Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški in joga

moški in joga

Hodijo tudi moški ja in ti povem in veliko drugih žensk tudi, da so to največji čudaki od čudakov. Da napišem zakaj vse. Odloči se pa potem sama kaj boš. Toliko zgodb slišala okoli tega in so očitno vsi podobni in adio teleta za kozlat. V jogo grejo zato, ker ja hočjo kakšno spoznat. In tudi zato, da kao pokažejo na ven kok so bolj pošlihtani od drugih decov in da delajo kao na sebi in izpadejo bolj poduhovljeni, empatični, razumevajoči itd. Da izgledajo nematerialisti. So pa zasanjani in materialisti skoraj vsi od njih. Ko jih bolje spoznaš so še večji egoti kot so tipi običajno in imajo še več strahov kot drugi tipi. Trmasti so ful in vsevedi, češ kaj jim boš govoril, on tak vse ve je poduhovljen, dela jogo,je bolj pošlihtan. V resnici pa so preveč v glavi in jih vsaka malenkost zmede in polno nekih pohval rabijo in grejo zato v jogo ker so tam v manjšini,da se vse vrti okoli njih in se ženske z njimi ukvarjajo in na ta način dobijo pozornost,pohvale itd in samozavest imajo v podnu čist. In to ni še vse. Ko takim pade maska je vse prej kot ok oseba in hodijo na te neke kao delavnice itd. In preveč ženske energije majo še in hkrati hud ego da vse vedo in znajo. Postanejo še vegetarijanci ali celo nekateri vegani in ta joga je kot neka huda sekta že. In ko ti oni začnejo o hrani najprej samo govoriti ok še gre. Ko te pa na silo želijo spreminjat in ti svoje tupit in vsiljevat začnejo s tem veganstvom pa oh ne hvala. Vse samo ok kar oni oni in še enkrat oni. Če oni ne jedo mesa je bognedaj da ga ti ješ. Pozabljajo pa da so ga tud sami nekoč in naenkrat k ti ne kot oni te obsojajo in kao ubijaš živali po njihovo. Čudni patroni so to zelo avtorica res. Čudaki na kubik skoraj od prvega do zadnjega.

Hodijo tudi moški ja in ti povem in veliko drugih žensk tudi, da so to največji čudaki od čudakov. Da napišem zakaj vse. Odloči se pa potem sama kaj boš. Toliko zgodb slišala okoli tega in so očitno vsi podobni in adio teleta za kozlat. V jogo grejo zato, ker ja hočjo kakšno spoznat. In tudi zato, da kao pokažejo na ven kok so bolj pošlihtani od drugih decov in da delajo kao na sebi in izpadejo bolj poduhovljeni, empatični, razumevajoči itd. Da izgledajo nematerialisti. So pa zasanjani in materialisti skoraj vsi od njih. Ko jih bolje spoznaš so še večji egoti kot so tipi običajno in imajo še več strahov kot drugi tipi. Trmasti so ful in vsevedi, češ kaj jim boš govoril, on tak vse ve je poduhovljen, dela jogo,je bolj pošlihtan. V resnici pa so preveč v glavi in jih vsaka malenkost zmede in polno nekih pohval rabijo in grejo zato v jogo ker so tam v manjšini,da se vse vrti okoli njih in se ženske z njimi ukvarjajo in na ta način dobijo pozornost,pohvale itd in samozavest imajo v podnu čist. In to ni še vse. Ko takim pade maska je vse prej kot ok oseba in hodijo na te neke kao delavnice itd. In preveč ženske energije majo še in hkrati hud ego da vse vedo in znajo. Postanejo še vegetarijanci ali celo nekateri vegani in ta joga je kot neka huda sekta že. In ko ti oni začnejo o hrani najprej samo govoriti ok še gre. Ko te pa na silo želijo spreminjat in ti svoje tupit in vsiljevat začnejo s tem veganstvom pa oh ne hvala. Vse samo ok kar oni oni in še enkrat oni. Če oni ne jedo mesa je bognedaj da ga ti ješ. Pozabljajo pa da so ga tud sami nekoč in naenkrat k ti ne kot oni te obsojajo in kao ubijaš živali po njihovo. Čudni patroni so to zelo avtorica res. Čudaki na kubik skoraj od prvega do zadnjega.
[/quote]

Osebno sem hodil na jogo zaradi problemov s hrbtenico. Vaje so mi zelo pomagale in danes praktično nimam več problemov. Nadvse mi je všeč tale presna hrana – pršut, refošk, malvazija, domače klobase, panceta, sir. Ljudi je vseh sort. Eni iščejo duhovnost, eni gibljivost. Ne vem kam si ti hodila na jogo (verjetno v Ljubljani?), da si padla v tako čudno skupino. Pri nas smo bili štirje moški in štiri ali pet žensk v skupini. Od tega, mislim, da je bil samo en vegetarianec. Ni problem v neki ‘športni’ disciplini ampak predvsem okolica – tam kjer želi vsak biti neki oh in sploh, je še tek bljak.


Jp, dvomim, da se moškemu v pajkicah in na jogi še lahko reče moški.

[img]http://shrani.si/f/3I/Kj/4g9ggqoh/2/448484232094485437268312.jpg[/img]
[/quote]

pravi moški se dokazuje na Starševskem čveku … tako, da 24 ur/dan žali druge 😉

Škoda truda, saj tukajšnja populacija potencira lastno nevednost preko svojih komentarjev. Ni, da bi jih bral.

Škoda truda, saj tukajšnja populacija potencira lastno nevednost preko svojih komentarjev. Ni, da bi jih bral.
[/quote]
Razsvetli nas za kako nevednost gre, ko vsako prsmodarijo poberete iz tujih kultur, nečesa resnega, kjer bi bila korist in potreben trud, pa ne boste nikoli pobrali iz tujih kultur?

A ti ne povedo že na prvi uri, da joga ni za epileptike, shizofrenike in ljudi s psihičnimi težavami – ker meditacija in določeni položaji lahko pri takih osebkih povzroči napade?
[/quote]
Ne vem, še nisem bil na prvi uri. Pa na ostalih tudi ne.

Lej, kakšni “moški” hodijo na jogo:

https://www.24ur.com/novice/svet/40-letnik-v-studiu-za-jogo-ustrelil-sest-ljudi-nato-pa-se-sebe.html
[/quote]

Ta ni dejansk hodu na jogo, tja je šel sam postrelit. Če bi šel enkrat dejansko na jogo, bi bil verjetno bolj normalen.


Ne vem, še nisem bil na prvi uri. Pa na ostalih tudi ne.
[/quote]
Jaz se pa “učim”, ko mimo hodim in vidim. Gledam en večer poleti, ko sem šel čez park ob gradu, ene žabe se raztegujejo ležeče na tleh, imajo jogo in jih moj mimohod malo zmoti, se vse ozirajo, drugi malo naprej tapkajo po telesu, tretja skupina so “umetniki” in mimogrede ujamem njihovo modrovanje na ravni vrtčevskih otrok, spodaj v uti se dva mladiča žvalita na klopci in ju ne zmotim, …In sam pri sebi zagodrnjam, vsi ga boste srali, samo jaz bom delal in sem kar šel domov, namesto delat.

Osebno sem hodil na jogo zaradi problemov s hrbtenico. Vaje so mi zelo pomagale in danes praktično nimam več problemov. Nadvse mi je všeč tale presna hrana – pršut, refošk, malvazija, domače klobase, panceta, sir. Ljudi je vseh sort. Eni iščejo duhovnost, eni gibljivost. Ne vem kam si ti hodila na jogo (verjetno v Ljubljani?), da si padla v tako čudno skupino. Pri nas smo bili štirje moški in štiri ali pet žensk v skupini. Od tega, mislim, da je bil samo en vegetarianec. Ni problem v neki ‘športni’ disciplini ampak predvsem okolica – tam kjer želi vsak biti neki oh in sploh, je še tek bljak.
[/quote]

Ja v Lj sem hodila. Pa to niso samo moja opažanja. Ko tele tipe določene bolje spoznaš na jogi te kar strese. Vsaj večina no 3/4 je takšnih. Niso to samo moje zgodbe, ampak žal od večina žensk. Če bi bilo to samo moje sploh ne bi gor pissla. Če pa jih to pove mnogo pa je očitno dosti na tem. Določeni res brez hrbteničarji, ne veš kaj so to ali ženske ali kaj. Ego in strah pa tako huda, da se ti zdijo kot moški. V bistvu ne sodijo nikamor ravno. Dosti o tem ja hehe 🙂 Ja taka skupina pač je bila. Očitno je v več skupinah takih kalibrov nekaj.

Sem v vezi z moškim, ki hodi na jogo. Povrhu je še vegan. Jaz vsejedka in NIKOLI mi ni solil pameti glede hrane. Nikoli! Jeva kar pač komu paše. Z veseljem pojem vegansko kosilo, ki ga skuha, z veseljem pa si kdaj kosilo naredim sama, z mesom, jajci…
Njegovo ukvarjanje z jogo me niti malo ne moti. Zakaj bi me? Človek je umirjen, skuliran, pozoren, prijazen… Meni pisan na kožo, čeprav se sama z jogo ne ukvarjam.
Zelo sva si različna, a še nobena druga moja veza ni bila tako popolna.

Preveri če ima tiča.

Ja v Lj sem hodila. Pa to niso samo moja opažanja. Ko tele tipe določene bolje spoznaš na jogi te kar strese. Vsaj večina no 3/4 je takšnih. Niso to samo moje zgodbe, ampak žal od večina žensk. Če bi bilo to samo moje sploh ne bi gor pissla. Če pa jih to pove mnogo pa je očitno dosti na tem. Določeni res brez hrbteničarji, ne veš kaj so to ali ženske ali kaj. Ego in strah pa tako huda, da se ti zdijo kot moški. V bistvu ne sodijo nikamor ravno. Dosti o tem ja hehe 🙂 Ja taka skupina pač je bila. Očitno je v več skupinah takih kalibrov nekaj.
[/quote]

Saj se mi je zdelo, da so v Lj sami čudni… kot tisti deskar recimo…

Neglede na ostalo debato zgoraj;
Seveda imaš neresne in tudi takšne, ki gredo da bi kakšno spoznali.

Po drugi strani – pa imaš tudi resne; joga je zelo zdrava oblika vaj za hrbtenico – in nekaterim tak način paše. Lahko je zelo fajn, če se zadeve lotiš resno.

Jaz se ukvarjam z nečim dosti podobnim že leta – začel pa sem na priporočila dobrih mostrov, za izboljšanje sproščenosti mišic pri borilni veščini. Meni se dobro sestavlja in mi je pripomoglo k precej povečani hitrosti in tudi bolečega hrbta skoraj nimam več.
Tako da… ni enotnega odgovora o moških na jogi in podobni dejavnosti.

SIcer pa – a lahko podaš enotni odgovor o ženskah tam – ali pa pri kakšni drugi dejavnosti?

Neglede na ostalo debato zgoraj;
Seveda imaš neresne in tudi takšne, ki gredo da bi kakšno spoznali.

Po drugi strani – pa imaš tudi resne; joga je zelo zdrava oblika vaj za hrbtenico – in nekaterim tak način paše. Lahko je zelo fajn, če se zadeve lotiš resno.

Jaz se ukvarjam z nečim dosti podobnim že leta – začel pa sem na priporočila dobrih mostrov, za izboljšanje sproščenosti mišic pri borilni veščini. Meni se dobro sestavlja in mi je pripomoglo k precej povečani hitrosti in tudi bolečega hrbta skoraj nimam več.
Tako da… ni enotnega odgovora o moških na jogi in podobni dejavnosti.

SIcer pa – a lahko podaš enotni odgovor o ženskah tam – ali pa pri kakšni drugi dejavnosti?
[/quote]

Tvoj odgovor je na mestu.

Pa vendar: meniš, da je avtorica želela tak odgovor? Sama razberem, da je bolj služil pogrevanju debate, kjer se ljudje medsebojno prepričujejo, da so kerlci prav zato, ker živijo v mehurčku lastnega, ozkega védenja.


Iz kje si pa ti prilezel?

Ob vseh izkušnjah, ki si jih tam pridobila, ti še ni sedlo v zavest, da ne sodi? Tega naj bi te na jogi najprej naučili.

Tvoj odgovor je na mestu.

Pa vendar: meniš, da je avtorica želela tak odgovor? Sama razberem, da je bolj služil pogrevanju debate, kjer se ljudje medsebojno prepričujejo, da so kerlci prav zato, ker živijo v mehurčku lastnega, ozkega védenja.
[/quote]

Ne razmišljam o tem. Svoj svet želim, tu v virtualni skupnosti, bolj enostaven – zato odgovorim na vprašanje in se ne ukvarjam z interpretacijo motivov zanj.
Itak je lahko na desetine različnih ozadij.

hodim na jogo. tja zahaja tudi nekaj moških, za enega vem, da je polprofesionalni tekač

joga je odlična za podaljševanje mišic, ki se zaradi staranja, fizičnih aktivnostih pač z leti zategujejo in krčijo. zaradi tega se vsem športnikom priporoča, da se ukvarjajo tudi z jogo.

poleg tega ima še dodatno prednost, da pozitivno vpliva na prenašanje stresa.

bedarije polarnega je pa itak dobro preskočit.

Itak, ker kokoška reče, da se joga priporoča vsem športnikom, bo pa že kar res. Ne kvasi bedarij, če si munjeno.

Sem hodila na dve lokaciji na jogo. Vedno v skupini tudi fantje.
Zakaj pa ne.

Za prave moške kot je jezdec je bolj nogomet. Moški iz iste ekipe se objemajo, trepljajo po riti in na koncu se skupaj tuširajo. Moški iz nasprotne ekipe pa ti med tekmo vlečejo gate v rit, tlačijo not prste in grabijo za premoženje…to je bolj moško.

Polarnega bolj tezko grabijo za premozenje, ce ga je baba kastrirala.

Ja, in ko padejo na mehko travico, še jočejo in se valjajo po tleh.


Res je zakaj ne, sj imaš danes poženščenih spak koliko hočeš.

seveda se tud moški ukvarjajo z jogo kva si pa mislila.  zakva se pa ne bi? jz nekoga celo poznam k se ukvarja z jogo in je moški, de ne bo pomote. pri indijcih od koder joga izvira se z njo ukvarjajo kot mojstri večinoma moški.  sploh pa pri jogi ni važno a si moški al pa ženska sploh. oboje je v redu.

New Report

Close