Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mojemu zajčku, moji muci, mojim dragim ….

Mojemu zajčku, moji muci, mojim dragim ….

In jaz to dobro vem, res, Jani, zato ti pravim, da si fejst fant :)))

Hecno vprašanje, ja, Jani !:)))))))))))

ZTLC!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))

Zajček…. Hvala :))))))

Jani želi zajčku lep večer.. pa vsem ostalim tud :)))

JTLC

Jani, lepo veš, da najdeš čas :))) in kaj napišeš tuki, se vidi, da nas imaš res rad:)).
Jaz tebi voščim, lepo nočko :))))
in ostalim lepo spanje:))

zajček

Ježek je tud bil tuki… Toliko, da se podpise, saj najbrz vsi ze spite…
Zelim vam miren sen in lepe sanje..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha ! Zelo lepo, bolje pozno , kot nikoli a, ježek ?

Zajček.. kljub delu, ki ga mam zadnje dni doma (danes sem položil 25 m2 laminatov.. pa še me čaka ena soba), bi bilo prav nevljudno neč pogledat sem gor :))))) še posebej zarad 😉 zajčka :)))

Jani želi zajčku en res lep dan :)))

JTLC!!!!

Čebelico bo drago stala tale vajina navezanost, bela cesta.
Ej, vidva, frika na baterije, začnita si izmišljati izgovore,
najprej za čvelčko, pol pa še za šefico, tudi njej bomo
morali polagati račune, tudi njej!

Jani, lamita ti bo še živce sparal, ne le zdaj, ko ga pokladaš, tudi potem. Ko smo ga mi položili, oh, kako čudovito lep domek smo si uredili. Potem se nam je zdelo, da imamo nepopisno čisto in lepo in semo se od veselja drsal po tleh kot otroci, ko so včasih glancali namazane dilce, deske …..eh, klinc, kar že je bilo, bilo pa ni prijetno, ko smo dobili trščico v ritko! A potem, ko je kaj padlo na tla, bela cesta, to tako poči, da sem bila vedno tri centimetre u luftu, pol sem pa še jaz zatulila od tega, ko sem se ustrašila, pol smo bili pa vsi na mestu “padca” in gledali, če je nastala kakšna poškodba.

Lep je, laminat, zelo lep in čeden, ampak tudi šundrast! Glasovno se midva nisva uskladila! Pa še tako nerodna kot sem, ko sem z ritjo podirala, kar sem z rokami naredila, predstavljaj si, samo obrnila sem se in s svojo mogočnostjo vse pometla s polic in vse to je padalo po tleh in v hiši je bila brezlpačna pleh muzika. Ampak, kot vsake stvari, smo se enkrat tudi tega navadili in potem smo bili zadovoljni. Nič posebnega čiščenja, nič, kot vlažna krpica in spet sijaj v hiši!

Veliko sreče in zadovoljstva z opravljenim delom in potavljenim laminatom, Jani!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija 🙂 res je kar praviš glede ropota :))))) samo .. jaz ga ne zamenjam za noben parket :))) Prva stvar je, da je veliko cenejši :9 druga pa.. da je vleiko lepši kot parketi :))) in ne nazadnje tole lahko naredim sam.. za parketarja pa 1 teden dela in 100 čukov pa več… klinc jih gleda :))))) KO se bom naveličal te barve.. bo letel ven in drug noter… so simple so easy :))))

Marija, me veseli, da so ti laminati (razen hrupa) všeč :))))

Jani zdej gre nazaj… laminati čakajo… še 10 m2 pa bo.. za danes :)))))

In zajček rad pogleda za Janijem :))

heheheheheheh 🙂 ti ti zajček ti :))))

jest pa svečko prdržim…a ni to lepoooooooooo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ZTLC, Jani !

Je. Svečke, muzika, vino….

u pivu se tuga krijeeeeeeee….voljeo on mene nijeeeeeeeee…lalala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…… pa en dober prjatu, heh, heh, heh!
Pa …….. in če bi blo še mal ……… ne bi blo
čist n’č narobe, pa da je še mal……… je pa
sploh čist uredu!

Mariči, ki jo iz pojstle spiči, ko drugi tako
glasno spijo, bela cesta!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca, zelo lepo od tebe… da boš držala svetlobo, ker v temi se zgubiti… pol je lahk hudič :))))

Jani včasih rabi sončno svetlobo, da kej vidi :)))))

:))))))))))))))

JTLC :)))))

:))))))))))))) u pivu i sladoljedu :)))

Jani želi dobro jutro tudi muci :))))

Marija, tudi dobri prijatelji lahko glasno spijo :)))))

Jani……. tud spi glasno…. včasih ;))))

New Report

Close