Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moški II

Moški II

(se navezujem na to, kar ja napisala backa v temi Moški)

Ja, kaj je res in kaj ni??????

Da pristavim še svoj piskrček:
je tudi mene doletela čast, da se zaljubim.
Pa nisem hotela, da pusti družino… kje pa… samo da me tu in tam obišče, da malo sanjava skupaj in da si privoščiva noro dober seks. On je vedno trdil, da mu ga doma primanjkuje. In da je z mano noro dobro sanjat in razmišljat o seksu… ko pa je napočil trenutek, da bi lahko sanje uresničila… hja, se je pa umaknil.

Ja, kaj je zdaj res in kaj ni??????

Se je premislil?

Ne. Se je ustrašil mojih čustev verjetno.
Aja. Vprašanje:
Se je ustrašil mojih čustev? A moški raje seksate z ženskami, ki so do vas indiferentne?

Biti indiferenten v odnosu do nekoga? Pa to vendar ne gre … po mojem skromnem mnenju

…. srečni bedak! To je verjetno edina resnica

Morda ni hotel varat svoje žene?

Morda se je pa ustrašil svojih čustev?

Ne bi bilo prvič…

Ne znam komentirat.
Ker mi je bila to taka brca v srce, da me je minilo do vsega… celo do življenja. In sem šla pogledat v ogledalo, če mogoče nisem vredna greha. In je samozavest malo padla… ampak ne, nevredna greha pa nisem.

Na to pa nisem pomislila.
Čeprav….

Je rekel, da on pa vame ni zaljubljen in da si teh čustev pač ne more načarat, če jih ni. In se je obrnil proč od mene.

Hja, če mu pa naenkrat nisem bila več všeč. In tale “naenkrat” je soupadel s trenutkom, ko je pogruntal, da sem zaljubljena vanj!

Po moje je indiferentnost možna samo pri plačanem seksu.

Sigurno je res, da je spizdil. Zakaj pa je drugo vprašanje. Po moje je oči obrnil drugam – čeprav ga je po moje še in še polomil. Sam vsake oči imajo svojega malarja…

Tisti trenutek, ko si poročenemu moškemu dejala, da si zaljubljena vanj…takrat je nastal problem, ker ve česa vsega je zmožna narest zaljubljena ženska, ker ve, da potem ne bi ostalo le pri seksu, kot si želi večina, ki jih vara, ampak bi ti želela več in sranje je tu in je pameten in se je raje umaknil. Seveda razlika je le v primeru ko sta zacopana oba in vidita le en drugega;))

Moški radi uživajo brez komplikacij, imeli bi vse, doma ženo, ki baje noče seksat, ki je zmaj, ki je vse tisto kar ne rabi biti… in drugje ljubice, ki bi bile vedno na rapolago, brez pogojev, vprašanj…Tako pa danes ne gre več in zato se marsikateri raje umakne…no tako je moje razmišljanje, nekdo ki je vse to dal čez naj ti pa pove je res ali ne.

@ -JAZ-
popolnoma se strinjam s tabo!
Če bi on vedel da 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne bo nobenih čustvenih obremenitev…predvsem s tvoje strani…potem bi bil za sex…tako pa….!
Ker obstaja velika verjetnost problemov…..raje odstopi sedaj! Bo manj boleče!

Ja kaj si pa pričakovala ?

Mogoče bi raje samo “razmišljal”?

kako lepo, da se tako ujameva;))

kakšna sinergija, kakšno ujemanje, kakšna skladnost, kakšno usklajeno gibanje, dihanje, stokanje……
…jaz mmmm ti mmmm
…jaz oooh ti oooh……
saj to je za znoret!
🙂

saj to je kar za umret,))..daj še..haha..lepo je biti eno z nekom..poznaš ta občutek;))??

Prestrašil se je čustev. In nič drugega. Moški so veliki zajčki, ko vidijo, da se ženska vanje zaljubi. Sploh če sta oba poročena. Ker oni bi, a brez čustev. To pa ne gre…

New Report

Close