Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Morgeeeeeeeeeeeeen …..

Morgeeeeeeeeeeeeen …..

Dobro jutro ura je 6 in je cajt vzdigniti riti in kaj za sebe narediti…

vuau, kaj mi danes laufa lirika :)))

lepo jutro in lep dan vam želim in cmoka za vse punce in zauh za vse dedce!!!

Jani

Dobro jutro, Jani. Vidim, da ste pozno
sinoči imeli dodatne učne ure z Barbi, ki
očitno ni le dr., je tudi umetnica. Zdaj že
vsei znate nekaj nalimat gori. Pismo,
meni se je pa še sami težko gor prpopat,
kje naj pa še slikce iščem in jih prpopam.
Pa mrbet kdaj bom, ane? Moooooooooooooorrrrrrrrrgeeeeeeeeeeeeeeeen guten vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija. če je tvoja želja izredno močna, ti bom pomagal z nasveti.. tko da bo zraven tebe napopana še kakšna slikica :))))

Ja, je Dr. B tud umetnica, ja :)))) pa prima dohtarca :))))) Marija, lepo jutro in en krasen dan….

cmokeca!!!

Ej, Jani, si pa res dober, full si
faca no! Thanks, za mir se pa n’č
ne boj. Mene je en sam PEACE!
Tko. In tudi tebi lep dan, mojega
bom pol presedela danes v
predavalnici, nekaj malega pa ga
bom posvetila …………………………..
in sem prepričana, da mi bo zelo lepo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Janči, bi ti našel zame samo še enkrat
eno polje cvetočega maka. Enkrat mi ga je
že čebelica posredovala, sem ji bila full
hvaležna, pa bi si rada danes spet učke
odpočila na …… maku ? Pliiiiiiiizzzzzzzzzzzzz ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Morgen !

Volenzi štrasnštojer picalen fur cvaj kamijonen aus Karavanken und curuk.

Dobro jutro mladenič Jani :)))))))

ja Marija, tud jest bom danes na enem integracijskem testu, tako da bom kakšno urco še tukaj, potem pa.. dijo forum za dopoldne :)))) No tisti peace ni bil mišljen kaj posebnega.. samo, glih pod roke mi je pršla slikca :)))

Piss Marija :)))))))))))

Ma Janči moj zlati, ob tem, kar ti ponudiš,
nikoli, ampak res nikoli ne morem pomisliti
na nič slabega, res. Si eno tako cortkano
bitje, da nič slabega ne moreš misliti, vem to,
jaz to vem …. enega cmoka, Jani, prej kot izmagliš!
Enega orenk cmoka, Saška sem že poslinla, zdej
še tebe, tko! Sam k tebi nam plezala veš, sem izgubila
pručko, ha, ha, ha, ha! Ti se upogni, takooooooo !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja ich habe niks feršten, fardamt…. vas volenzi češ mir povedat :)))))) niks feršten, aber ist ziher kul :))))))

Dobro jutro mladi mož Saško :))))))))))))) kul :)))

Hja sej nisem hotel nič povedat, samo spomnil si me na nekaj, kar me kar zmrazi ko slišim…..(neč bat Jani, neč kriv )

V glavnem….esterajharji so nekaj kar skoraj najbolj sovražim in ko se mi nabijejo v poslovalnico…visoki in prepotentni…ratam kar zelen.

In ko potem zaslišim tisti na pol izgovorjeni, pa na pol odjodlani MORGEN

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

V glavnem sem ti pa pol napisal samo nadaljevanje morgena…tisti stavek, vedno isti in enak….o plačilu cestne takse ipd…

🙂 evo.. ti dam pručko, čeprov.. no glih tolk razlike pa tud ni, da bi ti rabila pručko :)))

Dobro jutro tudi od zvezdice…Ej…kolk ste dobri (pa ne za pojest)… Res ste mi zelo všeč…Tudi od mene za vse vas enga velikega CMOKOTA… Uživajte!

Dobro jutro vsem. Cmoka vsem, tudi neobritim ha ha ha.

Eno vprašanje. kaj pomeni ZAUH?

Ojla, Seba… Kako si kaj? Jaz sicer ne vem kaj Zauh pomeni…to bosta najbolj vedela Jani pa Saško…Sem ti pa sam hotla rečt, da če niso dobri, s tistimi slikcami. Mene so spravili kar v dobro voljo…

Tudi mene. Kje so pa ostali tstari naši?

Čau, Jani in jutranji cmok !
He, he, kaka dobra vekarca :)))))))))))))))))))))))))))

Jani !

od tega trenutka dalje imaš samo eno dohtarco .

zajček.. objasni!!!!

Jani ma pa v spominu, da ni nobeni dohtarci rekel, da noče bit njen pacient 🙂

Zvezdica, ti vračam cmokce od vseh kar jaz…sej mi ne bojo zamerili :))))

Čau !

hehehehe, zdej sem šele odkril ta post :)))) Dobro jutro, pa glej da mi objasniš tisto zgoraj o eni dohtarci. Tko!!!

cmokov 100 :))))

Zjutraj ni mogel Mujo vžgat stojadine, pa je hodil folk mimo in mu mahal…zauh Mujo, zauh…..on pa ni imel pojma, kaj mu govorijo…

Ko je to storil že en tretji mimoidoči…se je Mujo naveličal in mu “odzdravil” nazaj z dvignjeno roko in pozdravom : “Zauh !” :))))))

No…since than….se še tle kar nas je moških pozdravljamo z zauh, da se ne glih cmokamo :)))))))

To je uno…ko ena dohtarca zgine, tadruga hitro okrog folka s prestopnimi izjavami…

Ma ne. Saško ne zdravi. Je reku Jani , ma pejt brat !!! Je zajček hud zelo in divji podivjan. Jaz in dr. B. delava skupaj, kako se lahko sklicuje le na eno.

Mar te nisem dobro zdravila, ti nudila ves ugoden tretma. S trudila za tvoje zdravje, stala ob tebi v dobrem in zlem ? In ti !! Rečeš, da si zadovoljen z svojo dohtarco. Ko pa le imaš dve, imel si, zdaj nočem več, ker sem občutljiv zajček dohtarski danes. Tko !

Zajček, na korenčka, neč ne zastopim :)))))))))

A…kakšni pa so zajčki ko so podivjani :))))))))))))

A je njihov fukec potem še bolj naspidiran ?

New Report

Close