Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MOŠKA DEBATA !!!!!!!!!!

MOŠKA DEBATA !!!!!!!!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))) Ja ja … sam … kaj pa vem … Since vas je malo preveč zavedel s tistimi bircami pa fuzbalom … :///

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Groza…kakšno vprašanje…ubogi revež…hihihihi…to se lahko samo tebi zgodi!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja-ja….ti se kar smej…………..namesto, da bi mi pomagala……..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

naj ti pomaga una, ki te je naredila trdega…zame pa itak veš, da to ni problem…te pocartat,hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SORY…….UNA PA ME NI NAREDILA TRDEGA……….HHHIHI

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

ne,ne…oooo, madona, pa menda ja ob njej nisi ostal hladen…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hladen kot špricer!!!!!!!!!!!!

RES, ma ne vem …..me ne privlači…nisem za take “štose”…sploh če začutim in vem, da ni zame……saj mi je hudo, ploh ko je una tak mila in fletkana…ampak ..jebi ga….saj v življenju ne moreš imeti vsega…….eden pa ponavadi zmerja kratko potegna…..pa kaj ME BOLI KITA če me ne razume……..da med nama ne more biti kaj več……

upam, da me ne boš zaradi tega obsojala……si obsodbe nisem zaslužil….hihiihihiih……

no sedaj pa mi je bolje, ko sva razjasnila nekja dilem……

no boš še šla v Ljubljano…kaj pa Bledek?????’

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ni te Una,nego Morava!!!!!!!!
Morava Razo frend to nardit,kajne?
;-))))
Sp

Ups!?
Sp

New Report

Close