Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MOJI LJUBEZNI

MOJI LJUBEZNI

NISEM TI SOLZA V OCESU
CEPRAV TO TI MENI SI.
NISEM TI NASMESEK NA LICU,
VEDNO SE SPRASUJEM,KJE SI.
ZASTONJ TO PISEM,
ZASTONJ MI SRCE JOCE,
TODA TEBI PISEM,
LJUBIM TE, PROSIM RAZUMI ME!!!!!!!!!!!!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja lepo si se izmazal, res je vse tole, in res je tudi, da tole ni namenjeno meni. Evo resnica ali ne dragi prijatelj, lepo se hecava kadar se. Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehhe
v zanikanju je tudi resnica…….vsaj tako pravijo starci…..

lepa bodi……hmmmmmm…in sploh moja, kot ti znas biti…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Si kot solza,
Rodiš se v mojih očeh,
tiho nežno polziš po licih,se dotakneš mojih ustnic,piješ
piješ.. vse dokler tam ne zamreš…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja prijatelj, bom!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bil bi solza, ki se rodi v tvojih očeh, živi na tvojih licih in umre na
tvojih ustnicah.

Ti že veš, ki si pisal to, da si tako mojjjjj!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Muca,če bi to pisala pred eno uro,bi me kar strgalo,zdaj pa ko sem svoje dobil,me pa ne gane preveč.
Kako si muca,pa na tisto vprašanje o joških še vedno nisem dobil odgovora…
Lepa si
Sp

Hahha je bila desanka Šakičeva na sporedu??
Hja moji joški..prid pogledat! Mislš,da ga ne morem spet…DDDDDDD…VVVVVV…IIIIIIIII…GGGGGG…NNNNN….TTTT HA?????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Verjamem,da moreš,verjamem,ampak zato rabim kaj več kot samo par besed.Pa slikca je včasih tud dovolj,hi,hi
Lepa si muca
A ti kej prede?
Sp

waw, si pa ena taka pesniška dušca ti Razzy :)))
je zvezdica že padla?

New Report

Close