Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MOJI ….

MOJI ….

TI SI MOJA Sreca

Si znaš zamisliti, ko se bo nekoč srečal najin pogled, ko bova izpolnila obljube in ko se bova prvič poljubila in ljubila. Danes imava obletnico in moja želja je, da bi bila poleg mene. Da bi občutil tvoje tople ustnice, da bi potonil v nežnem objemu , kjer prostor in čas ne pomenita ničesar več. Ne poznam besed s katerimi bi lahko opisal moje občutke do tebe. Siguren sem, da me ljubiš, to občutim, nenehno…ko me osrečuješ in me delaš srečnega.Da ti opišem, kako te pogrešam, ves papir tega sveta ne bi bil dovolj, ne bi bilo niti črk, s katerimi bi ti pričaral svojo bolečino, ta hip, ko te ni pri meni. Do sedaj sva branila svojo nedolžno ljubezen in borila se bova še naprej, da naju meje in ovire, ki jih življenje postavlja kot preizkušnjo. Najina ljubezen je močnejša od vsega in vsakogar. Zavedam se in hvala ti, ker bi bilo moje življenje brez tebe prazno. KO mi je slabo,me tolažiš, ko jokam od skrbi, ti me uspeš nasmejati,, edino ti znaš mojo bolečino spremeniti v radost, veselje.
Vse kar ti želim povedati, lahko strnem v dve besedice:
LJUBIM TE
In ti me boš razumela tudi brez razlage, ker veš in občutiš kako moje srce bije in čuti do tebe..

Za vedno tvoj ….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lepo, samo kar malo me stiska v želodcu ker se nakako bojim, da vem komu je tole namenjeno, vem, da ne meni, to moram napisati, ker je sprevržko že tako danes ljubosumen nate-name, ampak vseeno slutim za koga si napisal tole. Se motim?

Pa še nekaj mi povej, zakaj ti ne morem poslati pošte na tvoj e-mail, vrača se, kot da je z naslovom nekaj narobe,si tako pogumen in pišeš na mojega in ti zaupam, komu si namenil tele besede?!

p.s. Ne bi pa imela nič proti, če bi bilo tole namenjeno meni! Evo pa sem že poredna.
Drugače pa mi nameni vsaj eno cmoko… oziroma piši mi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz pa v jok……………………
Razo,saj nimava slučajno ene in iste,ali pa?
Tulu bom…ueeeeee!
Sp

Mene bolj skrbi, da nista vidva eno in enako-podobno!
Sprevržko, zakaj v jok ali nisi moj in jaz tvoja? Ali se ti po glavi podi še nekdo?
No očitno grem sedajle tudi jaz v jok, evo razočarko, poglej kaj delaš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O.K., O.K.,
bom pa jaz enega prevzela, če lahko?! :-))))) Samo ne tuliti tukaj!!!! Me že dosti glava boli.
Sprevržko, kaj trese na vašem koncu?! Če ne, potem prihajam…:-))

Razočaran, tako lepe besede, da me je zabolelo pri srčku…. kdaj sem nazadnje brala kaj takega?! Pravi balzam za mojo razbolelo glavico, pa naj je namenjeno katerikoli…..
Cmoka si pa vseeno zaslužiš. CMOK.

Dokler razo ni tko lepo napisal tistega,sem mislil,da si samo moja,zdaj pa vidim,da te hitro presune še kdo drugi,ueeeeeeeeeee..tulim.
Sp

Interesne sfere porazdeljene: Razo žverčko,jaz sončka al lahko še vedno premešamo karte?
Žverčka,ne ne trese..trkam ob les… piha pa za znoret.Ko sem prej perilo obešal mi je sproti zmrzovalo.Jebeš ta veter smotan!
LP
Sp

Ja besede delajo svoje in to ti prav dobro veš! Ampak nič bat nimam šans in to dobro vem! Ali pa ne, saj veš poredna sem, mogoče pa je vse tole res namenjeno meni, ali pa nekomu, ki je zelo podoben meni, pa saj sama več ne vem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako si prijazna draga prijateljica, lepo si napisala tole, je bilo res iz srca?

In koga boš prevzela? Ali je tistile tvoj odhod že namen prevzema?
Kajti potem jaz prevzamem drugo pot, ti bo prav?

Saj veš poredni sva obe!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…nabavi sušilni stroj…..:-))

Ja, kar se pa sferic tiče – se ne bi pritoževala…kaj praviš, SončeK?! Pa Razo?! Bi kar bilo, ne?!

:-))
Glej pod “MOJ NASVET”…:-)))

Fejst bod’te!

Evo se že smejim od srca, ali ne bi še malo mešali, da vse dobro zmešamo, premešamo in iznorimo do konca???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne jaz sem poredna in bom še mešala, dokler mi razo ne piše! Sedaj pa vidva zrihtajta, da se hitro umirim in ne mešam več naprej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček,od tega mešanja se je meni spodaj v kuhinji polenta prismodila.Zato grem zdaj rešiti,kar se da.
Grem jest-lepo mešajte naprej.
SP

….. jaz pa nisem za grupnega – odstopam……..:-))))))

Evo spet smeh, vidiš jaz vsaj pravilno mešam, če bi ti mešal tako, ne bi imel prismojeno polento.
Okej mešajmo po svoje, kjerkoli že bomo in karkoli bo to, imejmo se lepo in čao!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej tudi jaz nisem, narobe si razumela. Mešali bomo in zmešali do konca in potem bo kar bo, saj veš karte dobiš v roke in igra se nadaljuje. Najboljši zmaga…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz tudi odstopam,saj nisem na tekmi…ali pa?
Žverči,ko že začenjaš temo grupni,zakaj pa ne?
Lp
Sp

Ne jaz te ne bom delila!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

potem bi morala najbrž najprej na tečaj “Pridobivanje samozavesti”, potem bi rabil vsaj enih par kanistrov vina, na koncu pa enih par potebnih dedcev….. :-))))))

Vse je izvedljivo :-)))

New Report

Close