Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu MOŠKI IN AVTO

MOŠKI IN AVTO

Včeraj sva se s tipom spička, ker vedno(!) vozi divje na avtocesti, po ovinkih naju kar zanaša, da je pes zadnjič kozlal, jaz mam pa vedno zabita ušesa po vožnji, neštetokrat sva skoraj v tovornjaku pristala, ampak nikoli do zdej(!) nesreča.

Moj fotr isto – vozi k da je Schumi, avto je že 2x zacahnal spred in zad, vedno posiljuje druge pr speljevanju, avtocesta je itak njegova, mat in jaz pa vedno v mislih pritiskava na bremzo, ko se peleva z njim ali pa sva k dve ganđi vzad…zeleni in zadeti od strahu.

Zanima me, ali so vsi ti divjaki tudi v postelji tako “možati” ali vsaj ustrežljivi kar se ga prosi? Moja dva primerka vozita skoz isto, jaz pa vedno upoštevam želje sopotnikov (ugasnem radio, ugasnem dovod zraka pr 30 stopinjah, da se ne bodo prehladili – halo …psa polivam z vodo v avtu…).

Pravjo, da smo ženske slabe voznice in nespretne, jaz pa pravim, da če bi se vsi držali pravil, bi bilo lažje voziti in prehitevati ali se vključevati, predvsem pa ne bi bilo traffic-posiljevanja. NE VEM ZAKAJ SE RABIJO MOŠKI TOLIKO DOKAZOVATI DRUGIM…DEJTE SE DOMA, TUDI DRUGE STVARI SE DAJO ŠOPAT, NE SAMO AVTO 😉

Eni moški morjo pač komepenzirat… 😀 😉

www.studentarija.net

Zanimivo vprašanje na katerega pa sem enkrat bral nek članek na netu kjer so delali statistiko in ugotovili, da najslabše seksajo agresivneži na cesti, največkrat seksajo tisti, ki vozijo bmwje ipd. Če bom našel, ti pošljem link!

Ne, nismo vsi taki – to si morala opaziti tudi na cesti. Vozim previdno, sicer ne najbolj počasi – ampak nikoli prehitro in prenevarno. Tudi izsiljujem ne. Spoštujem slabše in počasnejše na cesti, velikokrat (v gužvi vedno) spustim tiste, ki čakajo na vključitev. Glede seksa – pa najboljše, da vprašaš mojo partnerko. Sicer je ne “šopam”, upoštevam pa vse njene želje, ki sem jih večino odkril sam, preden mi jih je sploh povedala …

Hehe, za trenutek sem pomislil, da si angel… 🙂

Tak tip, ki se dela frajerja po cesti men dol visi, pa škripanje zavor, pa muzka do fula, pa kao jaki frajer je…bljakkkkkkkkk in da je tak pol lahko še tko dobr v postli, ma naj bo, mene že vse mine ko ga vidm v avtu.
Moški ki to dela, si nenehno mora nekaj dokazovati, le zakaj bi se jaz vprašala, če je dec dec, ne rab nobenga dokazovanja, sploh ne norenja z avtom, da o ostalem ne govorim, ker tak ne nori le v avtu…

Sem se tolk zdele nasmejala….se pa kr pod ,,plemenitega,, podpišem..vse drži :))))))

To laufa tako dolgo, da mu ne bo enkrat kak otrokec na cesto priletel, oziroma bo prislo do kakega trka….ampak ponavadi imajo taki sreco, nastradajo tisti v drugih avtomobilih…usode ni za izzivat…jaz osebno se ne bi z njim vozila

. Ne maram da ima na glas muziko in da speljuje kot na formuli ,ampak da pa hitreje vozi to mi je pa všeč . Tudi sama rada hitro vozim ,takrat sem polna adrenalina . Nevem pa če je hitrost vožnje res povezana s sexom ,pomojem ne

Jaz bi se samo enkrat z njim v avto vsedla in čist nič se ne bi z njim pričkala……bogi revež…

New Report

Close