Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moje življenje…rabim pomoč

Moje življenje…rabim pomoč

hvala za spodbudo 🙂

Dosegla si svoje – otroka. Zdaj bodi tiho in ne zaj….lajfa še njemu. Zberi se, pojdi v službo in zaposli svoje misli. Imaš preveč časa in nobene tolerance več – poskrbi za otroka!

Najprej bi rada rekla hvala tistim, ki ste mi napisali kaj spodbudnega in me razumeli. Vsem ostalim pa…če niste zmogli napisati ničesar pozitivnega, tudi negativno ni bilo treba. Napisala sem, da je to trenutno najmanj kar potrebujem. Pa še nekaterim, da odgovorim..nisem živela pri bivšem fantu, ampak sva se skupaj preselila v podnajemniško stanovanje. Ko je umrl sem pa bila stara komaj 23 let, zraven depresija in še vse ostalo in ne vidim smisla vsak mesec nekomu dajati 500eur za stanovanje in v njem živeti sam. Partnerja v otroka nisem prisilila, to je odločitev in želja obeh. Mislim da v kaj takega ne moreš nobenega prisiliti. Sploh pa midva sva morala vložiti v to, da sva prišla do sina, veliko več časa in energije. Glede tega, da mi je narava pokazala, ker sem neplodna, da naj se s tem sprijaznim..to je zame bolana objava in razmišljanje. Potem naj bi bolnik z rakom sprejel dejstvo, da bo umrl in ne bo poizkusil, kar mu je na voljo, da bi pa mogoče preživel. Dejte nekateri preden kaj takega bleknete malo razmislit. Soseda32..če si že izpostavila moje ime, se lahko tudi ti predstaviš. Tudi tvoj komentar, da če že zase nočem nič narediti, naj vsaj za otroka, je neumnost. Menim, da si nihče ne želi biti v takšni situaciji in nisem si tega sama izbrala. Že to, da sem se odločila pisati to na forum, veliko pove. In če si celotno objavo prebrala, potem veš, da si želim spremembe, pa ne zmorem. Socialna fobija je tudi bolezen, kot vsaka druga..tukaj ne gre, da se odločiš, pa je vse ok, ampak je veliko težje iti ven iz tega. Pred kratkim sem hodila na psihoterapije in plačevala 50eur/uro, pa nismo naredili nič, razen tega, da sem zapravila veliko denarja v upanju, da bo boljše, pa ni bilo. Ta ženska je imela namen samo pobrati denar, njen namen mi ni bil zares pomagati. Zato sem izgubila vero v te ljudi. Pa še to, svojega partnerja ljubim, čeprav situacija žal ni najbolj zavidljiva.

…Če bi partnerju kaj manjkalo, ima tudi on možnost prenehati z razmerjem, saj ga nimam zavezanega. Sicer pa raje ne komentiram takih objav, ker vidim, da imate takšni, ki take pišete, večje težave od mojih.

Veliko si dala skozi in lahko si čestitaš, danisi izgubila volje in si prizadevaš za boljše življenje zase in za otroka. Za vsak slučaj razmišljaj o možnosti, da bi šla s partnerjem narazen. Pri tem pa nikar ne hiti. Izgleda, da te ta odnos izčrpava. Probaj moč črpati iz otroka, skrbi zanj. Verjamem ti, da ti je težko, a napredek pri otroku ti bo dal voljo. Želim ti veliko sreče.

¸

pozdravljena
Z ženo imava podoben primer kot ga opisuješ glede partnerskih odnosov.
Zakon ni tak kot bi se ga želela.
Sem podoben tvojemu partnerju.Imava podoben značaj in karakter.
Odnosi med nama so ohlajeni in se za enkrat še vedno ohlajajo.
Kaj narediti ko je eden od partnerjev nemogoč in te hoče za vsako ceno imeti pod komando in diktirati kako in kaj.
Normalo se mi zdi da se ne strinjaš z takimi odnosi.

Pozdravljeni,

dobila sem kurjo polt. Vsaka beseda je v vaši situaciji odveč. Čas bo zacelil rane zagotovo. Tudi novorojenček je stres za vsako mamo, tudi tisto, ki ni predhodno v depresiji ali ima fobije.
Poskusite s cbdjem, da na naraven način pomirite telo. CBD deluje na tak način, da vpliva na psihosomatsko živčevje in vas bo pomirilo. Ob enem pa v kolikor dojite, bo cbd dobil tudi vaš sin preko vašega mleka.
Vsi imamo prirojen endokanabinoidni sistem in telo konopljo zazna kot sebi enako. V Sloveniji sem zasledila, da se kar 5000 ljudi zdravi s cbdjem.
Poskusite vse in izgibajte se sinteznim zdravilom, ker vas le ti delajo apatične.

LP

New Report

Close