Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dopisujem se z moškim v pravem pomenu besede

Dopisujem se z moškim v pravem pomenu besede

A tale tema je nadaljevanje one o debelem moškem?

Ja naivnost res ne pozna meja. Ti si kar dopisuj, medtem ko se on doma v zivo pogovarja z zeno.

Rad bi tebi odgovoril, ki mečeš vse moške v en koš…
Vprašaj se ali ga poznaš, preden kaj napišeš o njem. Mene bi to močno prizadelo… Ja, obstajajo takšni moški…
Jaz sem eden od njih. Lahko preveriš…

vrjemi da se konca z danes na jutri to lahko

sen bla na istem

srecno

Poročen je

Ni nujno, da je poročen. Moj je bil še kako ledik in fraj. Še danes sva skupaj. Pozanimaj se malo, okoli povprašaj ljudi, ki ga poznajo naj ti kaj več povedo, da se prepričaš ali je en v redu moški ali navaden fuckboy ali psihič. Imaš res celo paleto na spletu, glej da dobro izbereš. Ne prepuščaj stvari naključju

če se maratonsko dopisuješ z moškim, potem to ni bogve kak moški. Pravi moški ne bi imel živcev za maratonsko dopisovanje.

Twin flame?

Jaz sem mojega tudi preko neta spoznala. Naprej sem mislila eehhh takemu lepemu pa ze nebom odpisala ker je ziher fuck boy. Pa sem potem vseeno za hec odpisala. In potem je vse druga Kot fuck boy. Extra atraktivn z cudovitim karakterjom, sma ze 5 let skupaj. Pusti se presenetit.

Odgovor na objavo uporabnika
Moj je tud v realnosti super, 01.12.2021 ob 09:47

Jaz sem mojega tudi preko neta spoznala. Naprej sem mislila eehhh takemu lepemu pa ze nebom odpisala ker je ziher fuck boy. Pa sem potem vseeno za hec odpisala. In potem je vse druga Kot fuck boy. Extra atraktivn z cudovitim karakterjom, sma ze 5 let skupaj. Pusti se presenetit.

Ne bi ti rada predrla milnega mehurčka, a mogoče tako fajn pa spet ni, samo tega ti še ne veš 😉 vedo pa tiste, ki bi jih na skrivaj prepognil, če bi mu dovolile.

Moški so prasci, jaz ne zaupam nobenemu. Niti svojemu, zato gledam da preprečim vsak morebiten kreš že vnaprej in mu uničim vse priložnosti. Imam njegov fb, mail in telefon pod totalnim nadzorom 24/7, v njegovi službi podkupljeno  bivšo sodelavko, ki mi vse poroča, saj imajo kamere povsod na firmi, v avtu gps oddajnik, ipd. Sem že blokirala ženske iz njegovega profila, jim odpisala pa zbrisala komunikacijo in podobne akcije KAKO PREPREČITI PREVARO. Nudim mu vse in še več, včasih se oddaljim in naredim malo drame, nastavim kakšnega dopisovalca, da mi piše opolzkosti naj ve, da imam tudi boljše opcije, razširim kakšno lažno govorico okoli, da se kdo zanima zame in tako dalje, da ne naštevam v nedogled. Zaenkrat vse bp, če bi mi pa kdaj po nesreči spodletelo, imam pa plan B, C… mene ne bo zapustil nikoli. Lahko sem le vdova.

🙂 ne dajte se ženske. Vsi bi vas z veseljem in užitkom prevarali, če bi bila priložnost ta prava. Naj vam jih ne bo žal!

Mi gre pa mal na smeh. Ful je v redu, res čudno, da je še sploh samski.

Raje ga nimam kot da bi morala bit policaj. Se pa strinjam o tem kaksni so moski. Ampak ce ni zaupanja ni vredno

Odgovor na objavo uporabnika
izkusen moski je tole, 20.11.2020 ob 15:13

Nakladač torej, najbrž ti je že vse povedal s čem se ukvarja, kaj vse ima, pošilja ti fotke in ti po možnosti še govori da si edina s katero si piše ker ITAK NIMA ČASA ampak TI si pa nekaj posebnega mar ne?

Ah lepo je bit naiven ja. 😂😂

Sem naletela nekoč na takega ampak sem takoj vedela, kam pes taco moli…. se je matral in pozornost izkazoval od jutra do noči, pa se nisem hotela dobit z njem. Ko je ugotovil da se ne delam nedosegljivo ampak se v resnici ne mislim dobit z njem, je mrknil. No zmagala sem jaz, ker tip ni dobil tega kar je hotel…. mi je kasneje (cez en mesec se je javil) napisal da si ni mislil, da sem lahko tak karakter in da sem edina ki ni podlegla njegovim besedam.. Sem se samo zahvalila za kompliment in mu napisala, da se kljub temu tudi zdaj ne mislim dobit z njem. Potem me je na fb zablokiral in verjetno se kje 😂😂😂

Skratka hocem povedat, da se dajta videt v zivo in se poskusta druzit cimvec, dopisovanje pa jemlji z rezervo. Ce hoces sama sebi dobro.

Ja, ok, zablokirala. Ampak kaj si pa hotela od njega? Mi smo si kot otroci izmenjevali naslove s tujci, da smo krepili pisanje v tujem jeziku. Saj smo si poslali tudi kakšno sliko, ampak v večini primerov se nikoli nismo osebno srečali, ker to ni bil naš namen. Zatorej, kak je bil pa tvoj namen dopisovanja z moškim, ki ga nisi želela spoznati?? Krepitev slovnice?

ah vredu zate ali nič ne pomaga pisat 10 000 besed greš na pijačo pa se vse tam pogovorita, ga spoznaš pa potem vidiš.

Danes ne pomaga si nič pisat 2 mesca itd. Malo povprašaš se dogovoriš za pijačo in potem vidiš če je oseba to za kaj se predstavlja. Vse druga je potrata časa zgubiš  2 mesca pa z moške strani opaziš da išče samo potrditev da je lepa, ali sledilce na instagrami, fb, ali je v prestopnem obdobju, ko še je čustveno navezana na prejšnega pa rabi prijatelja da ji je čustvena podpora in izkorišča tvoj čas. Se mi je ze vse to zgodlo in brez veze si je pisat, če je interes si malo pišeš 1 dan do 3 dni da jo spoznaš, če je primerna za pijačo, pa potem greš na pijačo in vidiš, če misli resno ali izkorišča. Jaz osebno imam izkušnjo, da ko imaš pogovor z osebo zveš vse brez da bi jo vprašal direktno določeno stvar, enostavno opazuješ mimiko ti sporoča če si ji všeč ali ne, odgovori ki ti daja, so točni ali izmikanje in podobno, skratka ko nekaj pove kako to izraza z mimiko. Lahko te nalaze sto na uro, ali če spremljaš te zadeve takoj vidiš, ali igra ali je resna. Lahko se nešče pretvarja, najde izgovore ali zmeraj se gledajo dejanja in mimika ter ali se to ujema z povedanim.

Ne razumen zakaj rabiš toliko pozornosti vsaki dan par ur, a imaš slabo samopodobo. Skratka ne ziviš v disny word, to ni pravlica. Mogoče je tvoj prvi fant pa te razumem potem, ali vseeno bodi previdna, kajti vsi imamo napake in rajši izberi mojo taktiko, saj na prvi pijači je ponavadi samo spoznavna, in potem se vidi. Ne delaj si prevelikega upanja prvo spoznaj osebo pa potem vidiš, ker drugače boš lahko zelo prizadeta, razočarana itd, če ne bo šlo dobro.

a je mogoče to Damjan Murko.

kak fajn. Še ena stara tema.

Odgovor na objavo uporabnika
DOVGČAS, 02.12.2021 ob 13:33

kak fajn. Še ena stara tema.

En smotan trolček stalno odgovarja na stare teme in jih vleče v ospredje. MON dandanes sploh nima moderatorjev, torej ne moreš nič 🙂

Uffff, svasta najdeš na spletu. Lažejo o swbi, izgledu, lepijo stare slike, vrhunske slike.  Izgled ni tko važen a če zgledaš čist drugače vvreali, izpadeš lažnivec. Srečala kar nekaj ok dedov, pri enem ni bilo kemije. Drugi prekratek čas vdovec.

Po 20 zmenkov je pa ratalo. V redu po duši, pisal cudovite mejle. Obema se je mudilo da se spoznava. Traja 9 mesecev

…nismo vsi taki…lp

V bistvu ga nisi srečala, če si dopisuješ z njim. In glede na to, da igramo vloge delavca, očeta, sina, itd.

Sploh ne veš, kakšen je. Prvi vtis vara.

Odgovor na objavo uporabnika
Možno, 01.12.2021 ob 09:56

Ne bi ti rada predrla milnega mehurčka, a mogoče tako fajn pa spet ni, samo tega ti še ne veš 😉 vedo pa tiste, ki bi jih na skrivaj prepognil, če bi mu dovolile.

Moški so prasci, jaz ne zaupam nobenemu. Niti svojemu, zato gledam da preprečim vsak morebiten kreš že vnaprej in mu uničim vse priložnosti. Imam njegov fb, mail in telefon pod totalnim nadzorom 24/7, v njegovi službi podkupljeno  bivšo sodelavko, ki mi vse poroča, saj imajo kamere povsod na firmi, v avtu gps oddajnik, ipd. Sem že blokirala ženske iz njegovega profila, jim odpisala pa zbrisala komunikacijo in podobne akcije KAKO PREPREČITI PREVARO. Nudim mu vse in še več, včasih se oddaljim in naredim malo drame, nastavim kakšnega dopisovalca, da mi piše opolzkosti naj ve, da imam tudi boljše opcije, razširim kakšno lažno govorico okoli, da se kdo zanima zame in tako dalje, da ne naštevam v nedogled. Zaenkrat vse bp, če bi mi pa kdaj po nesreči spodletelo, imam pa plan B, C… mene ne bo zapustil nikoli. Lahko sem le vdova.

🙂 ne dajte se ženske. Vsi bi vas z veseljem in užitkom prevarali, če bi bila priložnost ta prava. Naj vam jih ne bo žal!

O moj bog. Še dobr da sem samska, kok maš pa ti dela. 😂😂😂 Sam ti dam prav. Sam men se neb dal, zato sem raje samska.

Upam,da nisi tako močno v rožicah zaradi njegovih besed,da ne vidiš realne slike…Zapomni si,moški ki ga ti navajaš nikoli ne bo z nikomer imel maratonskih pogovorov in ure in ure z nekom dopisoval…Pa poglejmo,če ima službo od 7 do 15,medtem časom zagotovo ne more imeti z tabo maratonskih pogovorov…To lahko stori le po službi.Pa samo vzamimo,da takoj gre iz službe in ima pol ure vožnje do doma in da kaj je še zmes pred 16 uro ne more z tabo govorit..A če začneta ob 16 uri vidva z maratonskimi pogovori in kot si rekla traja ure in ure,pa se samo pogovarjajta 2 uri…Ko imaš ti maratonski pogovor,drugo ne moreš kaj prida počet ali se česa lotit….Razumljivo…Vprašaj se,kaj jede..Če je samski in živi sam,si mora nekaj skuhat,in to traja in ne moreš eno čebulo narezat in tebi pisat….Če vidva imata maratonski pogovor in brez nekih daljših prekinitev ali živi z starši,ki mu vse servirajo ali pa ima ženo…Samski človek,ki živi sam nebo mogel imeti maratonskega pogovora…To lahko počne nekdo,ki nima veliko obveznosti..Pa ne govori,da imata maratonski pogovor v poznih večernih urah.Tisti,ki mora ob sedmih biti v službi,zagotovo ne bo do recimo polnoči z nekom imel maratonske pogovore…In upam,da te je zgodovina kaj naučila in poleg izobrazbe in šole,ki si ga obiskovala,si se tudi poleg o čem drugem izobraževala…Maratonske pogovore večinoma so imeli Ted Bundy in podobni..Srečno in punca pamet v roke in javi kako je bilo….Polagam ti na srce,normalen nikoli ne bo z nekom se pogovarjal 2,3 ure skupaj

Odgovor na objavo uporabnika
moramnapisati, 20.11.2020 ob 09:06

Dopisujem in pogovarjam se z moškim v pravem pomenu besede. Najini pogovori so maratonski. Mogoče se bo slišalo naivno, ampak vem da je eden izmed najboljših ljudi (mislim v srčnem pomenu), kar sem jih srečala v življenju. Ostaja upanje, da še vedno obstajajo resnično dobri, topli, prijetni, iskreni, srčni moški. Takšnega iščem. Kako neskončno sem hvaležna za tistih nekaj uric, ko si piševa in se pogovarjava.
Sem morala napisati …

Ženske, ki iščejo “prave” moške, ironično vedno naletijo samo na neprave. 😀

V resničnem življenju se velikokrat pokaže, da so nekateri samo dobri nakladači. Upam sicer, da se vi ne motite a vseeno bodite previdni.

Nazadnje se bo izkazalo, da je ta moški v bistvu ženska – te najbolj vedo, česa si ženske želijo slišati 🙂

New Report

Close