Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Molotovke v politiki

Molotovke v politiki

Čuden si ti, model.
A misliš, da se je Kristalna noč v Nemčiji zgodila naslednji dan, ko je Hitler prišel na oblast?
Začelo se je prav s takimi nalepkami.

vidim da me poznaš bolj kot jaz poznam sabega sebe…nimaš kaj car si. Me pa samo nekaj zanima (ne mslim s tabo debatirat ne o tem, ne o onem, niti o vremenu)

s čim sem si zaslužil tvoj precenjen post, replikacijo? ker jaz in ti glih ne debatirava, pa tudi mislim da ne bova (vsaj iz moje strani)

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

vidim da me poznaš bolj kot jaz poznam sabega sebe…nimaš kaj car si. Me pa samo nekaj zanima (ne mslim s tabo debatirat ne o tem, ne o onem, niti o vremenu)

s čim sem si zaslužil tvoj precenjen post, replikacijo? ker jaz in ti glih ne debatirava, pa tudi mislim da ne bova (vsaj iz moje strani)
[/quote]

No ja, preveč bi bilo, da bi vsakemu posebej odgovarjal….
Sva bila pa midva pred leti kar se politike tiče ene par krat v konfliktu in si tu čist tako po jajatovo cinicno nekaj men pametoval o politiki, vem oa, da sem ti na koncu zastavil ene par vprašanj na katere seveda nisem dobil odgovora.
Pol si me pa kasnej se ene par krat omenil v svojih mnenjih v negativnem smislu kar se politike tiče in jst sem seveda neizmerno vesel zaradi tega, ker me ti omenjaš v svojih razmišljanjih, heh…., buče ti svojim jebivetrom somišljenikom prodajej, men jih ne moreš… sem pač postal pozoren kaj imaš ti mene za primerjat Oz omenjat v svojih političnih mnenjih, če nikoli ne debatirava konkretno o politiki, tako kot zdaj v vikend paketu, ki ga omenjaš..
Hvala bogu tudi jst s tabo ne mislim nobenih debat imet, preprosto zato, ker si preveč jajatov, nisi pa orto, kot jih je nekaj tukej na sceni.. .
Mislim pa da si toliko skuliran, da to vidiš, tukej si se pač našel v temi katero sem jst odprl, zato pač ta komentar.. In zarad spomina v političnih temah iz preteklosti…
Torej če me misliš še omenjat v svojih političnih razmišljanjih me lahko omenjaš z mojim dovoljenjem v pozitivnem smislu, sebe pa omenjej v negativnem seveda, tako kot se gre za vernike s(d)s stranke.. Jst tebe nisem, niti te ne bom omenjal v nobeni varianti, tako kot te tud dozdej nisem, ker se mi jebe za tvoja politično razmišljanja, če mene ne omenjaš v njih..,
Jst povem, ki dobim repliko pa se kaj na vse to povem, če ne pač ne.

Levičarji so z odobravanjem spremljali ‘smrt janšizmu’, napade z vnetljivo tekočino na Jelinčičevo hišo in kulturno ministrstvo, tako da mu dam prav, molk ob takih dogodkih daje potuho stopnjevanju.

Vsi, javni ki so tiho ali celo odobravajo smrt janšismu so soodgovorni tudi za to da se stopnjuje v molotovke.

Vedno se začne z malim nato pa storilci dobijo krila.

Levičarji so z odobravanjem spremljali ‘smrt janšizmu’, napade z vnetljivo tekočino na Jelinčičevo hišo in kulturno ministrstvo, tako da mu dam prav, molk ob takih dogodkih daje potuho stopnjevanju.

Vsi, javni ki so tiho ali celo odobravajo smrt janšismu so soodgovorni tudi za to da se stopnjuje v molotovke.

Vedno se začne z malim nato pa storilci dobijo krila.
[/quote]

Aja? Teb vidim, je tudi isto. Pol ce ti ponudim na izbiro napis (ali packa na zidu) ali pa metek v glavo, zate ni razlike?
“Smrt jansizmu”, ne glede na to kolikokrat ponavljate to laz, ne pomeni smrt cloveku, ampak sistemu, nacinu vladanja. Jaz tudi menim, da je jansizem izredno skodljiv, destruktiven.
Se delat neumnega in trditi, da je jansizem enako jansa, je kvecjemu pokazatelj ali izredno nizkega iq, ali pa aktivne propagande. Ti ves katero.

Aja? Teb vidim, je tudi isto. Pol ce ti ponudim na izbiro napis (ali packa na zidu) ali pa metek v glavo, zate ni razlike?
“Smrt jansizmu”, ne glede na to kolikokrat ponavljate to laz, ne pomeni smrt cloveku, ampak sistemu, nacinu vladanja. Jaz tudi menim, da je jansizem izredno skodljiv, destruktiven.
Se delat neumnega in trditi, da je jansizem enako jansa, je kvecjemu pokazatelj ali izredno nizkega iq, ali pa aktivne propagande. Ti ves katero.
[/quote]

Nočeš razumeti ali intelektualno ne gre? Ni isto!!! in tega noben ne piše (zakaj mi to podtikaš) ampak začne se z napisi na zidu pa metanjem sicer nezažganih vnetljivih snovi v stene nadaljuje se pa z molotovkami.

Saj poznaš tisto znano, ko so nacisti prišli po Žide, pa po duhovnike pa po komuniste pa se nihče ni oglasil na koncu pa ni bilo nikogar ki bi se sploh lahko.

Ker taki kot ti ko so leteli baloni polno gorljive barve in olja v hiše in v ministrstva niste rekli DOVOLJ JE, danes letijo molotovke.

Ista si kot tisti ki so bili tiho ko so nacisti odpeljali Žide.

Privoščljivo ste se muzali kot je Zlatko pulil kamero iz rok Nova TV 24 snemalcu, hahljali ko je Simoniti dobil grožnje na hišo v obliki grafittanja in za molotovke ste sokrivi tudi vi.

Nočeš razumeti ali intelektualno ne gre? Ni isto!!! in tega noben ne piše (zakaj mi to podtikaš) ampak začne se z napisi na zidu pa metanjem sicer nezažganih vnetljivih snovi v stene nadaljuje se pa z molotovkami.

Saj poznaš tisto znano, ko so nacisti prišli po Žide, pa po duhovnike pa po komuniste pa se nihče ni oglasil na koncu pa ni bilo nikogar ki bi se sploh lahko.

Ker taki kot ti ko so leteli baloni polno gorljive barve in olja v hiše in v ministrstva niste rekli DOVOLJ JE, danes letijo molotovke.

Ista si kot tisti ki so bili tiho ko so nacisti odpeljali Žide.

Privoščljivo ste se muzali kot je Zlatko pulil kamero iz rok Nova TV 24 snemalcu, hahljali ko je Simoniti dobil grožnje na hišo v obliki grafittanja in za molotovke ste sokrivi tudi vi.
[/quote]

Seveda.
Sedi , izpeljava 5. Sam se ne vem, kdo smo “mi”, ampak bom ziher izvedla.

Kaj pa če bi počakali na rezultat preiskave?

Lahko da ni bil politični motiv. Glede na to, da pa nekateri desničarji tukaj doživljajo orgazme ob misli, kako je bila prestaršena in kaj bi se ji lahko zgodilo, bi pa tudi jaz prej stavil, da je to bilo delo desničarjev, kot pa levičarjev. Morda pa se motim…

Kaj pa če bi počakali na rezultat preiskave?

Lahko da ni bil politični motiv. Glede na to, da pa nekateri desničarji tukaj doživljajo orgazme ob misli, kako je bila prestaršena in kaj bi se ji lahko zgodilo, bi pa tudi jaz prej stavil, da je to bilo delo desničarjev, kot pa levičarjev. Morda pa se motim…
[/quote]

Kaksne preiskave? Hojsove? A se hecas?
Jaz se se spomnim tistega cetrtkovega norenja , ko sta hojs in jajo vpila o nasilnih levih protestih, ceprav so imeli civilni opazovalci vse face metalcev kock poslikane in identificirane.
Jasno se ve, cigavi so bili. Kar ne moti hojsa, da ne bi objavil zmisljenih izsledkov svoje “raziskave”.
Ta dva se zlazeta se preden usta odpreta.

Kaksne preiskave? Hojsove? A se hecas?
Jaz se se spomnim tistega cetrtkovega norenja , ko sta hojs in jajo vpila o nasilnih levih protestih, ceprav so imeli civilni opazovalci vse face metalcev kock poslikane in identificirane.
Jasno se ve, cigavi so bili. Kar ne moti hojsa, da ne bi objavil zmisljenih izsledkov svoje “raziskave”.
Ta dva se zlazeta se preden usta odpreta.
[/quote]

Tudi na policiji je veliko ljudi, ki ne podpirajo Hojsa in SDS diktature, ki jo poskuša tam uvesti. V primeru, da se bodo pojavili kaki dokazi, ki jih bo Hojs želel prikriti, potem bodo pač informacijo o tem dostavili poštenim novinarjem, kateri bodo to objavili. Tudi teh je, hvala bogu, še kar nekaj.

Kaj pa če bi počakali na rezultat preiskave?

Lahko da ni bil politični motiv. Glede na to, da pa nekateri desničarji tukaj doživljajo orgazme ob misli, kako je bila prestaršena in kaj bi se ji lahko zgodilo, bi pa tudi jaz prej stavil, da je to bilo delo desničarjev, kot pa levičarjev. Morda pa se motim…
[/quote]

Orgazme lahko ob takih dogodkih doživi samo psihičen bolnik, pa če dobi molotovko levi ali desni, to se ne počne. Imaš resnico sicer Replika na polno orgazmira v tej temi pa verjetno še kak janšist.

Tudi na policiji je veliko ljudi, ki ne podpirajo Hojsa in SDS diktature, ki jo poskuša tam uvesti. V primeru, da se bodo pojavili kaki dokazi, ki jih bo Hojs želel prikriti, potem bodo pač informacijo o tem dostavili poštenim novinarjem, kateri bodo to objavili. Tudi teh je, hvala bogu, še kar nekaj.
[/quote]

Ker je policija – kjer so še 3 mesece nazaj pri sindikalistu odkrili Titovo sliko na steni, ful nepristanska in demokratična? ja, eni so, veliko jih je pa Titovih zaprisežencev še danes.

Ker je policija – kjer so še 3 mesece nazaj pri sindikalistu odkrili Titovo sliko na steni, ful nepristanska in demokratična? ja, eni so, veliko jih je pa Titovih zaprisežencev še danes.
[/quote]

In kaj je narobe s Titovo sliko? Človek, ki ima titovo sliko je lahko tudi pošten, ravno tako kot je lahko pošten človek s križem na steni.

V vseh javnih ustanovah, policiji, vojski, šolstvu bi na steni morala biti obvezna slika gospoda Janeza Janše.

Hm… glede na to da je iz teflona se še papirnate kroglice iz pihovk ne bodo gor prijele.
… na Broza so se….

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ker je policija – kjer so še 3 mesece nazaj pri sindikalistu odkrili Titovo sliko na steni, ful nepristanska in demokratična? ja, eni so, veliko jih je pa Titovih zaprisežencev še danes.
[/quote]

ta slika je kot slike ženskih aktov v monterskih delavnicah. Ne more imet vodja policije recimo nago žensko na steni, ne zgleda… Tito je bil svetovna osebnost, persona dokler je bil živ.
jaja se je šel titeju celo peš priklonit v Jajce. Pedros gorenjak je bil pa vodja kadetske šole bodočih policistov v Tacnu, ki je imela v vsaki učilnici titovo sliko na steni, še v bivši Jugi.
Torej sta navečja Titova zapriseženca jaja in gorenjak.


S križem ali brez?

In kaj je narobe s Titovo sliko? Človek, ki ima titovo sliko je lahko tudi pošten, ravno tako kot je lahko pošten človek s križem na steni.
[/quote]

Narobe je to, da je bilo slabih 30 let nazaj z okrožnico zapovedano, da se Titove slike v prostorih policije snamejo s sten. To je bilo narobe. Kdor ne spoštuje navodil nadrejenih, nima kaj delati v uniformi.

Če pa nekdo v svojem prostem času in v svojem domu ejakulira na ‘maršalovo’ sliko, je to njegova stvar, sicer bedno, ampak pač tudi bedniki so med nami. Oziroma ste.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


S križem ali brez?
[/quote]

S kljukastim ali navadnim?
Jaz se bi imel nič proti, tudi če bi bila s črnim trakom. Bi vsaj enkrat imeli spet mir v Sloveniji.

New Report

Close