Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moji gmajnarji…

Moji gmajnarji…

Ja, zdaj je že večer, ampak zjutraj me je Nikitino sporočilo tako tresknilo v orbito, da se še popoldan, ko mi je pepi zatrdil, da je vse v najlepšem redu, nisem mogla prav pomirit. Saj veste, ne, o čem govorim,..
Še dobro, da imamo kardiologinjo še vedno med nami..človk resno razmišlja, ob takih šokih, za kakšen resen obisk pri njej :o))

Mi je pa popoldan rojilo po glavi (preden sem prebrala valerijin post, da je prišlo pač do grdega nesporazuma)..da je seveda čisto možno, da so nekateri predstavnimi homo sapiens vrste lahko tako podli, da bi si vso zadevo milo rečeno: izmislili. Ja, in me je prijela sveta jeza, da bi nekoga poslala na kirurgijo, ne na kardiologijo.

Vsej zadevi navkljub je pa nekaj vendarle močno pozitivnega:Nikita kliče, akcija steče,…kot bi se sprožil plaz…vsi kamenčki so se valili..vsak na svojo stran preverjat resničnost informacije…Benti, klapa,…a ne bi te mogočne sposobnosti kam drugam usmerili? Hvala bogu, da smo se potem vsi skupaj nasmehnili (v zvezi z našo dohtarco)…mi je pa dalo mislit, hudiča: saj se človek ne more niti pošteno skrit pred vami (nami) v kakšen grm, da bi kaj prepovedanega počel….

Skratka, …ma zakon ste, kaj bi govorila.
In…ja…matr vas pogrešammmmmmmmmmmmmmmmm!!

Tle v tej jebeni pisarni popoldan nehajo kurit (šparajmo, ah šparajmo), najprej mi primrznejo stopala na marmor, zdaj je faza prstov na roki (ne ubogajo skokov po tastaturi), da o nosu ne bi niti govorila. Ko pridem domov se moram pa ene dve uri počasi odtajati…

Grem naredit 5 sklecov in 15 počepov, potem še enega skadit (dokler imam še zeleno luč za to)..in če bojo bogovi mili in nam namenili malo dela v soboto,…si kakšno rečemo.

Bodite dobro, pazite nase (in na druge!!)

Ja ja….bo treba nabavit kak kamin, al pa kakega Kamina :)))))

Čau G !

Gaia… sej bo enkrat tud marmor topel :))) Lep večer in ne ga preveč… zmrzvat’ 🙂

Hejla student boy…..malo pavze :))))

Jagenjček moj , kako je šlo ?

Nikiti ne moreš nič skrit , he, he

A se mu vidi po pisavi :)))))

Ecco , pupa , jaz pa zdaj domov z italijanščine 🙂
Zdrži še malo , pa čuvaj mi tle unga mojga mesarja , da ne bo preveč aktiven , naj mišice špara za držat prasce jutri (da bo kej klobas , oštja , ne )

Nikitka je vsa zadovoljna , dan se je kar dobro obrnil

Hm. Al si obrnla kak zrezek, al pa kacga vojaka doniš :))))))))da se je dan obrnil, a?

Jaz ga čutim ;)))

Niki bo Šaškota po …. naj se samo pazi …

… najprej eno pol pa še drugo 😉
Niki je z malim zadovoljna – to je z malim zrezkom in rezervnim oficirjem ;))))

Uf, ta je bila pod pas :))))))))))))))))))9

Ma če zarati, sem enakovreden tem aktivnim, tako !

ne pavze.. fertik mučenje z izpitom :)))

Jani računa zdej res na tista predvidevanja se ve rnakinje.. okol 8 :))))

sej ni blo n’č skrivat :)))) kot sem že Sašku rekel.. ma mora bit vsaj 8 :))))

ja sej.. k se ti obesim na okol vratu.. biseri a ne :))) pol ni čudno da… čutiš :))))

En dan zamude, ampak vseeno velja. Lep pozdrav Gaia. Si me pa včeraj kar šokirala s tistim vprašanjem o Romani. Sem bil glih na sredi dela. Tako da pol ure sploh k sebi nisem prišel. Madona, kakšen dan.
Evo, mene štrom še ni dotolkel – pa me tudi ne bo ta baba štromarska ha ha ha.
Glede na to, da te v pisarni zebe bi pa res unga v rdečem lahko s sabo vzela. Za gretje. Ali pa akumulator ha ha ha.
Telovadi in telovadi. Ti bo spomlad prav prišlo za basket s tvojim. Finto pa tudi lepo začni trenirat ha ha ha.
Pa še to: dan D se približuje. Komaj čakam, da preberem rezultate.

P.S. A 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} še velja v ……………

New Report

Close