Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek morning

morning

Dobro jutro. PC zaenkrat dela, koliko časa pa bo, pa ne vem. Že ob 6.00 štrajka, kaj šele bo ko bo nalet gor. V glavnem, baje grem danes na teren po štromu brkljat. Tako da, ko bom odšel bom napisal poslovilni pozdrav. Kdaj bom prišel, pa vprašam lahko samo unga gor.

ojej morning…hello….midva se pa še nisva takole srečala iz oči v oči..kaj??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobor jutro seba. Ja, če odhajaš med štrom, potem pazi, da te ne bo preveč… rukalo :))))

Jajaj da se nauš prklopu ke na štrom..pol bo ajsi….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro lepo !

Ne, se še nisva srečala iz oči v oči. Si štejem v čast. Nič bat me ne bo rukalo. Kajti, če me bo, se ne bom nikoli več z vami dopisoval.

Komaj vas dohajam, toliko ste zgovorni. HALO!!!

Ja, mi je uspelo..Zjutraj sploh nisem utegnila videt, kakšne barve je miza, toliko je bilo papirja na njej..in sem hitela kot speedy, da vas ulovim…

Dobro jutrooo…koliko od vas se spominja tistega reklamnega spota pred 100 leti za “mleko”…rad ga imam? A? Že vse jutro si pojem tisto vižo, hehe

Poglej v tvojo pošto. En big surprajs te čaka tam…hehehe…samo, seba,…da mi ne spremeniš agregatnega stanja, prow?

Si navijal včeraj tekmo? Jaz sem si ogledala tisti basket, in čeprav me tekme po navadi ne vržejo s tira,…sem nekako..brez velikih težav posisala 2 pivički,..jes!!

Mmmmmmmmhmmmmmm, zajček.. :o)))

nekaj lepšega me je čakalo navsezgodaj v pošti…pišem tja, da me ne bojo obsodli, da sem preveč meduzasta…..ahhhh

Takole eno lepo dobro jutro vsem. Na hitro še pred vizito.
Pijem slastno kavico….in tipkam na računalnik.
Ma saj drugače kot ob kakšni kavici, se sploh ne utegnem usesti…

Kako ste? Vas je kaj iz tira vrgla tale megla…?

Pa ziher kakšno finto potegnila za spopad z možem, a?
Jaz sem gledal bolj na pol, ker sem imel Hano na grbi. Pol k sem hotel pa finiš tekme pogledat, smo se šli pa kopat. Še dobro, da imamo teletext ha ha ha.

Dve pivci? Ga pa neseš :o)))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Gaia:) ohhhhhhhhhhhhh……..

Pa kje si ti stara kost?
Megla? Se jo treba kar navadit. Aže kej veš kako bo s sestro? Kavico sem pa tudi že spil, njami.

Ja danes sem dobila veselo novico. Sestra prihaja 13.12.. No vesela in ne vesela. Torej naše srečanje za letos žal odpade…

Pa saj lahko se snidete sami, da ne bom imela slabe vesti, ker vas zadržujem. Pa potem naslednje leto še enkrat vsi skupaj.

Smola!!!

oooooo, welcome to the jungle….

Sem te prav pogrešala včeraj…še dobro, da si omenila, da si v sredo zjutraj dežurna…sicer bi spet frčali listki, kje si.

Hm,..kaj si dobrega nabavila za Miklavža? Še vedno bi bilo dobro slišat kakšno pametno idejo za zapravljanje… :o))

Seveda…če pa vse pokonzumirajo živci…sicer pa sem šla potem direkt spat..mož je šel na hokej, utegnila sem celo (dokaj trezno) ponovit naravo s svojim svizcem..potem pa nina, nana.

Daj no,..dve pivci na četrt stoletja pa res ni dosti….jej, kje so časi….:o))

good day
sunshine

O, pa veš kaj..brez tebe pa nikamor (saj vem, da je to tvoja finta,..sestra pa to..samo zato, ker z laro po novem letu ne bova mogli več kadit…ja, ja, ..in budno oko romane, bo motrilo in opazovalo, koliko sta deklici karakterja)

Bo že..itak bo december tako nabasan z vso šaro in tekanjem, da bo marsikdo imel nabit urnik…pa v januarju…ampak vas obveščam, da bom imela po novem (po vsej verjetnosti, v pondelk dobim potrjeno) vsako drugo soboto delavno…tako, da ne bo samo romana problematična, ampak tudi moja malenkost…

Vendar: bodimo optimisti. Ni dvakrat za rečt, da me en prost dan ne prime 5 minut, se počim v kolica in pribrzim v Laibach na kafe…. :o))

You are my sunshine, my only sunshine… :o))

Ma ti si genialna. In potem ti meni, da jaz vozim po dveh kolesih…. Ti boš pa kar po enem priletela… Sam glej, da ne boš šla po moji cesti, ker prostora za dve dvokolesnici ni… Se boš mogla pri meni preložit v mojo karjolo pol pa gas… Sam ne vem kdaj bova v Lj, ker je tolk stvari, ki jih lohka prej obredeva….:)))
Hja ja, 23.12 je najin dan žnj…..Si še notri???
LAČNA SEM… Ma kdo čokolado zame?????

Lep pozdravček tudi od zvezdice…

jabuk:)))))))

you make me happy
when sky is blue
you never know dear….

tralaila, tralalo

New Report

Close