Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moram se ločiti

Moram se ločiti

Dobr no, vsak se po svoje potrud, da bi bil srečen v življenju… Tudi Andrejbise ampak se ni. Ženske vemo kako se “poturi” otroka ampak žal nekateri moški očitno še niso dognali tega. Ženske se tega naučimo v osnovni šoli in imenuje se spolna vzgoja. Ti to imenjuješ “poturi otroka” Palce gor za tako inteligenco! Ti veš kako nastanejo otroci pač Andrejbise pa tega očitno ni vedel… dvakrat 🙂

Dobr no, vsak se po svoje potrud, da bi bil srečen v življenju… Tudi Andrejbise ampak se ni. Ženske vemo kako se “poturi” otroka ampak žal nekateri moški očitno še niso dognali tega. Ženske se tega naučimo v osnovni šoli in imenuje se spolna vzgoja. Ti to imenjuješ “poturi otroka” Palce gor za tako inteligenco! Ti veš kako nastanejo otroci pač Andrejbise pa tega očitno ni vedel… dvakrat 🙂

oh pa seveda.
bogi tipi, ko se non stop najde cel kup žensk, ki bi proti vaši volji rade seksale z vami in še hujše. pustijo vam, da tak dolgo seksate, da otroka naredite. ker vi bogi tipi res ne veste, kako to preprečit. ker seksat pač morate. pa četudi z grdo in debelo, samo da so jajca prazna.

nova
Uredništvo priporoča

oh pa seveda.
bogi tipi, ko se non stop najde cel kup žensk, ki bi proti vaši volji rade seksale z vami in še hujše. pustijo vam, da tak dolgo seksate, da otroka naredite. ker vi bogi tipi res ne veste, kako to preprečit. ker seksat pač morate. pa četudi z grdo in debelo, samo da so jajca prazna.
[/quote]

obratno zalimana od emocij, da se “globlje” potešiš.

Predlagaj ji da ji bos pustil vse premozenje ce podpise locitev. Po moje se ne bo prevec upirala.

Kot bi opisoval mene in mojega moža. Žal se je prva leta trudil delati drugačnega, sem dobro nasedla njegovemu igranju.
Žal se ne morem ločiti, ker imava večji stanovanjski kredit še za 10 let. Ko bo končno izplačan, pa bo stanovanje izgubilo tudi nekaj vrednosti tako, da v primeru prodaje ne bi iztržila niti za dve garsonjeri nekje na podeželju. Kar pomeni, da enostavno zaradi kredita ne morem oditi, nimam kam. Leta pa tečejo.
Če imaš možnost ji priskrbeti svoje stanovanje bi jaz na tvojem mestu definitivno nemudoma odšla od nje. Sam si kreator svoje sreče in vsako leto bo težje, ker se tudi ti staraš, zato poskrbi za svoje lepše življenje. jaz osebno bi raje živela popolnoma sama, kot, da vsakodnevno gledam lenobo od moža, ki ne dela drugega, kot je, gleda Tv, iztreblja in podpira šank. Živi dolgčas.

Joj, se mi zdi, da je bilo nekaj zelo podobnega tukaj pred dnevi, ampak je pisala ženska za svojega moža. Morda bi poskusil najti tisto temo, ko je pisala in si izmenjata partnerje? Pa bosta 2 družabna skupaj in 2, ki sta skoz na riti, tako bo najbolj prav.

Joj, se mi zdi, da je bilo nekaj zelo podobnega tukaj pred dnevi, ampak je pisala ženska za svojega moža. Morda bi poskusil najti tisto temo, ko je pisala in si izmenjata partnerje? Pa bosta 2 družabna skupaj in 2, ki sta skoz na riti, tako bo najbolj prav.
[/quote]
A, dajte no nehat s to oguljeno floskulo o istih ptičih enoceličarji gniloživi. Zakaj mislite, da morate pisat, če nimate kaj, če so vam betice prazne?


A, dajte no nehat s to oguljeno floskulo o istih ptičih enoceličarji gniloživi. Zakaj mislite, da morate pisat, če nimate kaj, če so vam betice prazne?
[/quote]

Sej je podala predlog moraš dobro prebrat, ti si tisti ki nisi napisal nič na to temo ampak raje nesramno trolaš. Potrebuješ pozornost? No malo moje si dobil 🙂

Andrejkibise javi ali ti je žena že kaj lepša ali še vedno iščeš izhod.

Zaključi, poglavje. Ko te nekaj začne dusiti je najbolje da gres. Ne oziraj se na prijatelje sorodnike. Oni ne živijo s teboj in te ne vidijo zvečer ko si sam z njo. Življenje je TVOJE živi ga kot si želiš.


Tipicen zakon… lol

Ce se ne bos ti, se bo pa ona locila. Ampak sele ko bo pripravljena. Zato, ce si pameten, si bos pravocasno sam pripravil pogoje za ta korak. Se pravi, zavaroval se bos, da prevec ne popusis, in odklopil, ko bos vedel kaj pa kako dalje. Tako to nenazadnje naredi tudi vecina zensk. S tabo ostaja, ker ji je tako lazje, udobneje. Ti pa, ker mislis, da je tako prav.

Nevem kaj sploh delaš z njo, po opisu je katastrofa od ženske. Najbrž je tudi ona zdolgočasena in naveličana vsega, morda je ločitev brca v rit ki jo potrebuje da se spravi k sebi.

Jaz bi se takoj ločil. Bolje biti sam, kot pa z osebo, ki te vse na njej moti. Tudi sam sem tak tip, da nebi mogel prenašati to,… Saj je ženska boga,… samo ne more zdaj še tebi uničiti življenja.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Moja sicer ni bila zavaljena, dalec od tega, je pa znala samo viseti na telefonu. Zdajsnja je popolno nasprotje. Pripravi se in se loci cimprej. Ko ti gre lastna baba na kozlanje, tko kot je sla meni, ni druge opcije

Še eden, ki se zanaša samo na zloščenost svojega qrca. Leta tudi tvojemu mednožniku hitro tečejo, ne pozabi.

New Report

Close