Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moška/ženska dela

Moška/ženska dela

Čisto preprosto. Moški in ženske smo si različni. NIKOLI ne bomo isti zato je feminizem neumnost brez primere. Vedno smo si delo delili in vedno si ga bomo. Nikoli ne bom likal in pral cunje, tako kot ne bom nikoli dovolil da ženska si maže roke pri šraufanju avtomobila. To kar se dela v današnji družbi uničuje moške in ženske. NIKOLI si ne bomo enaki.

BMW, nisi me prepričal v to, da bi ženska kaj dobrega pridobila s tem, če bi bila s tabo.
Same slabe stvari bi pridobila. Prej bi iemla čas zase, potem bi pa ves čas porabila zato, da bi čistila za tabo.

Za take je vsekakor precej bolje, da so samske…, torej vse kar ženska naredi za skupno dobro je rangirano kot špilanje služkinje? Saj to niso nobena dodatna dela, ki bi jih bilo potrebno opraviti za moškega…[/quote]

Zato so samske, ker je tako bolje. Ker bi prišle na slabše, če bi imele tipa kot si ti. Zakaj bi ti morala ena prat in kuhat in tako naprej. Kaj bi imela od tega?[/quote]

Ti pa ne dojemaš ravno na nivoju sivega žakoja a ne? Naj ti pojasnim…, tudi, če je samska si umaže obleke, je lačna….a ne? Torej, če je še za enega zraven…ni sile.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

V tvoji trditvi sta dve veliki napaki…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Parazitstvo a ne?
Nisi pa povedal kako živiš kot samski? Kdo ti pere in kuha in lika? Mamica?

Zakaj pa ne obratno ti avtomobilček?
Tudi ti kot samski ješ, pereš … zakaj pa ti ne bi potem še to delal za svojo damo?

Imaš ti tako slabe izkušnje s svojimi moškimi, da so bili kot prašiči? Za mano ni potrebno čistit, ti si očitno živela s pravimi nasranci od katerih je ves čas nekaj letelo.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Pa kaj imate s tem šraufanjem avtomobilov?

Ves čas se to uporablja kot neko standardno moško delo, pa v reali ne poznam praktično nikogar, ki bi dejansko šraufal svoj avto. Niti moj mož, niti moj bivši, moj oče, strici, bratranci, sodelavci,… nihče ne popravlja sam avta, niti ne menja gum sam. Enkrat letno odpeljejo avto na servis, dvakrat gume zamenjat, vmes včasih dolijejo vitreks, če ga zmanjka.

Pa tudi, če bi sam popravljal avto, človeku to ne bi prav veliko časa vzelo.

Drugo je, če se nekdo za hobi ukvarja s šraufanjem avtomobilov, ampak to se potem ne more več šteti kot prispevek k domačim opravilom.

Čisto preprosto. Moški in ženske smo si različni. NIKOLI ne bomo isti zato je feminizem neumnost brez primere. Vedno smo si delo delili in vedno si ga bomo. Nikoli ne bom likal in pral cunje, tako kot ne bom nikoli dovolil da ženska si maže roke pri šraufanju avtomobila. To kar se dela v današnji družbi uničuje moške in ženske. NIKOLI si ne bomo enaki.[/quote

Bravo, točno to sem mislil.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Parazitstvo a ne?
Nisi pa povedal kako živiš kot samski? Kdo ti pere in kuha in lika? Mamica?[/quote]

Ja kako pa naj povem, kako živim kot samski?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Meni nikoli ne bi prišlo na pamet živet s takimi kot si ti BMW, ti pišeš kako mora ženska prat tebi, sesat za tabo, ti likat… aja, tebi to dela mamika :), aja saj res, tudi ona je ženska.
Nikoli nisem bila v razmerju z moško svinjo.
Vedno sem bila s pravim moškim takim, ki je cenil žensko, ki je ni imel za služkinjo.

Potem bi bil po vašem mnenju služkinja….

No vidite, zato pa je v večini vez prav neznosno, vse kar kdo naredi za skupno dobro se tretira kot delo služkinje…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Jaz se pa kar strinjam z BMW. Pa sem poročena:)

Moj mož ne lika, ne pere, ne pometa in ne sesa,… Ampak kosi travo, sestavi regal, popravi računalnik,…
Imava nekako ločena dela. Nikoli mi ne očita, da je kaj slabo narejeno in jaz ne očitam njemu.

Ja, vidim, da se še najdejo totalni tepci. Saj ni čudno, če imaš nik bmw res ne moreš biti pretirano pameten.

Dej BMW ne zaje*avaj… Vidiš, da jim je težko za popizdit. Vidiš, da nas v povprećju po življenjski dobi ne nesejo niti za 30 let.
Od kadar smo letali okoli za mamuti in brontozaveri smo se skozi morali dokazovati. Skozi smo nedoje*anim prednicam mon morali dokazovati, da smo deci. V vojne je bilo treba, v rudnike, v sneg in led, skoz nam je moral stati pokončno, ko so one bile na volji.
Njim so zrasle joške in rit, malo šminke so vrgle na šobo in so nas že nesle po levi in po desni.

Pa ne mi zamerit…. veš, da rad ugajam monam z leporečenjem.

Aha, pa so razmerja kljub izjemnemu “cenjenju” propadla a ne?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ves čas se to uporablja kot neko standardno moško delo, pa v reali ne poznam praktično nikogar, ki bi dejansko šraufal svoj avto. Niti moj mož, niti moj bivši, moj oče, strici, bratranci, sodelavci,… nihče ne popravlja sam avta, niti ne menja gum sam. Enkrat letno odpeljejo avto na servis, dvakrat gume zamenjat, vmes včasih dolijejo vitreks, če ga zmanjka.

Jaz to znam sam in še ogromno drugih stvari. Moški ki lika in pere cunje doma ob tem da ima ženo je navadna copata copatasta. Da ne govorim o britju po telesu in manikuri nohtov in še česa. Lahko delujem zaostal in ne vem kakšen še, ampak tako izgubljamo identiteto. Pa ne govorim da mi mora ženska strečt od spredaj in od zadaj. Nikakor ne.

No vidiš, še sreča, da taki ne pridemo nikdar skupaj…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

BMW, ne, niso vsa propadla. Nisem pa tip ženske, ki bi se pri 15ih v nekoga zaljubila in ostala do smrti z njim.
Eno razmerje traja že dalj časa. Bivša razmerja pa so bila vseeno lepa.

V primerjavi s tabo verjetno res nisem pameten, v primerjavi s fosilnim ostankom polža iz obdobja krede pa kar prekipevam od pameti.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Saj ne moreš verjeti kaki tepci so tu gor. Potem pa jokajo, ker njihove služkinje ne seksajo z njimi. Seveda ne, ker jih izkoriščate.

Dej BMW ne zaje*avaj… Vidiš, da jim je težko za popizdit. Vidiš, da nas v povprećju po življenjski dobi ne nesejo niti za 30 let.
Od kadar smo letali okoli za mamuti in brontozaveri smo se skozi morali dokazovati. Skozi smo nedoje*anim prednicam mon morali dokazovati, da smo deci. V vojne je bilo treba, v rudnike, v sneg in led, skoz nam je moral stati pokončno, ko so one bile na volji.
Njim so zrasle joške in rit, malo šminke so vrgle na šobo in so nas že nesle po levi in po desni.

Pa ne mi zamerit…. veš, da rad ugajam monam z leporečenjem.[/quote]

Ja, grozno jim je, revčke so…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Problem je nastal po mestih in spalnih naseljih, kjer “moških del” enostavno zmanjka. Jih ni.
Nula. Zero.
Ostajajo samo mlahavčki, ki jamrajo. In tečne žene.

In kaj si želela s tem povedat? Da si zamenjala nekaj moških? Pa saj to ni nek dosežek, večina je naredila tko.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Saj ne moreš verjeti kaki tepci so tu gor. Potem pa jokajo, ker njihove služkinje ne seksajo z njimi. Seveda ne, ker jih izkoriščate.

Kdo govori o sesanju? a ženske pa nič ne smetijo?

New Report

Close