Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec

Mojca Mavec

Njena razpoznavnost so njene kvalitetne televizijske oddaje, ki so garancija za gledanost.

Ker ima TV Slovenija bore malo dobrih oddaj, so za moje pojme tiste oddaje, ki jih pripravlja in vodi Mojca Mavec med najboljšimi. To lahko vsak potrdi.

tam nekje je bila tajda omenjena a to je lombergerjeva tajda iz tistih časov, a sta ustvarila srečno družino kot se za pravo ljubezen spodobi lol ne ti men urednik meni pravemu rtv jevcu ki ve kam veter piha in pozna vse vas od a do ž do obisti in vam vidim v možgane, še posebno pa mojco mavec mišo in ostale iz petega štuka ups da ni četrti ko je pa med levo pa desno stranjo rtv ja peti in četrti štuk tak majhna razlika če ti to urednik sploh veš zakaj je rtv hiša tako zgrajena lol
[/quote]

Lombergar je med tem že druge na fukinzli vozil na kras, pa so ga sosedje scinkarili ;)))

Tajda ima pa rada mlajše fante. Ker mlajši jim dajo energijo življenja pa take fore….
Pa baje da same nalodane dobijo, da jim sezidajo mogočne vile in jim življenje obogatijo z neizmernim luksuzom. In jim potem ni več treba delat…

Mojca pa ne vem? Ali še vedno upa da se bo izognila slovanskim genom? ali bo tudi ona sledila tajdi Gotarjevi in Jankovički ter nas presenetila z mlajšim partnerjem


Prosim lepo, ne seri.


Se v celoti strinjam z napisanim.
Ampak to bitje, ki v nedogled odpira poste o Mavčevi, jo ima pa orng v želodcu. Je to zavrnjen moški ali nevoščljiva ženska?


Se v celoti strinjam z napisanim.
Ampak to bitje, ki v nedogled odpira poste o Mavčevi, jo ima pa orng v želodcu. Je to zavrnjen moški ali nevoščljiva ženska?
[/quote]

Tudi jaz Mojco rada gledam. Top oddaje. Pa sem kar ostra kritičarka.
Na živce mi gre npr. ….. ker so vedno eni in isti ljudje v vseh oddajah. Kot da je v SLO samo 10, 15 ‘zanimvih’ ljudi.
Verjetno bi se na TV morali ozirat tudi na želje gledalcev, saj jih plačujemo. Ne pa da so vsi požlahtani med sabo, ker je dolgočasnoooo!

Zdaj vam bom pa jaz povedala, da nimam proti Mojci Mavec nič, ampak žnable pa ima kot žaba. Bog se usmili, samo še nekaj na ssss mumlja.

Meni se vse te mlade ženske smilijo, ko vidim, kako jih potegne trend za sabo. Ko podležejo pa samo pokažejo, kako so nesigurne vase. Ne zavedajo se, da so brez teh polnil in botoxa lepe, posebne in enkratne. Še najmanj pa razumem, kako si lahko iz lepega obraza narediš spako.

Močan podpis, podčrtan.

Njeno delo jo odlikuje, kaj se skriva za “fasado” pa mislim, da nima koga kaj brigati.
Če čuti, da mora za kvaliteto svojega dela spremeniti tudi svoj imidž, pa naj ga.
Meni pomeni njeno delo jamstvo za kvalitetno oddajo.
Sem moški in ne maram “pokvarjenih” žensk, vendar, če brez tega njeno delo trpi, pa naj poseže po stilski preobrazbi.
Tudi Ljerka Bizilj, ki je bila dolgo direktorica na televiziji, je povedala, da so gledalci ocenjevali oddaje tudi po zunanji podobi ustvarjalcev oddaj.
To je pač usoda tega poklica.

bi bilo smotrno da se končno postrgajo iz oddaj in dajo priložnost mlajšim in lepšim.
problem je edino ,da nekatere se še nekako zrinejo v oddaje, ostale kot npr lekšetka so pa dokončno odpisane.

zamima me zgolj kdaj jim bo prebilo da so out.
No sej nekterim je….. potem pa enkrat na leto naprčkajo tiste solde skup, da si plačajo članek v nekih brezveznih žutih štampah ala suzi in se hvalisajo kolk dobro jim gre.
pa makar z vodenjem privat prireditev za katere vsi vemo da je lari fari.

A ta mavčevka vsaj ima lastniško stanovanje v vsej njeni veleuspešni karieri ali je v podnajemu kot nekatere.

njen videz mi je nepomemben, oddaje pa negledljive in verjetno bi bil čas, da si najde drugo turistično agencijo za svoja potovanja kot rtvslo

Seveda tudi moskim se z leti marsikaj razteguje. Se strinjam.

Mojca je super in zelo simpatična..
Ker dopoldan nisem doma, si vedno samo takrat ko ona vodi dobro jutro..to je petek, zavrtim popoldan oddajo nazaj.
Druge voditeljice ji ne sežejo do gležnjev.
Razgledana, govori ogromno jezikov, nezafnana itd..

Tudi meni je Mojca izredno simpatična, nežna. Zanimiva. Prijazna,
Me spominja na Mojčko iz Kekca. Ne ravno osebno…. samo deluje tako ‘po naše’.
Iz tistih časov, ko smo bili še ljudski.

Soditi o lepoti je neolikano in mislim tako dolgo, dokler je zadeva naravna, od narave dana.
Po vsakem posegu v telo pa je to dovoljeno. Hehehe. In če pri sodelavkah opazim novo frizuro ji rečem, da sedaj izgleda za 3 mesece mlajša…..
Obraz Mojce Mavec, ki tako in tako ni nič posebnega je sedaj popolna spaka. Žal je to moje mnenje, ki ga sicer v primeru neposegov ne bi komentiral.
Ona je javna delavka in ona se pojavlja na TV in ne jaz (mi).

Kakšni umetni kolki in s takimi? Punce so še v pogonu.

Kaj so si pa umetnega nardile ? Mojca Mavec na primer?

Zaradi izbočenih ličnic deluje nos bolj potlačen. Bolj boksarski.

Malo pol pismeno, a kar “prisrčno” napisano…)
[/quote]menda ne misliš da bom za tale mon zadeve še lektorilalalal lol ampak ker nisem dobil odgovora od tako zvanega urednika bom odgovoril na zastavljeno vprašanje stavba je sezidana tako zato, da ga lahko meni kakšna pohotnica iz petega štuka vle…. namreč moj je dolg do tal, tako stopim čez tiste male stopničke ali plastificirani klanecv peti štuk ona pa kleči v četrtem pa še na kolena mora jit in se ravno prav izide da ji lepo špricne v usta lol

Ne vem a sem slepa ker jaz na njej ne vidim nic novega. Najbolje sa nalimate vsi svoje slike sem gor, ker ste vsi tako krasni. Obrekovanje je ocitno slovenski nacionalni sport. Men je ona cist ok.

Meni deluje kot zelo sposobna za opravljanje dela na televiziji. Ko jeo gledam pa me spominja na Sneguljčico, na deklico iz pravljice, ki ima okrog sebe sedem palčkov, ki ji pomagajo in jo spodbujajo.
Rezultati so odlični.

Sarkastično napisano.

Ma ja saj ni kekšna super bejba. Pa dobro, kaja pa sploh pričakujete ood nje !!!! Bordel, sex in vem še kaj.
Je pa Mojca ena redkih na RTV SLO, ki obvlada predvsem jezike in to z veliko začetnico, pod drugo obvlada komunikacijo in pod tretje obvlada emapatijo. !!!! Aja za neuke MON-e, to je da se vživiš v okolje , kjer recimo živiš, morda samo trenutno. Da ni poročena in ne vem še kaj me sploh ne briga.
No dragi in še kaj MON-ovci, pa predlagajte boljšo varianto za “sprehajanje” po svetu, kot je Mojca.

New Report

Close