Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MON-piknik

MON-piknik

Sicer je spodaj neka podobna babja tema…..pa vseeno,

morda res ne bi bilo slabo, da bi organizirali kako druženje ob roštilju in veliki količini piva in seveda za vzorne mone sok in vodo brez sladkorja, da se revčke ne zredijo..:).

Bi se kdo potrudil z organizacijo? Jaz sem bolj lene sorte in imam raje udobje..:).

Prej bi se seveda morali zmenit za pravila, da ne bo kakih izgredov, vpitja, obmetavnja s hrano, morda celo poškodovanja jeklenih konjičkov s priročnim orodjem, otipavanja moške populacije in namigovanja na “imitacijo delanja sončkov”..:).

Ženski del ima čez pripravo hrane in pijače, moški oz. deški del pa kurjenje in obračanje ter seveda popivanje.

Vse skupaj po moji strokovni oceni ne bi bilo drago, max 20-30€ po osebi, mone, ki dokažejo, da so na shujševalni taki ali drugačni seveda prispevajo manj, oz. se pasejo na travniku in potem plačajo nekje do 5€, nealkoholiki tudi plačajo manj…, hm, sam sebe sem zajebal…., požrešen, alkoholik hm…..:)))))

Kaj pravite? Šefe je za?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

mene ne bo, se grem raje pasti po hribih, lahko pa se mi kdo pridruži če hoče 😉
je pa jutri Jarilo, in bo treba to pošteno proSlaviti !

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

No, ker sem se danes nekaj javljala za prostovoljno delo, sem tudi tukaj za. Samo ne bom kuhala, pekla ali kaj podobnega.

__________________________
nova
Uredništvo priporoča

Samo da ne boš ti potem cviknil in razočaral monovke. Ne vem če nas bodo potem ostali lahko mirili in obvladali

__________________________

Pečenje je domena lastnikov “pirhov”, to jasno piše…., babe bodo za pospravljat in podobno….:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

a sem lahko jaz ne ženski pa ne moški del, pa ne bi nič počel?

sam jedel

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj


Nisem baba, ker nimam en zob in en jošk, tako da tudi jaz ne bom nič delala. Bom pa mavričnega zabavala, da mu ne bo dolgčas.

__________________________

a grem lahko jaz zraven

sem si pa zamislil, da bi sedel na nosilih pa bi me dva ali štirje nesli

tko k graščake včasih

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Komot, ti si legenda in imaš s tem povezano tudi določene privilegije!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

A dej nooo FriLLox…saj bo piknik organiziran v naravi, se boš lahko pasel po mili volji…sicer po ženski populaciji, a vseeno…bo za dol past:))).

Evo, jst se pofočkam, pridem:). Itak ne verjamem, da se najde ekipa ljudi in skup spravi en piknik:)).

mam žalostno novico

pravkar so na vladi obravnavali piknik

sklenili so, da ne smemo imeti piknika

varčevanje pa to

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Zakaj pa ne bi dokazali, da lahko?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

se najde folk, k bi skup spravu piknik brez skrbi.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Se pofočkam še jaz.
Vlada je sklenila le to, da ukine vsakršne subvencije za piknike, tako da mavrični, nimaš izgovora.

ja potem pa akcija!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Se pofočkam kuj, ampak takoj povem, da ne za žensko delo, to odpade – pridem, če bom lahko kurila:)

,

No, če si se res navajen pasti po hribih in če je BMW kot predlagatelj res na lokaciji pod Krvavcem, potem boljšega prostora za druženje, rekreacijo, zabavo, “balinanje”, zapijanje ne najdeš nikjer…
Z vrha Krvavca pa tja do spodnjih Cerkelj imaš vsega po malem. če ti ni do pitja, se lahko spustiš s Krvavca s kolesom, lahko se zmeniš s padalci, da se popolješ z Ambroža in spektakularno pristaneš pred “jenkovo lipo”, kjer bova midva z BMV-jem ob primerni količini točenega piva “gratis” imela koncert na improviziranem odru:) Vse zastonj in vse za dobro počutje monovk in monovčanov, pa tudi mimoidoči in naključni obiskovalci bodo veseli,,,, SAM,da se dogaja! Kaj misliš, BMV?

za kurilce, bi bilo fino nabavit eno flašo brozoi vodke, bo prec zakurjen ogenj 😀

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

,

No, če si se res navajen pasti po hribih in če je BMW kot predlagatelj res na lokaciji pod Krvavcem, potem boljšega prostora za druženje, rekreacijo, zabavo, “balinanje”, zapijanje ne najdeš nikjer…
Z vrha Krvavca pa tja do spodnjih Cerkelj imaš vsega po malem. če ti ni do pitja, se lahko spustiš s Krvavca s kolesom, lahko se zmeniš s padalci, da se popolješ z Ambroža in spektakularno pristaneš pred “jenkovo lipo”, kjer bova midva z BMV-jem ob primerni količini točenega piva “gratis” imela koncert na improviziranem odru:) Vse zastonj in vse za dobro počutje monovk in monovčanov, pa tudi mimoidoči in naključni obiskovalci bodo veseli,,,, SAM,da se dogaja! Kaj misliš, BMV?[/quote]

Jaz sem za, sedaj bi bil pa dobrodošel kak resen predlog, ima morda kdo kak primeren prostor?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

S poudarkom na tem, da se najde…a ti ne bi organiziral?:))

Si zamišljam, kako bi zgledalo…ko bi se predstavljali z nicki:)))…in potem bi vsak dobil svoj obraz:)) No, saj z nekaterimi se že poznamo:)))

prostorov je cel kup, samo je treba povedat al tak plac, da je kje v bližini voda al da je en travnik pa mal gozda za senco

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz nimam kakega prostora. Še protikorupcijski komisiji nisem imela kaj prijaviti….

Odsvetujem bližino vode, ker potem je frka, ko kdo mal preveč zaplava:))).

Mene ne bo. Nisem registrirana :))

S poudarkom na tem, da se najde…a ti ne bi organiziral?:))

Si zamišljam, kako bi zgledalo…ko bi se predstavljali z nicki:)))…in potem bi vsak dobil svoj obraz:)) No, saj z nekaterimi se že poznamo:)))[/quote]

Lahko bi imeli kake tablice okoli vratu…. no samo razmišljam,… 🙂
Jaz pa nikogar ne poznam, ziher me bo strah.

New Report

Close