Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moje izkušnje

Moje izkušnje

Vedno moraš gledat pozitivno – se pravi da ne fašeš.
Sicer se pa hočem poboljšat in postat najzvestejši mož, najboljši oči sem že itak. Boš rekla da ni to napredek?

Ja vem, inkubacijska doba je čas od okužbe do nastanka bolezni. Sam če bi vsi tak črno gledal, pol nihče več neb seksu, naša vrsta bi izumrla…

A ti pol s svojim partnerjem samo s kondomom? Al pa daš roko v ogenj, da ni še nobene razen tebe (no, to tud jst jo dam za mojo). Laže živiš

ja, super zaščita, gledaš pozitivno…

ej, nočm ti pametvat, briga me kakšen mož in oče si, zvest ali nezvest… sam zdravje je tist k največ šteje in ti se zaj*** in ne sam to, potencialno ogrožaš svojo familijo in otroke, to mi je pa za bruhat…

ne, sva brez kondoma in oba stestirana, predn sva ga ‘odvrgla’… prej, ko na seks nisem gledala kot na razvoj vrste in mal probavala tipe okol, sem pa vseen rajš kondom uporabla….

No, vsaj zaenkrat ni treba še bruhat, z mano in mojo familjo je vse OK!

Ja, ker sta stestirana se tako in tako ne morta več okužit, jasno. Še ogromno užitkov ti želim z ali brez!

a sam to je sex? ja, pol se pa čudmo, da nas tolko jamra tukej (((((
pa ti to resno, al kaj?

Pravim, ne. Sploh pa ne na dolgi rok.

Zdej ne vem natančno komu ti to in kaj repliciraš, žal

gor si preber da sem odgovarjala na KIR-ov post

KIR, pazi to – seks kot sredstvo za razvoj vrste. Sam ne mi rečt, da ti tut tako mislš?

Utrip: 180 (običajno 70)
Pritisk: 220 (sicer 125)

Kje je Medicinka ali Lorena, da mi razloži ali je to nevarno, da me fršlog!

Prelepa gospa je skoz tuki, pa se skriva, to pa ni lepo! Še zobek buba?

Aja, na tist: tud men ni ljubo držat se ne vem kolk časa, zato se potrudim čim prej porihtat zadevo, haha. Sicer sem pa zelo grd, vem, pravi hudič…
Poljubčku sm te, ne čutiš zvezda moja?

Ne samo, ampak tudi!

Lej ga no, samo pridem, pa že druge kliče na pomoč. Ti, ti.
Nič se ne skrivam. Uletela in prebrala. saj veš, da me srbijo prstki, ko zagledam tvoje črke…
Tud jaz imam rada hitro in eksplozivno. In tudi jaz raje govorim grdo (no, enako z druge strani dobim…) in se derem, vmes pa že počas dobivam smejčke v očeh, ko naju pogledam, kaj počneva…. in potem, ko se vse umiri in otroci spijo, popijeva kakšno pivo skupej in …

poljubček sem sigurn čutila, saj mi je na ličku toplo. No, a si me mal čez rob ustnic? je blo fino tkole.

Sm vedu, da nis prov čutila, saj sem te na tvoje čutne ustnice, maš šminko gor, pa se nočem obrisat! Naj vidijo, saj že itak vsi vedo, da se hočem s tabo dolčkat. Ne poveš pa zakaj si jezna

Ja, KIR, ljubi moj, pa kaj ti je? A nisi ti opisoval nekoga, detece malo, scrkljano, razvajeno bitjece? Pa ja nisi sebe mislil?
Nič ne vem o tem, da bi bila jezna.
A to hočeš?

Nočem!!!! Rad bi pa bil dete v tvojem naročju, no sam z zgornjo glavo, tako da bi lahko gledal v tvoj obraz, poljubljal tvoje razgaljene prsi, pa še kej zraven

No, tako se govori, ha ha…z zgornjo, ja in bi se gledala v oči…..oh, ja.

Sam jst bi ti pogledu še pod glavo, haha

A mojo? A tvojo? Joj, mal sm zbegana, ha ha.

Mal si žleht ja: pod mojo v tvoje mednožje, tist k maš ti zame najboljš!

Žleht pa že ne. Bi pasal, ja. Samo ura bo čas za odhod.

Tud pr men, ja!

pr nas ne…

no, ja, al pa tudi… mam pol več svobode (:-P)

New Report

Close