Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec: slovenski moški niso dovolj dobri saj jim niso prizanesli slovanski geni

Mojca Mavec: slovenski moški niso dovolj dobri saj jim niso prizanesli slovanski geni

Zdajle sem poslušala posnetek. Dobro ji je gospa povedala, da je spriskutna in kot ena stara vešča. Super. Super.

Zadnji stavek vse pove. Pa ne o njej, ampak o predhodnem in tebi.

Meni so pa slovenski moški fajn in fajn mi je tudi Mojčina oddaja. IN kaj zdaj?

Aja pa tudi samska sem in nočem imet otrok. Pa se požrite.

Imaš občutek, da koga to briga?! Saj boš ti brez otrok in brez moža. Samo ti si na škodi, mi čisto nič.

Imaš občutek, da koga to briga?! Saj boš ti brez otrok in brez moža. Samo ti si na škodi, mi čisto nič.[/quote]

Jaz nisem na škodi, le zakaj bi bila?
Če se mi lušta moža, jih je vedno dovolj na rapolago. Poročeni moški so vedno za akcijo.

Imaš občutek, da koga to briga?! Saj boš ti brez otrok in brez moža. Samo ti si na škodi, mi čisto nič.[/quote]

Na kakšni škodi je zaradi tega?

zakaj taka sekirancija? itak vsaka ženska al pa živalska samica išče najboljše gene za potomstvo, večinoma podzavestno ene pa pač zavestno, mojca je pač taka k to išče zavestno in očitno v tem genskem bazenčku ni ta pravih genov k bi jih ponucala.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja, samo je zanimivo, da se zaradi ženske, ki naj bi bila tako grozna in nemogoča, potem toliko ljudi sekira :p

Mojca je itak naša carica. Vsi jo imamo radi. Radi bi imeli tako službo kot jo ima ona.
A žal nismo sposobni imeti tak dar govora, takega znanja tujih jezikov in nimamo toliko samozavesti, da bi takobrezhibno komunicirali z gosti.
Smo pa ženske njenih let zato toliko bolj zadovoljne s slovenskimi moškimi, ki imajo slovanske gene in z njihovimi potomci.

Tudi jaz imam raje poročene moške za seks kot, da bi se poročila. Poročeni ne težijo, da bi imeli otroke pa zanje pogospodinji žena.

Punca je pac hotela izpast kul, ker je imela 10 sekund slave na Travel channel – super voznje z motorjem (tisti, ki ne veste, kje je to bilo), izpadla je pa bebasta.

Drugace je pa ta Cole hvalil slovenske gore, sploh tiste okrog Crnega Kala in Gracisca. Lol. Pa Istra, da ima super ceste. Ljubljana je pa sploh najlepsa na svetu. Skratka nadrealisticen prikaz dezele in temu ustrezni komentarji.

MA dajte pogledat to Mavčevo!! Grda je za bruhat. Oči ima ful narazen, govori kot otrok in ne odrasla ženska. ZAto se čudite, da moškega ne najde. Noben je noče! Prizna naj si.

Je simpatična, prijazna, prijetna in priljubljena, predvsem pa zelo sposobna.

Razmišljam, ali je mogoče, da ona podzavestno ne želi narediti reklame za slovenske moške, ker ne želi, da bi jih prihajale k nam tujke osvajat? Saj veste, ženska konkurenca.

Zdaj se bo začelo blatenje te ženske povsod. Veliko ljudem je polepšala jutra, mislim, da si zasluži pohvalo za svoje delo. Vizuelno malce izstopa, ampak ne pomeni, da je grda, pač ima bolj definiran obraz in tudi meni je všeč, nima pa pač “nepopisanega” obraza, ki ga imajo zdolgočasene manekenke. Meni se zdi fejst punca.

Bolj ko jo gledam, bolj mi je jasno, daje pravi angelček:

[img]https://i.ytimg.com/vi/EamwUG4xmVQ/hqdefault.jpg[/img]

MM, ki je tuje kolumne kradla, prevedla in podpisala za svoje?

Ona je tako sposobna in tako profesionalna, da že ve kaj dela. Veliko lepega smo doživeli vsaj na ekranu prav z njeno pomočjo.

Slovencem res niso prizanesli neki slovanski geni, ker slovani sploh ne obstajajo!

Jih ni. Izmišljeni so v 19. st. Poglejmo si stran zgodovina.eu.

Od kod pa izvira navedena oseba, ki neke slovane še vedno propagira, pa si poglejmo stran Najdeno pod dvignjenimi kamni, kjer v iskalniku levo zgoraj vtipkamo njeno ime.

Pa saj to sprašujem, če gre za isto osebo, ki je tuje delo kradla in se potem v vseh medijih opravičevala.
Kraja je kraja, tak človek pri meni izgubi vse točke.

Slovenske ženske nismo sposobne; katera Neslovenka pa je to skupaj spravla?
Nismo protežirane, kot so vse na položajih, to je vsa resnica.
Še študija marsikatera od protežirank ne bi končala brez marsikatere naše pomoči! Dandanes pa so te protežiranke naše šefice, nestrokovne in neprofesionalne in se spet švercajo na naš račun, ko si s to nesposobnostjo zaštrikajo položaj.
Drugače pa ledenohladne in preko trupel, o kakšni njihovi empatiji ni ne duha in sluha.
Prazne duše, prazna lupina brez čkoveka.

Pa saj to sprašujem, če gre za isto osebo, ki je tuje delo kradla in se potem v vseh medijih opravičevala.
Kraja je kraja, tak človek pri meni izgubi vse točke.[/quote]

Seveda je to Mojca Mavec. Kradla intelektualno lastnino in jo ‘prodajala’ za svojo.
Ampak marsikateri v naši državi to lahko počnejo povsem nekaznovano, ne le ona.

Meni so všeč njene kuharske oddaje. Prej, ko je kuhala z Lojzetom je bilo super, tudi z Matjažem Cotičem je v redu. Vse prikaže na tako preprost, enostaven način, da bi kar poskusil to, kar njeni gostje pripravijo.
In vse je pripravljeno s sezonskimi sadeži ali zelenjavo, ponavadi iz domačih krajev, kar pomeni, da je zdravo in okusno.

Pa še čisto prav ima, če se pogleda tvoje komentarje o ženskah tu. Da grdi ste nekateri. In ker si se našel v njenem komentarju ti polagam na srce, da spremeni prepričanje o ženskah, da se boš počutil lepšega. V tvoje dobro.

New Report

Close