Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek monklje, pokomentirajte tele sandale na nogah

monklje, pokomentirajte tele sandale na nogah

Daj pofotkaj, skoraj ne verjamem da teli lahko grdo zgledajo na št 39 🙂
[/quote]

Ta tudi nima razpona za kaj več.

še kar ok

Hja, glej…. Tale noga po dolžini ni št. 42, verjamem pa, da zaradi širine manjših čevljev/sandalov/natikačev ne dobiš.

Ne zgleda ravno lepo, ampak takšna noga tudi v drugih sandalih/natikačih ne deluje ravno najnaj. Torej neke izbire nimaš.
Nosi, kar lahko natakneš na nogo, to je vse, kar ti lahko svetujem.

Hja, glej…. Tale noga po dolžini ni št. 42, verjamem pa, da zaradi širine manjših čevljev/sandalov/natikačev ne dobiš.

Ne zgleda ravno lepo, ampak takšna noga tudi v drugih sandalih/natikačih ne deluje ravno najnaj. Torej neke izbire nimaš.
Nosi, kar lahko natakneš na nogo, to je vse, kar ti lahko svetujem.
[/quote]

koliko pa je po tvojem? menda avtorica že ve, kolik veliko nogo ima 😀

Redna tlele si ga pa spet pihnila.

Redna ima letos bele sandale, in je napisala da niso ti njeni. Ampak prsti so čist isti.

Mislim, da se moda japonk počasi umika. Na srečo, ker bolj neudobne obutve pa še ne. Ker povsod vidim le še klasične sandale in natikače. Super.

Za pogledati je grdo. Žal imaš stopala, ki so bolj primerna za skrivanje, kot kazanje:/

Zdi se mi, da so sandali eno številko premajhni. Drugače je OK.

Ena osnovnih oblačilnih “zapovedi” je, da poudari tisto kar je na tebi dobro in ne dajaj poudarka na svoje slabosti. Problem teh natikačev ni toliko v sami nogi, ki je pač kakršna je, ampak v tem, da res pritegnejo pozornost in pogled zaradi kiča nalepljenega nanje, tako da so primerni za ljudi, ki imajo ožje stopalo in ravne prste. Avtorica naj raje obuje bolj enostavne natikače in si kakšno kičasto broško, glede na to, da ji je to všeč, pripne na oblačilo na tistem delu telesa, ki je boljši.
Če je to noga od Redne, bi jaz na njenem mestu željo po izstopanju, raje osredotočila na obraz, ki je njena prednost, torej za poletje s kakšnim slamnikom s cvetjem, pa ne bo noben gledal nog.

Jaz imam šele grozne. V mladosti sem se ukvarjala z takim poslom, kjer sem nosila tudi 18cm visoke pete, zdej imam pa vse prste krive. To je šele grdo za videt. Avtorica, lepi sandali so, kar nosi jih.

Ziher je ona napisala, ta komentar pred mojim.

Povprečne noge, niso top, niso niti grde. Čisto OK

Tudi jaz imam široko stopalo in takih sandalov ne bi kupila. Pa ne zato, ker bi me bilo strah, koj bodo mislili drugi, ampak zato, ker se mi zdi, da bi me rob rezal v podplat. Če noga preko visi pač ne more biti udobno.
Imajo po trgovinah podobne natikače tudi s širšim podplatom, Birkenstock varianta (samo če ni original, so občutno cenejši). So bolj robustni, a pašejo široki nogi.

ža široko stopalo je najbolje nositi dovolj široko obutev. čeprav se gre tu za odprto obutev, je verjetno neudobna za nosit, saj se vidi, da mezinec sploh ni več na podplatu. Išči primerno obutev, pa bodo tvoji prsti prišli lepše do izraza. Ker ni problem v prstih ali stopalu, problem je le v neustrezni obutvi.

Če imaš tako obliko nog kot tale na sliki, bi bil kakšen drugi model boljši, malo poišči še. Sandali sami po sebi so ok.

Hja, glej…. Tale noga po dolžini ni št. 42, verjamem pa, da zaradi širine manjših čevljev/sandalov/natikačev ne dobiš.

Ne zgleda ravno lepo, ampak takšna noga tudi v drugih sandalih/natikačih ne deluje ravno najnaj. Torej neke izbire nimaš.
Nosi, kar lahko natakneš na nogo, to je vse, kar ti lahko svetujem.
[/quote]

koliko pa je po tvojem? menda avtorica že ve, kolik veliko nogo ima 😀
[/quote]

Dolžina tega podplata je gotovo nekje št. 40….

Številko 42 mora nositi zaradi špeha…. saj se lepo vidi.

Zakaj se tako žleht, komentatorke??? NOge se ne da spremenit , ni napačna niti noga niti sandali

Ma ni govora, da si jaz (zaradi folka) obujem ene čevlje za ‘lepo videt’. Po modi.

Z leti se noga širi, raste ta kost pri palcu, pa zaraščeni nohti, glivice… Kako imajo iznakažene podplate lepotice, ki se važnajo v 12 cm petkah!

Jaz nosim celo leto ollstarke, ker so komot. In me nič ne žuli. Mora bit res sneg, da obujem te…….. kak se jim že reče? Te škornje……..s širokim podplatom, komot? Ali pa gumjaste, za gnoj. 🙂
Danes sem prešaltala na japonke.

Moja mami pa nosi ene top salonarje in pride domov s krvavimi žulji. 🙁
Jaoo, ne razumem tega. Niti petk. Otropedi priporočajo 3 cm. Sorry člouk, men odgovarja čisto raven podplat!
In kjer se da poleti, sem kar bosa. Trava, mivka, zdaj že morje do gležnjev :-)))

sori, ampak meni izgleda grozno..pa ne toliko zaradi nog, ampak zaradi nepravih sandalov..najdi nekaj bolj širokega, tanjši trakci, širši podplat..na debela stopala in velike noge ne pašejo vpadljivi in zelo nakičeni japonki.

Meni tudi sandali niso všeč. Toliko všeč, da bi jih kupila.

Niso pa grdi in če jih ima ena ženska – zakaj bi jih stran vrgla? Za okol bajte, do štacune, do soseda je vse dobro.
Pa če ona dobr hodi v njih, zakaj ne? In da bi se jaz zmrdovala?

Moram pa res v naslednjih dneh gledat v tla – kaj nosi folk?! To mi res še nikoli ni padlo na misel.
Razen tiste bele nogavice za dedce v kravatarski obleki. Pa kšn mi pade v uč (štajerci). ki pridejo na morje v krznenih coklah :-))))).

Meni tudi sandali niso všeč. Toliko všeč, da bi jih kupila.

Niso pa grdi in če jih ima ena ženska – zakaj bi jih stran vrgla? Za okol bajte, do štacune, do soseda je vse dobro.
Pa če ona dobr hodi v njih, zakaj ne? In da bi se jaz zmrdovala?

Moram pa res v naslednjih dneh gledat v tla – kaj nosi folk?! To mi res še nikoli ni padlo na misel.
Razen tiste bele nogavice za dedce v kravatarski obleki. Pa kšn mi pade v uč (štajerci). ki pridejo na morje v krznenih coklah :-))))).
[/quote]

Jaz opazim samo izrecno grde ali izrecno lepe čevlje, škornje ali sandale.
Vse ostalo gre mimo.
Pozabim pa prej na lepe, kot pa na grde. Te me še v sanjah preganjajo. ;(

V kakšnih štiklih se lomijo babe. Uni špičaki…… obup.
Pa debeli podplati – okej, za kšno meter cvancih.

Zdaj so spet moderne debele pete – grdoooooo!

Pa boste vse nosile. Vse pošvedrane, sam da je moderno.

še svoj smrad ki raste iz riti! Si namerno odprla temo, da se naslajaš. In pogrešaš jo, ker te ne hebe.

noge so čisto lepe, sandali prav tako. kar nosi

New Report

Close