Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški hočejo seks, ženske resno zvezo. In od tod..

Moški hočejo seks, ženske resno zvezo. In od tod..

tudi ženske si zelino samo seks. ampak ne z moškim, ki bi ga imele za resno zvezo. pri takšnem jim služi seks predvsem za manipulacijo, najprej zato da ga ujamejo, potem da jih oplodi, pozneje pa kot nagrada za izpolnjene kaprice in še to s časom in kupom izgovorov vedno redkeje. lahko pa tudi zato ker vmes spozna takega za seks.

mimogrede ali ni bila nekoč tu ena ki je pravila, da obstajata samo dva tipa moških? eni ki so kot nadangel Gabriel in drugi ki so kot sveti Jožef, torej prvi zacseks in mogoče celo otroke delat in drugi da vzdržujejo familijo in nosijo križ stradanja seksa.

No, to pa govorijo izkušnje, ali pa si bila razočarana… 🙂 svet je lep mrs. Replika 😉
[/quote]

Zakaj razočarana? To se mi je zdelo tako fajn obdobje v življenju 🙂 Po mojem ne prej in ne potem nisem bila tako pametna, VSE sem vedela, vse je bilo razburljivo.

seveda to velja

pri najstnikih.

večina moških, ko dozori, ni več zadovoljna samo z zbiranjem črtic. je pa res, da pride to tega spoznanja povprečen moški kasneje, kot pa ženska.

imaš pa tudi izjeme.
povsod

Zakaj razočarana? To se mi je zdelo tako fajn obdobje v življenju 🙂 Po mojem ne prej in ne potem nisem bila tako pametna, VSE sem vedela, vse je bilo razburljivo.
[/quote]

To je pa res, vedel nisem nič, imel absolutno nič, hkrati pa mi ni ničanjkalo in mi je bilo lepo… 🙂

To je uvertura v realo.. 🙂 čeprav jr še vedno lepo.

To je pa res, vedel nisem nič, imel absolutno nič, hkrati pa mi ni ničanjkalo in mi je bilo lepo… 🙂

To je uvertura v realo.. 🙂 čeprav jr še vedno lepo.
[/quote]

Ma ja seveda. Samo zdaj je drugače lepo. Počasi se dokoplješ do svojih omejitev, še bolj počasi do omejitev drugih, ampak cilji so pa bolj realni in tudi lažje uresničljivi.

New Report

Close