Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski brez otrok ok, zenska ni ok

Moski brez otrok ok, zenska ni ok

Berem temo o tem zakaj eni nočejo imet otrok pa tudi v reali je vedno tako:

Če dedci nočejo imet otrok, jih ljudje pustijo na miru, jih ne zmerjajo.

Ko pa ženska noče imet otrok, jo pa zmerjate s suho vejo, z jalovko in podobno. Zakaj že?

Pa ženske, ki nočejo imet otrok, zmerjate. Nikogar pa ne motijo dedci, ki naredijo otroke pa odpeketajo stran od njih, eni celo vse naredijo, da ne plačajo preživnine. Ampak teh se pa ne zmerja.

 

 

Hja, na eni strani so ženske, ki pljuvajo po ženskah brez otrok. Te pljuvačice imajo otroke, ki jih pijejo kri, jim gredo na živce. So zgarane, naveličane otrok in moža. Pa so potem sovražno nastrojene do samskih. Aja, v nos jim gredo tudi nesamske, ki pa tudi nimajo otrok.

Potem so pa še moški, ki pljuvajo po ženskah brez otrok. To so pa luzerčki, ki so prepričani, da jim ženska pripada. Pa vedo, če ji  bodo naredili otroka, da bo težje zapustila moža. Ker pa jim vseeno ne uspe dobiti ženske, so pač sovražno nastrojeni do vseh teh brez otrok.

Pa ja, se še poročeni moški, ki pljvajo po ženskah brez otrok, ti fotrčki pa isto kot one zgoraj: naveličani familije, frocev in so pač fovš.

Osebno sem absolutno za to, da se “poveličuje” ženske, ki nočejo otrok.

Težava je le, ko si nekatere potem v poznih 30-ih ali celo v 40-ih premislijo in hitijo naštepat froca. To pa ni kul, drage dame.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz se kar za glavo primem, ko dobimo v službo kako novo sodelavko. Ponavadi kmalu sledijo porodniške, nege… pravo olajšanje je, če se najde kaka, ki noče otrok. Samo te so izjemno redke. One ta prve pa kar naprej nadomeščat, ker najdejo vsako priliko, da ostanejo doma pri otrocih.

Odgovor na objavo uporabnika
dajte to razložit, 27.07.2022 ob 19:21

Berem temo o tem zakaj eni nočejo imet otrok pa tudi v reali je vedno tako:

Če dedci nočejo imet otrok, jih ljudje pustijo na miru, jih ne zmerjajo.

Ko pa ženska noče imet otrok, jo pa zmerjate s suho vejo, z jalovko in podobno. Zakaj že?

Pa ženske, ki nočejo imet otrok, zmerjate. Nikogar pa ne motijo dedci, ki naredijo otroke pa odpeketajo stran od njih, eni celo vse naredijo, da ne plačajo preživnine. Ampak teh se pa ne zmerja.

 

 

Kako moškemu narediti otroka je moja večna dilema!

 

Ker en moški lahko oplodi mnogo žensk, medtem ko ženske lahko nosijo zgolj seme enega moškega. Torej, moški so po večini odveč, nepotrebni.

Če ženska ne želi imeti otrok, je čudna. Zelo čudna. In po 40 letu ima težko otroka.

Moški pa itak ima lahko otroke do 80 leta, tako da ga nikoli ne moreš zafrkavati, da nima otrok. Vedno lahko reče, da jih bo imel jutri. In jih lahko ima. Ženska pač ne.

Odgovor na objavo uporabnika
ker je razlika, 27.07.2022 ob 21:03

Če ženska ne želi imeti otrok, je čudna. Zelo čudna. In po 40 letu ima težko otroka.

Moški pa itak ima lahko otroke do 80 leta, tako da ga nikoli ne moreš zafrkavati, da nima otrok. Vedno lahko reče, da jih bo imel jutri. In jih lahko ima. Ženska pač ne.

Hja, otroka narediti ni težko, samo skrbeti zanj je pa druga.

Bebavost do kraja tako razmišljanje, da lahko naredi otroka kadarkoli.

Čas bi bil, da se začne take dedce, ki delajo otroke pa ne skrbijo zanje, ‘pribijat’ na sramotilni steber.

No ja … Ženske se pustite oplodit primitivcu, potem pa jok in stok ko pobegne.

Jp, tiste, ki jih oplodi primitivec, potem pljujvajo po tistih brez otrok. Besne, ker niso vse ženske take trape, da bi se dale oplodit primitivcu.

Odgovor na objavo uporabnika
tak je to, 27.07.2022 ob 21:30

Jp, tiste, ki jih oplodi primitivec, potem pljujvajo po tistih brez otrok. Besne, ker niso vse ženske take trape, da bi se dale oplodit primitivcu.

Točno tako.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz se kar za glavo, 27.07.2022 ob 19:34

Jaz se kar za glavo primem, ko dobimo v službo kako novo sodelavko. Ponavadi kmalu sledijo porodniške, nege… pravo olajšanje je, če se najde kaka, ki noče otrok. Samo te so izjemno redke. One ta prve pa kar naprej nadomeščat, ker najdejo vsako priliko, da ostanejo doma pri otrocih.

Ti se kar drži za glavo.

Pa glej, da ti ne bo odletela.

Otroci so naše največje bogastvo.

Pa vedno so bili in bodo!

Odgovor na objavo uporabnika
narediti ni težko, 27.07.2022 ob 21:16

Hja, otroka narediti ni težko, samo skrbeti zanj je pa druga.

Bebavost do kraja tako razmišljanje, da lahko naredi otroka kadarkoli.

Čas bi bil, da se začne take dedce, ki delajo otroke pa ne skrbijo zanje, ‘pribijat’ na sramotilni steber.

Ali pa vas sramotit, ker ste se pustile oploditi takim. Pa tako se imate za pametne in izbirčne.

Če dedci nočejo imet otrok, jih ljudje pustijo na miru, jih ne zmerjajo.

Ko pa ženska noče imet otrok, jo pa zmerjate s suho vejo, z jalovko in podobno. Zakaj že?

 

 

 

Oboji so nesposobneži! Suhe veje oboji.

Nesposobni za dom in družino.

Izvzeti so vsi tisti, ki imajo zdravstvene težave.

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vrtec, 27.07.2022 ob 21:41

Ti se kar drži za glavo.

Pa glej, da ti ne bo odletela.

Otroci so naše največje bogastvo.

Pa vedno so bili in bodo!

Tvoji froci so samo tvoje bogastvo. Skrbi ti zanj. Meni dol visi za tvoje sončke. Če so tvoje bogastvo, nismo mi dolžni tvoje riti odnašat, da boš skrbela za tvoje bogastvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bo držalo, 27.07.2022 ob 21:45

Če dedci nočejo imet otrok, jih ljudje pustijo na miru, jih ne zmerjajo.

Ko pa ženska noče imet otrok, jo pa zmerjate s suho vejo, z jalovko in podobno. Zakaj že?

 

 

 

Oboji so nesposobneži! Suhe veje oboji.

Nesposobni za dom in družino.

Izvzeti so vsi tisti, ki imajo zdravstvene težave.

 

 

 

 

 

Glavno, da naštepaš otroke. Pa si super. Čeprav ne skrbiš za otroke, a ne da?

Spet si se spravila na tiste, ki nimajo otrok. Ne motijo te pa tisti, ki štepajo otroke pa ne skrbijo zanje in takih je ogromno.

Jaz sem ponosen, da jih nimam. Otroke natolče vsak bedak, da se jim načrtno odpoveš, je pa potreben karakter in določen premislek, ki ga mnogi ne zmorejo.

Odgovor na objavo uporabnika
je res, 27.07.2022 ob 21:58

Jaz sem ponosen, da jih nimam. Otroke natolče vsak bedak, da se jim načrtno odpoveš, je pa potreben karakter in določen premislek, ki ga mnogi ne zmorejo.

Ja, lažje je narediti otroke kot to preprečiti. Parkrat not pa ven pa je otrok narejen. Za to, da pa preprečiš zanositev je pa potrebno uporabit tudi ta zgornjo glavo in se zaščititi. To pa že ne zmore kar vsak.

Odgovor na objavo uporabnika
pa zaščita, 27.07.2022 ob 22:04

Ja, lažje je narediti otroke kot to preprečiti. Parkrat not pa ven pa je otrok narejen. Za to, da pa preprečiš zanositev je pa potrebno uporabit tudi ta zgornjo glavo in se zaščititi. To pa že ne zmore kar vsak.

tega desci ne zmorete, zato pa je toliko rojenih otrok iz take “ljubezni”…

oplojevalci samo s spodnjo! pol pa nismo kompatibilni, kako nisem videla tega in tega, oh in sploh…

Glede na to koliko je danes razbitih družin in otrok v pomankanju bi prej rekel, da nekateri starsi niso sposobni za družino in dom. Ko sem bil jaz mlad je bilo cudno, ce sta starsa locena, danes je cudno, ce sta starsa se skupaj pa nima otrok 100 nadomestnih mamic in ocijev.. In taki papki boste razlagal kaj je kdo kaj sposoben. Raje za svoje poskrbite, da ne bodo ze jutri hodili k enemu starsu na stike..

In komu ga bo naredil pri 80ih? 😂 pa če pustimo ob strani, da se mu niti dvigne ne več.

Kozu!

 

 

Namenjeno tebi. Še enkrat kozu!

Ne citira. Namenjeno je za tistega, ki je napisal, da ženska mora imet otroke do 40 leta, moški pa ga imajo lahko tudi pri 80.

Skratka kozu si.

En alfa samec lahko naštepa ogromno otrok, zato ni nič tragičnega, če nekateri luzerji pač ne naredijo nobenega. Samice pa imajo nalogo, da se dajo oploditi od najboljšega samca, ki ga lahko dobijo, in da rojevajo. Zato je za nataliteto naroda problematično, če je toliko samic suhih vej.

Sicer pa je žensko telo že hormonsko in čustveno programirano za to, da zanosi in rodi. Zato so ženske brez otrok že hormonalno popizdene, čustveno nestabilne in v življenju kar nekaj blodijo.

New Report

Close