Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in orgazem

Moški in orgazem

Če so take skrbi na vidiku prakticirava takole (v dveh korakih):

1) Ona nad mano => njej pride, meni ne

2) Obrneva pozicijo => pride še meni

Vse se da, če se hoče!

Vesel oče

Se pa sprašujem, kaj narede tiste ženske, ko v položaju, ko so nad njim pride tudi njemu?

Jaz pač moram biti aktiven, da imam kaj od vsega skupaj ….

ti povem, da sem isto razmišljal do pred kratkim. Vedno najprej poskrbel za njo, ko sem bil na vrsti jaz pa ni bilo kot sem želel. Z njene strani ni bilo več interesa. Ti poskrbi za sebe, da se boš imela lepo in je to to. Tudi jaz sem začel tako delati in mi je veliko boljše pri seksu. Zapomni si, da je vedni nekdo, ki daje in nekdo, ki jemlje.

Boš ti tista, ki daješ, ali boš tista, ki jemlješ?

Lp[/quote]

Res, moder nasvet. Učiš jo kako izkoriščati ljudi za seks in gledati samo na svoje sebične potrebe tudi pri seksu. 🙂
@Radovedna3 ne poslušaj ga!

ti povem, da sem isto razmišljal do pred kratkim. Vedno najprej poskrbel za njo, ko sem bil na vrsti jaz pa ni bilo kot sem želel. Z njene strani ni bilo več interesa. Ti poskrbi za sebe, da se boš imela lepo in je to to. Tudi jaz sem začel tako delati in mi je veliko boljše pri seksu. Zapomni si, da je vedni nekdo, ki daje in nekdo, ki jemlje.

Boš ti tista, ki daješ, ali boš tista, ki jemlješ?

Lp[/quote]

Res, moder nasvet. Učiš jo kako izkoriščati ljudi za seks in gledati samo na svoje sebične potrebe tudi pri seksu. 🙂
@Radovedna3 ne poslušaj ga![/quote]
Tebe kahlica treba samo dobro pokavsat, ker so ti dildoti in vibratorji scvrli možgane.

Res, moder nasvet. Učiš jo kako izkoriščati ljudi za seks in gledati samo na svoje sebične potrebe tudi pri seksu. 🙂
@Radovedna3 ne poslušaj ga![/quote]
Tebe kahlica treba samo dobro pokavsat, ker so ti dildoti in vibratorji scvrli možgane.[/quote]

Da ni tebi kaj drugega scvrlo možganov! Dildi in vibratorji so ok, ker jaz hočem resno vezo ne pa kar nekaj! 🙂


Tebe kahlica treba samo dobro pokavsat, ker so ti dildoti in vibratorji scvrli možgane.[/quote]

Da ni tebi kaj drugega scvrlo možganov! Dildi in vibratorji so ok, ker jaz hočem resno vezo ne pa kar nekaj! :)[/quote]
Pri resni vezi dobiš zraven še živega tiča.


Tebe kahlica treba samo dobro pokavsat, ker so ti dildoti in vibratorji scvrli možgane.[/quote]

Da ni tebi kaj drugega scvrlo možganov! Dildi in vibratorji so ok, ker jaz hočem resno vezo ne pa kar nekaj! :)[/quote]
nakup vibratorja je zate prvi korak k resni in stabilni zvezi, vse ostalo je zgolj plod tvoje izrojene domišljije

Vsako !!!! hlinjenje orgazma je za mene popolna bedarija – z njene ali njegove strani! Le zakaj, zaboga. Jaz hočem lepo zanjo IN zase. In partnerka tudi hoče, da oba najdeva svoja nebesa. Če komu kdaj vendarle ne pride na svoje ni rešitev v laži “tudi meni je prišlo”. Rešitev je čisto drugačna in …. predvsem prinaša užitek. Preprosto se reče: danes sem pa ostal/a brez tapravga konca. Mi narediš takole? Pokažeš kaj si želiš, se posvetiš sebi. In plačilo je božansko. Za OBA!!!

ti povem, da sem isto razmišljal do pred kratkim. Vedno najprej poskrbel za njo, ko sem bil na vrsti jaz pa ni bilo kot sem želel. Z njene strani ni bilo več interesa. Ti poskrbi za sebe, da se boš imela lepo in je to to. Tudi jaz sem začel tako delati in mi je veliko boljše pri seksu. Zapomni si, da je vedni nekdo, ki daje in nekdo, ki jemlje.

Boš ti tista, ki daješ, ali boš tista, ki jemlješ?

Lp[/quote]

Res, moder nasvet. Učiš jo kako izkoriščati ljudi za seks in gledati samo na svoje sebične potrebe tudi pri seksu. 🙂
@Radovedna3 ne poslušaj ga![/quote]
Ti bi se tudi lahko tega naučila, glede na to, da moraš glumit orgazem. Moški, ki jih imaš, očitno poskrbijo le zase.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pri sexu vedno doživim orgazem, ampak ga moram si nujno še zdrkat vsaj dva krat dnevno.

včasih je tudi pot zadosti lepa, ne samo cilj ♥

Moški ne more igrati orgazma!

New Report

Close