Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mojemu zajčku, moji muci, mojim dragim ….

Mojemu zajčku, moji muci, mojim dragim ….

Full sem srečna, ko vas imam, resno. Kersem se dol
spodaj na Janija prpopala, pa bi želela še tuki povedat
nekaj, ker sem tako srečna, ker smo tolko nardili, ker
smo tolk podelal, ker smo res praznoval delvno prvi maj,
ker sem velikih skrbi frej, ker….. vas imam rada:

Ljubi moji, kolikor vas je, bi vas rada imela poleg sebe,
pa vem, da to ne gre, ker vem, da imat vsi svoje in ker
vem, da ste vsi s svojimi nekje.
Ampak, kljub temu pa:

Zajček, jutri da sedeš u avtobus, da se pripelješ do
……… in pokličeš…..da te pridem iskat in da užijeva to
nepopisno, ampak resnično nepopisno lepoto. Šele
ko boš videla mojo gmajno, repeat “mojo gmajno”,
boš ti sploh vedela, ka pomeni imeti “vse v življenju”.
Zajček, pridi, pridi, pridi, pridi, boš videla….boš vonjala, …….boš sanjala ……… boš …..eh, kva, živela, bemti, joj, zajček, joj, kolk si te jest želim zdej imeti tuki! Pa našo muco tudi, pa lisjaka, pa Nikitko, Brusko tko pozna vse to ..Jani najbrž tudi …. Da ti samo vidiš spreminjanje neba, da vidiš oblak, ki ima zdaj obliko jagenjčka, zdaj dežnika, zdaj banane, zdaj …..eh, da občutiš vonj pokošene trave, da …… se pogovoriš z deževnikom Maksom, da…….joj, zajček, ovo ti je zaista stvarni život, život, zbog kojeg bi čovjek, ako bi zanj znao, ubijao!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he, imam ravno obiske, ampak na tole pa že moram odgovorit. Tako prisrčno vabilo, da je veselje !!!
Mariči, verjetno ne jutri, ampak obljubim ti , da bom kmalu realizirala to stvar in se pojavila pri tebi, pa če bo to zadnja stvar, ki jo bom naredila v življenju. Bemti, zdaj pa sploh, ko praviš, da tvoja domača gmajna cvete. Ker če mi uspe, pol bi takrat raje prišla z avtom, kot z avtobusom.
Predvsem sem zelo zainteresirana za vonj ” domačega sena “, za ogled oblakov in sprehoda skozi to tvojo čudovito naravo.
Pazi mi na Maksa, zelo ga želim spoznati !!!

In zajček ti lima čisto prave večerne cmoke !!!
ne vem če bom in kdaj bom danes še lahko tuki gor, ker ne vem kdaj bodo povabljeni odšli….

zajček hoče k Mariči in bo en dan tudi prišel!!

Aja, tudi ostale gmajnarje imam rada !

Čau, zajček

A dej nehi no a res??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ti ne ?

Vsakega na svoj način :))

Ha, ha, kako lepa je pomlad !!

tudi ja…vsakega posebej zelo zelo zelooooooo

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In prav je tako ! Nekoč sem že rekla, malokrat se zgodi, da se najde tako fletna ” sekta ” skupaj :)))

lepo jutro, punce moje!

Imejte se lepo in krasno prezivite dan.. Ježek pa gre nazaj spat, sedaj, ko je pomirjen, da je na gmajni tudi med prazniki vse v najlepsem redu!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

yessssssssssssssssssssssssssssssss 🙂

Marija, viš… mi smo pa ceeeeeeeeeeeeel dan zabušaval 🙂 No zato je pa zdejle na vrsti kava… pol pa… delat 🙂 In bo dan minil v delovnem razpoloženju :))))

Jani ma Šebrejle nekje…v spominu.. samo ne ve.. zakaj :))))

O muca :))))))))))))))) Dobro jutro 🙂

Jani včeraj ni bil na netu … zvečer 🙂

Kakšno vprašanje :))))

Jani ma tud rad… vse.. gozdne prebivalce :))))) Dobro jutro… sončno jutro :))

Muca evo cmoka :))))

Za kej tacga naredit, rabiš orenk recept in materiale, ki niso pokvarljivi :))))

Jani bi zdejle neki tenstal :)))

Ježek, pa le glej, da ne boš predolgo spal :)))

Dobro jutro, vsem skupaj :))))

Vidiš Jani, pa bo spet ogenj v strehi, ampak javno bom povedala !
Tebe imam tudi rada, na moj, način, ti že veš kako 🙂

Ga pihnem kaj, Jani ???

Točno tako ! He, he, preroške besede – materiale, ki niso pokvarljivi. Bravo, Jani !

Na, jaz sem pa mislila, kako lepo že vihtiš čopič pa to, ti pa takole zabušavaš. :))))
Kako misliš skončati do konca tedna, ko pa tako neusmiljeno lenariš…Eh, pa saj jaz včeraj tudi nisem bila pridna. Danes bom, evo res grem malo arbajtat!

ZTLC!

:):):):) ma sej je tako 🙂

Jani želi vsem nepokvarljivim materialom… full lep večer :)))

Aha 🙂

Ja in to spoštujem :))

Evo zajček.. danes smo arbajtalli od 7 do 18… vmes sam kosilo in ti povem.. da je blo prov fajn.. na koncu pogledat.. k je blo narejeno 🙂

To, Jani, to !!
Da ne mislim zastonj na tvoje delo :))
Kar obljubim, to držim!!!!!!!!

Veliko delovnih moči do konca, ti iskreno želi zajček

New Report

Close