješ tja,od kod je prišel….
Eh,veš kaj bova midve to na očke uredile….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Heheheheh bravooooooooooooooooooooo:))) Klap klap klap!!!
LUbija Srevržkotu!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci!?
Je vse v redu s tvojima sončkoma?
Sp

New Report

Close