Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moji muci iskreno opravičilo…

Moji muci iskreno opravičilo…

Javno opravičilo

Ljuba moja muca !
Prijateljica si mi , in to kako zelo. Pa vendar se mi je zgodilo nekaj , česar si ne bom oprostila . Nič ne pomaga reči , da sem še dan nazaj mislila na to, opravičila zame, tudi če mi oprostiš ni.
Stvari , ki so me zbegale stran od tega kar ne bi smela pozabiti , niso bile vredne tega …
Posebno zato , ker gre tukaj ZATE !
Ti pa mi nekaj pomeniš.
Pozabljeno bom nadoknadila morda za rep…pa vendar oprosti mi.

Jojjjj no…..Ma si tolk moja moja….nikar…muca vse razume…in veš ma sej ni to tolko važno..psstttt..da se staram pa sploh ne!!!
*************************************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš marsikdaj kaj ni važno v življenju. Četudi morda misliš da je, pa kasneje ugotoviš vendarle , da ni temu tako.
Muc, ti dobro veš, no zdaj vedo vsi, da te ima zajček neizmerno rad, Pa čeprav ga je tako grdo polomil. Vendar meni ljub moj prijatelj, mi večkrat reče….NIKOLI NI PREPOZNO ! ( hehe, veš kdo si anede ) in zdaj mi njegove besede kot vedno vlivajo tolažbo, da nisem vsega zamudila, da bom še lahko pocrkljala muco. Pa jutri ! ***
Moja si !

:))))))))))))))))))))))))))))))))))****************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

**********************************************************************************************************************vse zvezdice danes na nebu svetijo le zate **********************************************************************************************************************

New Report

Close