Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski dolga zveza s podpovprecno ali nadpovprecno zensko?

Moski dolga zveza s podpovprecno ali nadpovprecno zensko?

😀
you rock
aja, pa veš, da te sploh nisem volila, ups.
[/quote]

nč hudega, jst sem kot najbolj demokratična stranka SDS, spoštujem tud tistega, ki voli tistega, ki ima obkroženga kandidata s flomastrom na dlani roke in sedi v trenirki pred računalnikom, za mene ste vsi enaki. Popay…, ma vas rad…

Odlicno napisano! V tem zapisu sem nasel sebe, svojo drago in najin odnos.

Res mi je kristalno jasno, da ce ne bom prispeval svojega deleza, me bo pustila naslednji dan. Ni to tisti tip zenske, ki trpi v nedogled nikakvega moza in po forumih sprasuje kako ga spremenit

namiguješ na mojo nezrelost? mogoče na prvi pogled res delujem tako, samo ti iz prve roke povem, da tip, ki bi lahko meni zafural življenje, ne obstaja, ne glede na moj/njegov status ali pa posteljne veščine😉
[/quote]

Kje si pa to prebrala, da bi kaj takega namigoval?
…mi je pa tvoje razmišljanje všeč.

Predlagam obisk tečaja/pouka/ur slovenskega jezika za 4. razred osnovne šole.
…bo pomagalo, zagotovo. 😉

Kje si pa to prebrala, da bi kaj takega namigoval?
…mi je pa tvoje razmišljanje všeč.
[/quote]

Kje sem prebrala? mislim, da nekje med vrsticami😂 pač meni se zdi, da me je ravno to, kakšna sem, dobro peljalo skozi življenje.

Kje sem prebrala? mislim, da nekje med vrsticami😂 pač meni se zdi, da me je ravno to, kakšna sem, dobro peljalo skozi življenje.
[/quote]

Uf… med vrsticami jaz ne vidim ničesar. ;P
…če te tak način dobro pelje skozi življenje, je najbolje, da se ga držiš še naprej.

dajte mi povedat, po kakem točkovniku se to ocenjujete?
mislim, da izračunam, ali sem se poročila višje, nižje ali sebi primerno….

kako se točkuje izgled, kako se točkuje plača, kako se točkujejo predhodna razmerja, kako se točkuje stanovanjska situacija, avto, kaj še pride v upoštev?

Uf… med vrsticami jaz ne vidim ničesar. ;P
…če te tak način dobro pelje skozi življenje, je najbolje, da se ga držiš še naprej.
[/quote]

mi ne preostane drugega, karakter težko spremeniš

mi ne preostane drugega, karakter težko spremeniš
[/quote]

En konkreten čustven pretres, bog ne daj še kak osebno-finančni pa se človek spremeni, da ga ne prepoznaš več… Been there…

En konkreten čustven pretres, bog ne daj še kak osebno-finančni pa se človek spremeni, da ga ne prepoznaš več… Been there…
[/quote]

Meni je bilo to prihranjeno zaenkrat, sem hvaležna za to. Se pa strinjam, da te tak dogodek ohromi in da rabiš nov kompas, če imaš voljo nadaljevati pot….

Meni je bilo to prihranjeno zaenkrat, sem hvaležna za to. Se pa strinjam, da te tak dogodek ohromi in da rabiš nov kompas, če imaš voljo nadaljevati pot….
[/quote]

Hehe… nov kompas, nova oblačila, čevlje, avto, stanovanje, veliko volje in nove cilje in načrte. Pot pa itak ni nikoli v ravni črti, vedno gre malo levo, desno, gor in dol. 😉

Hehe… nov kompas, nova oblačila, čevlje, avto, stanovanje, veliko volje in nove cilje in načrte. Pot pa itak ni nikoli v ravni črti, vedno gre malo levo, desno, gor in dol. 😉
[/quote]

Veš kaj pomeni ravna črta na ekg-ju? gor in dol je življenje😉

Veš kaj pomeni ravna črta na ekg-ju? gor in dol je življenje😉
[/quote]

O EKG-ju ni bilo govora. 😉

O EKG-ju ni bilo govora. 😉
[/quote]

zato sem ga pa vključila😂 fajn paše v koncept črt

Če sem bogataš si izberem žensko, ki izgleda vrhunsko, status mora imeti nižji od mene!

Pod, nadpovprečna, nima veze. V Sloveniji je en sam škart. S slabim škartom nima smisla, ker nisi zadovoljen, z malo boljšim škartom tudi ne, ker se še drugim razdaja potem te pa tako ali tako pusti.


Izvira na osnovi strahu ni izbira. Je klonjenje prestrašenosti, s katero nas pa sodobni mediji itak ves čas futrajo.

Naomi Klein: Doktrina Šoka[/url].

De omnibus disputandum..

Ne da se to, vsak ima svoj točkovni sistem in misli, da je njegov edini točen. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Izvira na osnovi strahu ni izbira. Je klonjenje prestrašenosti, s katero nas pa sodobni mediji itak ves čas futrajo.

Naomi Klein: Doktrina Šoka[/url].
[/quote]

Izbira si mislil, a ne?
Je pa res – če nekaj delaš iz strahu (da ne boš zapuščen) si zafural zgodbo že na začetku.

Odlicno napisano! V tem zapisu sem nasel sebe, svojo drago in najin odnos.

Res mi je kristalno jasno, da ce ne bom prispeval svojega deleza, me bo pustila naslednji dan. Ni to tisti tip zenske, ki trpi v nedogled nikakvega moza in po forumih sprasuje kako ga spremenit
[/quote]

Popolnoma drži – tudi pri naju. In verjetno sva ravno zato zadovoljna s tistim kar sva in kar imava.


Izvira na osnovi strahu ni izbira. Je klonjenje prestrašenosti, s katero nas pa sodobni mediji itak ves čas futrajo.

Naomi Klein: Doktrina Šoka[/url].
[/quote]

+1

New Report

Close