Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moje izkušnje

Moje izkušnje

Prebiram -mm-jevo temo o varanju, vzdržnosti in ostalem ter vaše odgovore, pa bi opisal še jaz moje izkušnje:

Včasih se tudi midva sporečeva zaradi marsičesa (me zanima kje se sploh ne) -gradnje, otrok, prostega časa, ki si ga vzamem… , še posebno ko je kaj zasumila in stresla vame vso ljubosumnost in pol noči joka. Ampak na koncu se je vsaj do zdaj dobr porihtal – ne boste verjel – z divjim seksom, še bolj od vsakega prejšnjega! In potem sva se vedno imela še rajši.

Če bi bil žleht bi reku, da se včasih celo skregat mal splača, kaj pravte?

Tako si pa tudi moj možek predstavlja finiš prepira. Ampak .. meni ne potegne. Mogoče bi .. če bi sicer blo OK. Ker pa ni in se to čudno stanje že nekaj časa vleče, pa .. ne bi, hvala. Znam bit trmasta, priznam.

cica

Cickaa, tvoj možek bi ti moru sam na pravi gumbek pritisnt, pa ga očitno še ni našel.

ha, gumbek je že pravi, sam glasbenik ne .. ne več .. zamenjava v orkestru se dogaja ;))))

Kot soliden trobentač se ti ponujam. A je mesto že zasedeno? haha

KIR, dej povej direkt s kolkimi ženskami si že prevaral svojo ženo… številko, če si upaš 😀

Jaaa! To tudi mene zanima! No, jaz temu ravno nebi rekel “prevarati” ampak npr. “skočil” 😉

Mislim, da sm to napisu že na treh mestih, zato ne bom več o tem. Števila ljubljenj pa ti itak ne vem povedat. Razočarana?

Skočil, ja kren! A s mislu iz postelje? Dobro jutro, in to točno opoldne…
Odgovor maš spodaj!

kaj pa pomeni ‘ljubljenj’?

ne spremljam vseh tvojih miljon postov, pa sem te vseen hotla še enkrat vprašat…

ali pa ‘naskočit’ :))

in pomisl, da to dela brez kondoma….

In kako to veš, dragica?

Ampak spodaj si napisal, da ne boš odgovarjal…?

Število ljubljenj je število f****ov, če bo zdej to izbrisan, si kriva ti!

….tistga, k sm že parkrat.. No, mogoče bi ti več povedu ob piru ne pa tle, pol mi pa govorijo, da je mojih postov milion! Saj jih je menda res, moram zmanjšat količino in jo raj povečat tle na mizi (sam ne sexa), haha

100 ljudi 100 čudi…sam ,da smo vsi zadovoljni…lp*

Ja, vsi smo ena deželca veselih in zadovoljnih/jenih ljudi!

:)) polno ***** okoli nas

ker mi je to pa uspelo zasledit, da se jih braniš na veliko…

A se ti zdi, da se jih s tem branim, ko hočem nafutrat vse živalce okol mene?

Ups, šele zdej sm opazu, da s misla na kondome. Ni čudno – delam 5 min, pa 10 sek.forum, še veliki (mali) Napoleon ne bi zmogu tega.

Sicer pa: a ti tud tamalga z rokavicami primeš? Užitki pa nič, a

užitki so res manjši, se strinjam, sam mi ne bi odtehtal minusov (hiv in ostale bolezni k jih lohk fašeš….)

1. Jaz dokazno nisem HIV pozitiven
2. Inkubacijska doba je baje cca 5 let…

Sem te potolažu, ne?

lahko da nisi trenutno, sam ga komot fašeš npr. pri naslednjem ‘ljubljenju’ in preneseš med svoje domače…
kaj pa klamidija recimo?

pa inkubacijska doba nima veze z okužbo, ki se pokaže najkasnej v treh mesecih

New Report

Close