Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moški,

Moški,

Upam, da je sedaj g. minister zadovolje. Vsaj eden, ki res trdo dela!

Tudi jaz mislim, hehe

🙂

Lep dan ti želim!

Hvala enako! pa pa

Penis bonus pax in domus.

lp,
Srečko s prižnice (trenutno čez glavo v delu, a ne se bat, nič zanemaril svojo ženkico…:-)))

Vse to sem jaz mislil dokler nisem spoznal tale forum! In tu sem ugotovil, da moški preprosto “ne dajo”. Malo čudno, glede na to, da se je meni zdelo ravno obratno. In že malo razmišljam, da je tu fantastična prilika za ustvariti si harem “na črno” :-). V bistvu se tule ženske dobesedno ponujajo… ne, rekel bi “prosijo”, da jih kdo vendarle in končno dobro nategne. Ko človek o tem razmišlja, praktično pozablja na vse drugo in se tolaži z mislijo: “saj ni vse res kar prebereš” 🙂

Danes se bom opogumil in vprašal “ali lahko kateri pomagam?” In, če dolgo ne boste slišalil mojega odgovora – pomeni, da sem zaseden…

a Rugelj ma svoj forum? 🙂
bi se rad malo nasmejal…prosim daj naslov!

uuuuuuuufffffffffffffffffffff!!!!???…

in kakšne so tvoje kvalitete, g. minister? kaj ponujate?

jaz bi pa vseeno prosila za bolj konkretno razlago napisanega…

btw. sem že mislila, da potrebuješ strečing jezika – si onemel…

lp

Ugotavljam, da si že zaseden.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Jaz pa počasi ugotavljam, da JE VSE RES, kar tule preberem!!!!!!
Sem najprej mislila, da ni.
Pa spoznavam vedno več nepotešenih žensk, ki iščejo in iščejo…

Hehe, a kdo ni? 😉

Hm, ugodno dolžino in trdoto, veliko zabave in nežnosti (po dogovoru tudi nekaj “mehke” grobosti ampak ne preveč… nekaj imam še prostih terminov 😉

Jebemosunce….
Glih takega bi blo treba….

mmm, tudi nežnosti…se mi zdi, da znaš dobr povedat točno tisto, kar ženska želi slišat…politik pač…ko si bil še plemeniti, si imel očitno tud dejanja bolj plemenita, odkar pa si se vrgel v politiko ti očitno “mešanje voda” ni več odveč…hehe, politika je res k**ba…

prijetno in užitkov polno zabavo še naprej…

hahahaha, bravo Valentinca!!!!

misliš, da si zaslužim eno po riti???!!…hmm, al je to že “mehka” grobost?…

Ti si hecko. Ustvari si harem, če misliš, da se da.

Zanimiv pristop imaš na tukajšnjo publiko; ženske se ponujajo praktično, ha ha, ti pa ne moreš kaj? razumet zakaj?
Način rajcanja z besedami je vsaj zame eden najlepših…..

Moških seveda ni preveč na tem forumu, meniš ti, da zato, ker imajo toliko opraviti s sexanjem, ha ha? Ali morda gledanjem sexi **** po mailih ali internetu ali……ker je pri moških pogled na vročo, vlažno, odprto luliko vse in dovolj?

Kako bi pa ti pomagal? Saj ne rabim korenjaka, ha ha, ga imam zelo meni všečnega doma.

Je pa škoda res, da je premalo resnih tem prav na tem forumu. Bilo bi nekako prijetneje, če bi svetovali drug drugemu kaj pametnega, koristnega….bla bla

Ne, privoščil bi ti s trdim in to po tamali:-))

Bi, ne de, ha ha?
Dobro jutro, kako si kaj?

Bi bi backa!
Hmm, vreme vidiš, lahko primerjaš…

New Report

Close