Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Molimo…

Molimo…

He , he , Saško , se mi smeje , ker mi je zdajle prišel na misel en hecen film , ki govori o MSP ( male shovinist pig :)) ki se mu je zgodilo , da so ga razbesnjene ljubice fentale , pa ga je Bog za kazen spremenil v žensko z možnostjo odrešitve , če ga kot takega vzljubi vsaj ENA ženska – in to nesebično , sicer bi ga odnesel hudič !
No , govorim pa o konkretnem trenutku , ko se “dedec” zjutraj zbudi in gre lulat …. he , he … ja , tisti krik in sploh prizor je bil vreden zlata …

lisička bi pomagala prijatelju pri ličenju in izbiri perila , ha , ha , ha …… jao , ljudi , tangice….

Hmmmmmmm… zdej mi pa ni vse skupi čist glih več jasno….. se mar motim?

Jani… k se sprašuje.. kje je kiksnil…?

No.. in kdo ma zdej dolg jezik?

Jani, ki ve, da je mislil prov :)))

Ej , saj si mislu čisto prav – znanko je za pustit pri miru , he , he , je vsa pasja , če ne drugo 😉
In to je najmanj , kar lahko rečemo o njej :)))

lisička se sprašuje , katero depilacijo uporablja znanka

He he he, ta njena pasjost se je odražala v obeskih na drevju :))))))) tko, da je stvar jasna 🙂

Depilacija?? Hmmmmm, jest bi rekel Wilkinson for man ;)))))))))))))

Jani

Bratec oglasi se mi …sem ti nekej našrajbala..ajd ****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Misliš ?
No , kar se sadja tiče , moje je sladko , bog ve , kako bi bilo, če bi dobivala celo vloženo , hi , hi 😉
No , zate bi pa sklepala , da ti ne pošilja ravno banan ;))

Hja , kar se depilacije tiče , jaz bolj prisegam na tisto malce trajnejšo – z voskom ali Silkepilom , he , he …. kaj se ti zdi ?

lisička je sladkosnedna in vedno rada urejena

evo muca…. našrajbano 🙂

Jani

Čak.. a nisi ti mene zutri matrala z enim… dolgim jezikom :)))))? JEbela cesta… če ni tvoj še mal daljš :)))

Jani, k banan sploh ne mara… ma rajš vložen… al’ pa suh… sadje :))))))

I ja tražim, puno vas, tražim:
– čebelico
– levčka
– Štumpija
– Valterja
– Edija
– Huberta
– ježka
– zajca
– veveričko
– Pati
– mambico
– Saška
– staro znanko, čeprav se mi je skoraj zamerila
……………………. in še koga, ki bi me znal spraviti v dobro voljo. Danes sem s počutjem na tleh, danes ni moj dan, danes sem žalostna in depresivna, danes na žalost res ni moj dan. Rada bi se zjokala, pa se ne morem, rada bi se smejala, pa se ne morem, rada bi pela, pa ne morem. Rada bi se ljubila, pa se ne morem – ne še! Rada bi dobro jedla, pa ne morem, rada bi kaj dobrega popila, pa ne morem. Rada bi spet videla, da bi moj ogenjček zagorel, pa še tli ne več ! Bemti sveca, kaj se na človeka zgrne. Pa imam tako rada dež, a mi danes še ta ne pomaga. Oh, kaj vse bi rada, pa ne morem nič ……. lahko si le mislim, kaj bi rada, pa še misliti ne morem več. Jaz grem kar umret, jaz grem k’r sedet, jaz grem k’r sedet!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marička.. na mal sonca.. tle pr nas ga je za izvoz… 🙂 tud če gre dež 🙂

Jani

Oh, Janči, stvorenje nebeško, bog ti polončkaj.
Ko prideš k nam, ker sem prepričana, resnično
prepričana, da enkrat boš prišel, zagotovo, te
spravim gor na peč in ti skuham knajpovko,
verjemi!!! Verjemi!!!! Hvala za sončka, me že
malce pogreva!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čaki , Mariči , a nisi dobila sadeža od stare znanke ?!
Zakaj bi se ti zamerila ?
Pa tako je ljubka , he , he ….

lisička pošilja lupčke Marički in stari znanki

marijaaa na rokooooo..a greva skup tult..uhhh smotan dan se bolj smotan ko včeri..bemti sem vedla preveč se mi že leta poznajo..blek..najraj bi sla pod koutr in prespala ta turoben dan..sm sitka jedna ..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma, ljuba lisičica, sem dobila sadež, sem, sočen,
celo “no malo” perverzen (o tistem, ko pravi, kaj
“ji” je zraslo ……), vendar sem pustila staro znanko
tako kot je, ker mi je hudo zanimiva in najbrž inte-
resantna – morda ravno za ovnovko ?????????

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, sranje je res!

he zajci kje pa si ti..te moje frekvence ne lovijo..jebela včeri pa sončki,pa ptički..tebe pa nema..eh eh.;(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čaki te bojo moje ujele!! Frekvence. Danes ne spravim več iz sebe, kot dve besede. Sam počaki!!
lupčka, zajček

Madona muca.. ti pa o letih… hmmmmmmmmm, kaj čem potem šele jest rečt :))) evo še teb mal sončka :))))) izvozni model :))))

Jani

Oja, muca, oja, seveda, tudi jaz bi šla pod
kouterčk, ma ne spati, ljuba moja, ne spati.
Pod kouterčkom je možno še vse kaj drugega
početi, le spati nikar! Škoda, ker ti potem kaj
uide!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

eh, muca, še pridem k tebi. Saj bo še sonček, pa ptički, pa sladoled, pa labodi…..vse to bo še, če bova midve tako želeli!
Lep dan, pa nočko!!

New Report

Close