Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MOŠKA DEBATA !!!!!!!!!!

MOŠKA DEBATA !!!!!!!!!!

ojla frendi…..vprašanje:

kaj naredite, če ste vzdraženi 100 na uro ..?????????

a vas kaj bolijo jajčka!…hihiihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne,sam občutek polnosti je tam spodaj večji…..kot zgoraj!
;-))
Sp

Vsedem se v avto….pičim ga vsaj 160…seveda iz razloga da sem čimprej pri Hribiju 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

a potem si jih pa pihata ali kaj?!
:-)))

Since!
Enga pošnopsanega ljubčka!
;-))
Sp

mmmmm paše 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

žverca če se ne motim nisi moški….te obveščam da si na privatni temi in da te lahko prijavimo!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ne vem, če sem lih moški, rada pa nosim hlače…. a to kej šteje?!

A si danes že pihal?!
:-)))

ne to ni dovolj!!!!!v hlačah ti manjak poglavitna stvar!

ja sem pa že pihal danes če te zanima…policaju na dušo, naj mi pusti vozniško, ker 1,5 promila ni tak dosti, da bi mi jo moral vzet!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

to pa resnično ni problem…. enega Haribo črva si pa lahko zataknem za gatke, je tako dosti….saj kaj več pa ti najbrž nimaš, ne?!

Glede policaja pa – ne vem, morda pa mu nisi dovolj pihal – en šnopček bi še vpričo njega zvrnil, potem bi pa itak maligani iz tvojih ust policajčka uspavali, pa bi bilo dosti…..:-)))

A te lahko cmoknem?! Cmokkkkkkkkkk…..

NE NE SMEŠ ME CMOKNIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

JASNO!!!!!

moje orodje je malo ampak zanesljivo…kar za tvojega haribo črva ne morem trdit. Je mogoče večji in bolj okusen, samo rok trajanja ga jeble, tak da……..sem na boljšem 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

saj bo tudi tebi enkrat rok trajanja potekel – pravzaprav ti najbrž vsakih po enih, kajtejazvem, 20-30 minutah………:-)))))
Je tako?! :)))

Ej, prav, pa vzamem cmoka nazaj, pa še Haribo črva ti ne posodim, da veš! Kazen mora biti vzgojna!

GRRRRRRRRRRRRRRRRR……

PISMO MATERNO, SE VTIKAJO TELE BABNCE CIST V VSE….PA ENO FIGO VEDO, KAJ MOŠKI RABIMO………

GRRRRRRRRRRRRRRR…..SE VTIKAJO POVSOD, KJER JIM NI MESTA……

MEDUŠ, A BOJO KDAJ SPOZNALE, DA NIMAJO KAJ DELATI V MOŠKEM SVETU…SPLOH ČE GA NISO SPOSOBNE RAZUMETI, KAJNE SINCE…..

EKO….AMPAK MENE SE SKOZ TIŠČI…………

PISMO, RESNO PREMIŠLJUJEM IN ZAČENJAM ZAVIDATI “GEJEM”, KI NIMAJO NOBENIH PROBLEMOV, KAR SE BABNC TIČE……….PA ŠE ONE SO TAK PRIJAZNE Z NJIMI, DA JE JOJ…….

OK FRENDI, LEPO BODITE ŠE NAPREJ

leta letijo - iščem stevardeso.....

..HEHEHHEHEHHE…TEGA BABNCE NE BODO NIKOLI DOUMELE…

KAK PAŠEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE…..HHIIHIH

LP

leta letijo - iščem stevardeso.....

rok trajanja bo poteko, ko bom pogino!
pa kaj ti nisi s tega planeta!!!!! 20-30 minut……pa kaj ti misliš da mam jaz časa tolko da ga kar tak razmetavam??!!!!!!!???!!!!!

vidim da bo res treba trda roka, da vas bomo kaj naučili tu 🙂

tistega črva ko ga pa ti po gatkah nosiš, ga pa lahko kar maš….kaj naj bi jaz z njim delal???

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

razo!
To se jaz vedno bolj sprašujem!
Pa Hribuc in Since sta čist fejst deca!
Kaj pa rabimo babnice sploh?Saj doma itak vse saami nardimo,tisto luknjo pa imamo tud sami…
;-))))
Sp

tudi mislila….:-)))
Aja, zaradi cajta pa – mali, nimaš pojma, 20-30 min je šele ogrevanje. A tebi pa že po petih minutah vkup pade?! Slab kvas uporabljaš, to bo to! Napačne glive kvasovke, te so pa pri ženskah boljše, verjemi!

Glede črvička pa – prav, ga bom pa sama – lizala……:-)))

imate, imate – gnojno jamo… :-))))

res je.. NIMAJO POJMA!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Gnojno rano?
Sp

Točno tak…..bota vidla kak bojo one nas iskale ko bo treba žeblj v steno zabit, da si bojo sliko mamice obesle na steno!!!

naj kar pozabijo :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

tak je………………..

in sploh ne vidim nobene rešitve……..SAJ JE VERJETNO SPLOH NI!!!!!!!!

ČISTA UTOPIJA…………………

NO SAJ BOMO SPOZANLI IN USTVARILI NOV SVET!!!!!!!! LEP IN NEDOLŽEN!!!

hihiih

lep ostan

leta letijo - iščem stevardeso.....

A veš, vedno bolj se sprašujem, če pedri verjamejo, da gnojenje poveča rast?! Mislim, a ga le zato tako radi v gnojnico rinejo?!

YEAHHHHHHHHHH

My brother is speaking :))

Amen to that!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Tisto ni nobena gnojnica,ampak lepa voljna ritka,hlastajoča in polna čarov…ne pa vaše..bljak…pokvarjene klavniške pipe…
😉
Sp

New Report

Close