Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MOŠKA DEBATA !!!!!!!!!!

MOŠKA DEBATA !!!!!!!!!!

jappppppppppp….

ampak tale žverca pa ima izgleda edina dost jajc, da si drzne debatirat z nami………………..ej…a si ti ziger, da ni žverca dec??????….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

meni se vse bolj dozdeva, da so se ti možgančki skisali….bljak.

ženska…pihh…samo sex vam gre po glavi…..

pri ženskah ni nič boljše!!! JASNO!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

A jih kar spodmo te babnce,kr ne skapirajo bistva tega sveta:
Da je bil prvo moški in po eni krivici je nekdo še babo naredu…sam zarad tega,kr se je tist cajt preveč figovega žganja napil!
;-)))
Sp

Imam jih celo deset – sem lih iz trgovine pridrvela….. pa še par doooooolgih hrenovk sem kupila, to bo veselje…. pri mizi… al pa na mizi…. kakor pač vzamete….:-))))
Ja, ja, mizica je kar pripravna stvar…..

mala je pogumna, to ji je treba priznat…….samo veš se mi zdi da preveč bedarij govori, da bi lahko bla dec 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

pa ne govori tak grdo o decih….preberi naslednji post, pa da vidimo, KAJ BOŠ KOMENTIRALA NA NASLEDNJI POST…..

KI GA JE NAPISALA ŽENSKA…………hihiihihihi

mislim, da to ni več samo domena moških……………packe…….kje so vrednote, sramežljivost in ne vem kaj še………

hihihii

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kako pa TI to veš?!
Sem te pa dobila…. zdaj se pa kar maži ven, jaz te bom pa Hribovčku zatožila, tralalalala!

njegovi možgančki so že v redu……nimaš pojma….žverca te ne boli čeljust, ko tolko bedarij govoriš??????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Menda nisem bila avtor jaz?! Madona, zdaj si me pa dobil, priznam, ne bom več uporabljala drugih nickov…. priznaj pa, da ti je pasalo, ko sem bila zgoraj.

:-))))

Žverči je analno!!!!!!!!!!!!!
Ah,ne more bit res…saj bi te razklalo 😉
Sp

“”””te so pa pri ženskah boljše, verjemi””””” to si ti napisla…..

jaz sem ti pa napisal da pri ženskah ni nič boljše….ker ženske nimate nič boljšega!!!!

štekaš…. :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

kaj boleti?!
Ne, me ne, edino srček me boli, ker si tako fletkan fantek kot si ti, ne da dopovedati, da so na svetu tudi fletkane deklice…. ki imajo rade Haribo medvedke.

pa misliš, da sem dobila navdih za tisti počen češpeljček?! :-))))

fletkane deklice…..HA HA HA :)))

zaj si me pa nasmejala:))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

potem bom pa napisala, da imate dedci pamet v ta spodnji glavici, pa boš tudi verjel, ne?!
:-)))
Prav imaš, kar napiše, le verjemi. Tudi bedarijam.
:-)))

Thx!!!!!!!!
Na častnem mestu na monitorju je ta tvoj….počen češpelj!!!
Cmoka
Sp

Se vsaj smeješ.
Lepo.

GRRRRRRRR….POSLUŠAJTE VIDVA, MULECA…………..

TO JE ODPRTA RESNA DEBATA…NE PA DA SE MI VIDVA NASLAJATA………..

pokas madonca…ne me jezita….bosta že videla……..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

(Bgv, ki je do sedaj le tiho in v miru poslušala debato med forumskimi dedci, ne more bit več pri miru … in le miga z glavo levo in desno in si misli: “Ajej ajej … tej pej res nucajo eno pravo babo ob sebi!”)

:)))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

žverca…..veš enkrat se bos ustavla, zazrla v nebo in se zadrla……….
Zakaj o zakaj nisem MOŠKI!!!Zakaj le zakaj nimam spodnje glave!!!! ZAKAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ….

veš v naprej ti povem da od zgoraj ne bo odgovora….tak da ne rabiš v oblake tulit…..

svetujem ti..idi v kuhno, pomij posodo, idi pometat….zaposli se po žensko in vidla boš da je to mesto, ki ti je bilo namenjeno.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

To pri nas delajo moški….. jaz pa šraufam, tolčem, razbijam…. kar mi pride pod roke.
A je pri tebi drugače?!
Ah, seveda, saj nimaš ženske pri bajti…… na, potem tudi ti ziher pomivaš, pereš…..

A prej, ko si pa ti užival in se naslajal, pa ni bilo narobe?! Pusti nama malo veselja, če sem te pa izdala, si si pa deloma sam kriv. Kaj pa tiščiš črvička v rito.
:-))))

si že slišala ono komad..Dreams, dreams, dreams…..mislim da si se preveč v njega vživela!! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

A se ponujaš?
No ja,saj neke atribute pa res maš,no!
;-)))
Sp

New Report

Close