Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON


No no, pa si pokvarila dober vtis, sem mislil, da si bolj kulturna, čeprav še vedno stojim za podporo, ki sem jo izrekel v temi o tvoji bolezni.


Probaš lahko, da si kupiš nova očala in se pogledaš v špegu, če ne bo uspelo pač ni pomoči, ker umetne pameti pač še ne prodajajo, da bi se bila sposobna videt. Le kje vidimo, kaj misliš, če vsi govorimo o tem in enako? 🙂

Teme na forumu , ki jih babe odpirate ti tudi nič ne povedo, pa bi bilo dovolj, da naslove preletiš?:-)
[/quote]

Ja, Polarni, saj te razumemo, no. S prstom kažeš na določene butaste teme, ki naj bi dokazovale, da smo vse ženske enake oziroma vse enako razmišljamo, kajne….
Tudi (nekateri) moški odpirate sick teme, se tega ne zavedaš? Jih ne opaziš?
In kaj zdaj, bomo zaradi posameznikov ali določenega kroga ljudi kar vsevprek obtoževali in trdili, da smo vsi kretenasti, da smo vsi izgubili kompas, da smo vsi pohabljeni, bolni, nesposobni? Zaradi nekega procenta takih?

Ohjoj, no.

Avtorica, popolnoma te razumem in vem, kaj si želela povedati. Žal pa je tako, da se je tule nabralo nekaj takšnih totalnih poražencev, ki pač smetijo po forumu, žalijo vsevprek, obtožujejo, napadajo… kar je posledica nerazčiščenih travm iz njihovih preteklosti. Kot vidiš, zaradi svojega (nezavidljivega negativno-kritičnega) umskega stanja, tvojega zapisa niso niti sposobni razumeti, kar pa tudi ni za pričakovati. Ti moški so poraženi, premagale so jih nepredelane travme, žal.

Sem pa ob njihovih zapisih vsakič znova srečna, da imam v svojem življenju ob sebi moškega s pospravljenim podstrešjem. Pa tudi ostale, normalne forumaše, ki so sposobni napisati tudi kaj drugega, razen žaljivk o ženskah (Gunnar, Rok, Gost, Watarmaro, Stepni….) toliko bolj rada berem.
[/quote]
Najbolj butasto je pa seveda to, ko nek multinick zase trdi, da je boljši od drugih. Ta multinick, ko bo za dve minuti pod drugim nickom. v drugi temi, žalil ali pljuval po določenih osebah. Ali pa celo v isti temi s svojimi frustracijami smetil temo. A to ni bil isti multinick, to je menda bil drugi miltinick. 🙂

Multinicki ste zato eni veliki hinavci, dvoličneži in lažnivi, ki niste sposobni stati za svojimi besedami. Samo zlorabljate sistem, ker veste, da vam nihče ne more ničesar očitati, ker nima dokazov. Ste popolnoma isti bedaki, kot politiki in ostala golazen, ki zlorablja sistem ter za nič ne odgovarja.
Zato je beseda multinicka vredna ravno toliko kot beseda politika. To je absolutno nič.
In multinickom verjamem ravno toliko kot politikom. To je absolutno nič.

ne sekiraj se za te kretene. Jaz pri 50 izgledam fenomelalno, pred mano klečijo tudi 20 let mlajši. tak da ne vem, kaj te cepce moti. Osebno sem bolj seksi in privlačna kot pri 18- ih, tako da lahko samo rečem, fajn je imet 40+.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, Polarni, saj te razumemo, no. S prstom kažeš na določene butaste teme, ki naj bi dokazovale, da smo vse ženske enake oziroma vse enako razmišljamo, kajne….
Tudi (nekateri) moški odpirate sick teme, se tega ne zavedaš? Jih ne opaziš?
In kaj zdaj, bomo zaradi posameznikov ali določenega kroga ljudi kar vsevprek obtoževali in trdili, da smo vsi kretenasti, da smo vsi izgubili kompas, da smo vsi pohabljeni, bolni, nesposobni? Zaradi nekega procenta takih?

Ohjoj, no.

Avtorica, popolnoma te razumem in vem, kaj si želela povedati. Žal pa je tako, da se je tule nabralo nekaj takšnih totalnih poražencev, ki pač smetijo po forumu, žalijo vsevprek, obtožujejo, napadajo… kar je posledica nerazčiščenih travm iz njihovih preteklosti. Kot vidiš, zaradi svojega (nezavidljivega negativno-kritičnega) umskega stanja, tvojega zapisa niso niti sposobni razumeti, kar pa tudi ni za pričakovati. Ti moški so poraženi, premagale so jih nepredelane travme, žal.

Sem pa ob njihovih zapisih vsakič znova srečna, da imam v svojem življenju ob sebi moškega s pospravljenim podstrešjem. Pa tudi ostale, normalne forumaše, ki so sposobni napisati tudi kaj drugega, razen žaljivk o ženskah (Gunnar, Rok, Gost, Watarmaro, Stepni….) toliko bolj rada berem.
[/quote]
Najbolj butasto je pa seveda to, ko nek multinick zase trdi, da je boljši od drugih. Ta multinick, ko bo za dve minuti pod drugim nickom. v drugi temi, žalil ali pljuval po določenih osebah. Ali pa celo v isti temi s svojimi frustracijami smetil temo. A to ni bil isti multinick, to je menda bil drugi miltinick. 🙂

Multinicki ste zato eni veliki hinavci, dvoličneži in lažnivi, ki niste sposobni stati za svojimi besedami. Samo zlorabljate sistem, ker veste, da vam nihče ne more ničesar očitati, ker nima dokazov. Ste popolnoma isti bedaki, kot politiki in ostala golazen, ki zlorablja sistem ter za nič ne odgovarja.
Zato je beseda multinicka vredna ravno toliko kot beseda politika. To je absolutno nič.
In multinickom verjamem ravno toliko kot politikom. To je absolutno nič.
[/quote]

Seveda razumem tvoj strah pred multinicki, vendar te moram spomniti, da se tudi registriranci lahko odjavite in pišete po multinicki…. kar se seveda dogaja, in ne prav redko. Ali pa, da ima ena oseba celo več registriranih nickov in pod vsakim piše drugače… Tako pač je.

A to ni bistvo. Bistvo je, da dobro vem, da vas je na forumu nekaj takih, ki vse dneve in ves čas odpirate teme, ki so odraz vaših problemov z ženskami, ki jih niste zmogli predelati in rešiti. Ni vas veliko, vem. Zato še nisem vrgla puške v koruzo in raje uživam ob prebiranju drugih, sposobnih in uravnovešenih moških. Jih je kar nekaj.

Sicer se pa ne mislim zapletati s tabo in tvojimi obtožbami, ki s tole temo nimajo ničesar skupnega. Na svidenje.


Najbolj butasto je pa seveda to, ko nek multinick zase trdi, da je boljši od drugih. Ta multinick, ko bo za dve minuti pod drugim nickom. v drugi temi, žalil ali pljuval po določenih osebah. Ali pa celo v isti temi s svojimi frustracijami smetil temo. A to ni bil isti multinick, to je menda bil drugi miltinick. 🙂

Multinicki ste zato eni veliki hinavci, dvoličneži in lažnivi, ki niste sposobni stati za svojimi besedami. Samo zlorabljate sistem, ker veste, da vam nihče ne more ničesar očitati, ker nima dokazov. Ste popolnoma isti bedaki, kot politiki in ostala golazen, ki zlorablja sistem ter za nič ne odgovarja.
Zato je beseda multinicka vredna ravno toliko kot beseda politika. To je absolutno nič.
In multinickom verjamem ravno toliko kot politikom. To je absolutno nič.
[/quote]

Seveda razumem tvoj strah pred multinicki, vendar te moram spomniti, da se tudi registriranci lahko odjavite in pišete po multinicki…. kar se seveda dogaja, in ne prav redko. Ali pa, da ima ena oseba celo več registriranih nickov in pod vsakim piše drugače… Tako pač je.

A to ni bistvo. Bistvo je, da dobro vem, da vas je na forumu nekaj takih, ki vse dneve in ves čas odpirate teme, ki so odraz vaših problemov z ženskami, ki jih niste zmogli predelati in rešiti. Ni vas veliko, vem. Zato še nisem vrgla puške v koruzo in raje uživam ob prebiranju drugih, sposobnih in uravnovešenih moških. Jih je kar nekaj.

Sicer se pa ne mislim zapletati s tabo in tvojimi obtožbami, ki s tole temo nimajo ničesar skupnega. Na svidenje.
[/quote]
Ti nič ne razumeš. Ni noben strah, ampak sem samo komentiral tvoj post.
Seveda se lahko vsak odjavi in je potem isti, kot ostali multinicki.

drameh…. kje so kokice?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jp, dobro vem kakšni tipi klečijo pred tabo…še ne tako dolgo nazaj sem mutil z eno 55 letnico (pri 41 ih) in je zgledala zelo nadpovprečno dobro ohranjena, absolutno pa ne fenomenalno…tud če se cel lajf ukvarjaš s športom, merkaš na prehrano in uporabljaš kremce, maš dobre gene , itd…

Thorr, a pri 20- ih in 30- ih so pa vse popolne? Če je baba dobra, je dobra tudi pri 50-ih. Če je manj dobra pa tudi pri 20-ih ni nič posebnega.


Ne, tista ki pri 50ih zgleda dobro, je bila pri 20ih še boljša. Lahko tudi pri 50 zgleda boljša kot druge pri20ih. Ampak pri 50 zgledat boljše kot je pri 20 je pa mimo.

Hehe sij…ti men o kulturi..
A res mislis, da za lepimi besedami stoji prijazen super clovek….neki ti povem….itak da potpora ko je kdo mal zbolel mora veljat tud ce te steram ke…
Od zdaj naprej bom klela, ce se mi bo klel ne bom fina, ker nisem.sem najbolj preprosto bitje..ki jebe jeza…pa se ta smola da imam45 let hehe…..kok pa si ti star, ce zmores povedat.

Ja, mlade imajo čist premal celulitisa, pa prečvrste joške… 😉
[/quote]

Miles, celulitis je bolezen. Celulit pa kozmetična “napaka”, ki se ji trudiš posmehovat.

Fantje, moški, nekaj časa vas prebiram. In priznam, da me precej stisne pri srcu vsake toliko, koliko gnusa in žaljivk ste sposobni izliti tukaj na ženske okoli 40 leta. Na tem forumu poteka prava gonja proti 40 letnicam. Ste normalni? Se sploh – realno – zavedate, da imate na drugi strani žive ljudi, živa bitja, ki jih hočeš-nočeš prizadane to, kar pišete? Vaše sestre, sodelavke, prijateljice. Direktno in brutalno dan za dnem mirno razvrednotite vsako žensko v tej starosti, kamenjate, ponižate do samega dna, ne glede na njeno življensko pot, izgled, status …

Delate to tudi v resničnem življenju? Rečete “o, fuuuuj” vsaki toliko stari ženski na cesti, v pisarni, prodajalki ali bančnici? Svoji sestri? Vržete kamen v njo, nanjo kažete s prstom kako ji visijo joške in koliko celulita ima? Kaj sploh dela na ulici, grdoba stara uvenela? Marš v hišo, da te kdo ne vidi. Jo slečete sredi ulice in vohate njeno pičko? Merite kako raztegnjena je od poroda? Sem napisala ogabno, celo malce deviantno? No, tako vaše besede delujejo na povprečno žensko, ki jih zasledi tukaj dan za dnem. Ogabni ste, primitivni, pravi bullyi.

Razumem, da 35, 40, 45 letniku diši mlada pička in se mu gnusi celulit. Razumem, ste povedali že n-krat.

Gnusimo se vam 35, 40, 45 – letnice, ker smo uvenele, naše pičke ne dišijo, imamo morda celulit in prve gube. Ampak za nami je pač pot življenja, ki smo jo večinoma prehodile z vami. Doštudirale, se zaposlile, vam donosile in rodile zdrave otroke, pričarale prijeten dom, vam pripravile nešteto čudovitih obrokov in podarile še več nasmehov, ko ste bili na tleh. In vse, kar je od tega ostalo je, da smo ofucane koke, naša pička ne diši in da imamo celulit?

Mislim, da je večina od nas 35, 40, 45 letnic dovolj modrih, dovolj samozavestnih in dovolj uspešnih, se dovolj cenimo in imamo rade svoja življenja, svojo službo, svojo družino. Nismo pa popolne in predvsem nismo iz kamna ali povsem imune na take nehumane doze žaljenja. Vam je res tega treba? Sama prenesem marsikaj, ampak dragi moški, to, da smo grde, smrdljive, uvenele, praktično ničvredne in ogabne, je enostavno preveč za katerokoli žensko, da to prebira večkrat na dnevni bazi. In potem se čudite, da ste ločeni? Mislite, da se resnica, ki ste si jo očitnino mislili o svojih bivših ženah ne čuti v odnosu? Kako pa naj bo žena srečna in pohotna, če možu njena pička smrdi in so njeni joški premalo čvrsti?

Verjamem, da je večina od vas ločenih, jeznih na cel svet in iščete nove potrditve, da bi se spet počutili mladi, dišeči žrebci, ki bi trosili seme. Pa žal niste in kar malce nerodno je vas opazovati, ko menite, da ste večvredni, boljši od nas, vaših vrstnic. Žal, pri vaših 35, 40, 45 vaši kurci enako dišijo, kot naše pičke. Vaša jajca niso več tako čvrsta, vaše erekcije žal ne več podobne tistim mladega junca, vaša koža dobiva prve gube prav tako kot naša. Vam se delata trebuh in pleša, me dobivamo celulit. Tako je, zob časa nikomur ne prizanese.

Žal fantje, tudi vaš emšo teče in nobena dišeča pička tega ne more ustaviti. Prosim, tisti, ki si tega res želite, najdite si jih in bodite z njimi in se eliminirajte stran od lige pravih moških, takih, ki se znajo postarati s svojo partnerko (in se njihove partnerke od njih ne želijo ločiti). Jim kvarite povprečje, ugled in dostojanstvo zrelega človeka, ki ga poleg (vedno šibkejše) erekcije, zaznamuje predsem modrost.

Hvala bogu imam doma moškega, ki mu moja pička diši. Mi prinese rožo in preživlja z mano ves svoj prosti čas. In ga še bolj cenim po vsem tem, kar prebiram tukaj. Po eni strani sem vam hvaležna, ker tukaj anonimno in brutalno razkrivate, kakšna modrost zrelih moških deli z mano pisarno, pločnik, vrsto v trgovini … in kakšen neprecenljiv zaklad imam doma. Tak, ki življenja, partnerstva, ljubezeni in spoštovanja ne meri z dišečo pičko in celulitom.
[/quote]

Nekaj dejstev ob rob tvojemu jadikovanju.
Pravilno si ugotovila – čas teče za vse, tako za moške kot ženske. Tako moški kot ženska lahko (če ima pamet) čas in življenjske izkušnje izrabi sebi v prid. Pa to ne pomeni, da se ženska pri 40+ začne primerjati z mladimi dekleti po telesnih ali seksualnih karakteristikah (ker se ne more), ampak da zrelost najde v sebi in svojih življenjskih izkušnjah.
Tu pa prebiraš teme v katerih se oglašajo 40 letne pubertetnice, ki se jim je “odtrgalo” (kot bi rekel polarni) in grulijo, koliko so boljše od mladih deklet ravno v tistih lastnostih (seksualni privlačnosti in telesnih atributih) s katerimi mladim dekletom res ne morejo parirati. Lahko pa bi jim na številnih drugih področjih. Žalostno je, da velikokrat na MON-u prebiramo o ženskah v letih okrog 40, ki so sposobne zastaviti svojo družino za nekaj pubertetniške nečimrnosti. In takim je treba nastaviti ogledalo.
In če ti nisi taka, te nima kaj skrbeti. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

No comment.
Edino, na avtorico bi malo apeliral kar preveč omenja konkretno pi č ke. Men so v redu, še z vsako žensko sem tako naredil, da sem se imel super v njihovih pi č kah.
Poanta življenja je, da se imaš dobro v življenju in tisti, ki se imamo radi dobro z ženskami, ženske spoštujemo, ker bi brez njih bil ta užitek brezvezen, jebe se men za celuit. Je pa tko, je ni ženske na tem svetu, ki bi lahko zjebala takšnega človeka kot sem jst, da jih bi zasovražil zaradi njihovega karakterja. Od, kokoši se preprosto umakneš in ne prideš v bližino njenega vidnega in čustvenega polja, torej se je izogibaš.
Kar se pa tukej piše pa ne moreš tega dobesedno jemat, ker edina merodajna ocena je, ko se s sogovrnikom pogovarjaš v živo. Tam je faktor, prvo, izgled (zarad tega, lker, če ti je nekdo na videz antipatičen, se sploh pogovarajt ne boš hotel z njim, drugo, razgledanost in tretje vonj. Kako se boš pogovarjal z nekom, ki ti smrdi, ok. lahko za eno minuto, pol se pa umakneš od njega.
Koliko, kritik sem tukej prebral na svoj račun, heh, pa me je to kvečjemu zabavalo, ker je bila debata s tem, ki me je kritiziral, živa, ajde tu pa tam mi je kakšen dvignil pritisk ampak to samo za par minut.

Ja, mlade imajo čist premal celulitisa, pa prečvrste joške… 😉
[/quote]

Miles, celulitis je bolezen. Celulit pa kozmetična “napaka”, ki se ji trudiš posmehovat.

Fantje, moški, nekaj časa vas prebiram. In priznam, da me precej stisne pri srcu vsake toliko, koliko gnusa in žaljivk ste sposobni izliti tukaj na ženske okoli 40 leta. Na tem forumu poteka prava gonja proti 40 letnicam. Ste normalni? Se sploh – realno – zavedate, da imate na drugi strani žive ljudi, živa bitja, ki jih hočeš-nočeš prizadane to, kar pišete? Vaše sestre, sodelavke, prijateljice. Direktno in brutalno dan za dnem mirno razvrednotite vsako žensko v tej starosti, kamenjate, ponižate do samega dna, ne glede na njeno življensko pot, izgled, status …

Delate to tudi v resničnem življenju? Rečete “o, fuuuuj” vsaki toliko stari ženski na cesti, v pisarni, prodajalki ali bančnici? Svoji sestri? Vržete kamen v njo, nanjo kažete s prstom kako ji visijo joške in koliko celulita ima? Kaj sploh dela na ulici, grdoba stara uvenela? Marš v hišo, da te kdo ne vidi. Jo slečete sredi ulice in vohate njeno pičko? Merite kako raztegnjena je od poroda? Sem napisala ogabno, celo malce deviantno? No, tako vaše besede delujejo na povprečno žensko, ki jih zasledi tukaj dan za dnem. Ogabni ste, primitivni, pravi bullyi.

Razumem, da 35, 40, 45 letniku diši mlada pička in se mu gnusi celulit. Razumem, ste povedali že n-krat.

Gnusimo se vam 35, 40, 45 – letnice, ker smo uvenele, naše pičke ne dišijo, imamo morda celulit in prve gube. Ampak za nami je pač pot življenja, ki smo jo večinoma prehodile z vami. Doštudirale, se zaposlile, vam donosile in rodile zdrave otroke, pričarale prijeten dom, vam pripravile nešteto čudovitih obrokov in podarile še več nasmehov, ko ste bili na tleh. In vse, kar je od tega ostalo je, da smo ofucane koke, naša pička ne diši in da imamo celulit?

Mislim, da je večina od nas 35, 40, 45 letnic dovolj modrih, dovolj samozavestnih in dovolj uspešnih, se dovolj cenimo in imamo rade svoja življenja, svojo službo, svojo družino. Nismo pa popolne in predvsem nismo iz kamna ali povsem imune na take nehumane doze žaljenja. Vam je res tega treba? Sama prenesem marsikaj, ampak dragi moški, to, da smo grde, smrdljive, uvenele, praktično ničvredne in ogabne, je enostavno preveč za katerokoli žensko, da to prebira večkrat na dnevni bazi. In potem se čudite, da ste ločeni? Mislite, da se resnica, ki ste si jo očitnino mislili o svojih bivših ženah ne čuti v odnosu? Kako pa naj bo žena srečna in pohotna, če možu njena pička smrdi in so njeni joški premalo čvrsti?

Verjamem, da je večina od vas ločenih, jeznih na cel svet in iščete nove potrditve, da bi se spet počutili mladi, dišeči žrebci, ki bi trosili seme. Pa žal niste in kar malce nerodno je vas opazovati, ko menite, da ste večvredni, boljši od nas, vaših vrstnic. Žal, pri vaših 35, 40, 45 vaši kurci enako dišijo, kot naše pičke. Vaša jajca niso več tako čvrsta, vaše erekcije žal ne več podobne tistim mladega junca, vaša koža dobiva prve gube prav tako kot naša. Vam se delata trebuh in pleša, me dobivamo celulit. Tako je, zob časa nikomur ne prizanese.

Žal fantje, tudi vaš emšo teče in nobena dišeča pička tega ne more ustaviti. Prosim, tisti, ki si tega res želite, najdite si jih in bodite z njimi in se eliminirajte stran od lige pravih moških, takih, ki se znajo postarati s svojo partnerko (in se njihove partnerke od njih ne želijo ločiti). Jim kvarite povprečje, ugled in dostojanstvo zrelega človeka, ki ga poleg (vedno šibkejše) erekcije, zaznamuje predsem modrost.

Hvala bogu imam doma moškega, ki mu moja pička diši. Mi prinese rožo in preživlja z mano ves svoj prosti čas. In ga še bolj cenim po vsem tem, kar prebiram tukaj. Po eni strani sem vam hvaležna, ker tukaj anonimno in brutalno razkrivate, kakšna modrost zrelih moških deli z mano pisarno, pločnik, vrsto v trgovini … in kakšen neprecenljiv zaklad imam doma. Tak, ki življenja, partnerstva, ljubezeni in spoštovanja ne meri z dišečo pičko in celulitom.
[/quote]

Prva težava. Preslikovanje mnenj posameznih forumašev na celoten spol. Resnično življenje ne funkcionira na ta način.

Druga težava. Prevečkrat si zapisala “dišeča pička”.

Vidim da se tu gor vrsi huda diskriminacija tistih ki nismo stari se 30 let in smo mladi. Prosil bi vse, predvsem avtorico teme in druge ki jo zagovarjate da uporabite kulturo in intelektualen pristop za debato. Avtorica naj se zamisli nad svojo kulturo, ki je videti da ji jo primanjkuje. Toliko v vednost. Hvala za razumevanje, kekci ha ha

Tukej niti ni placa za mallinovce, kot si ti rožle, hehe..

Tukej niti ni placa za mallinovce, kot si ti rožle, hehe..
[/quote]

Popay ti degen. Kaj se oglasas neki al bos spet pisal neumnosti da jih bere cel svet. Ati sploh ves kake bruke si delas prek neta, popay bedanc haha

Avtorica ti nimas 2 pik v glavi resno. Takega zmerjanja cez druge je neopisljivo. Pomiri se malo, jasno?

Mulc popaja pusti cist na gmah.
Raj se uci od njega..vzami si ga za vzgled pa bos pri babah ….ma teple se bodo zate….zdej pa mir…

Nisem brala celih avtoričinih črev, ampak avtorica, get a life.

Avtorica, zakaj se ukvarjaš s slabokrvnostjo drugih? To je njihov problem, ne tvoj, razen, če se te tiče.
Če se resnično zavedaš svojih besed, ki govote o tebi sami ter kar te obdaja, te pogledi drugih ne bi smeli vreči iz tira, prav tako ne, da jim zavestno vržeš kost ali hrano, ki jo bodo z veseljem pohrustali.
Vsekakor je malo manj razumljivo, zakaj sploh prebirate besede od a do ž, če se vas tako dotakne, če vam to hkrati zbiva samozavest, samopodobo? Če le malo preskočiš, se najde polno koristnega in prijetnega za branje, pa za smeh tudi.

Očitno se je neki drugi ženski, ob prebiranju teh forumov, sprožilo podobno vprašanje (na katerega je odgovoril eden od moderatorjev, ki zdaj odgovarja na Čustveni inteligenci). Sama bi se na tvojem mestu vprašala, če bi želela v reali imeti opravka z moškimi takega mnenja, kot ga navajaš. In če ne: zakaj se z njimi obremenjuješ v virtuali?

Je za moškega ženska še kaj več, kot telo?

Ja in ne. V primeru, da ženska ni sposobna dati moškemu več kot samo telo, potem je pač samo telo. V primeru, da je sposobna dati še več, je več. Ne more biti moški tisti, ki definira žensko (čeprav gre programiranje v to smer). Spolnost je precej dober način kako manipulirati z moškim. Ko so »določene inštitucije, ki so jih vodili moški« žensko spremenile v stroj za rojevanje in služenje, je kolektivno nezavedno žensk začelo kruto maščevanje proti moškim. Moškega je najlažje narediti impotentnega skozi spolnost, odtegnitvijo ženske ljubezni in pretirano skrbjo v otroških letih. Ženska ljubezen bi morala biti brezpogojna tudi do partnerja, ampak zaradi določenih okoliščin je postala pogojna, prav tako spolnost. Nezavedni prezir žensk do moških in različne oblike nevidnih manipulacij so veliko moških pripeljale na rob obupa. Iz vsega tega se je rodila vojna med moškimi in ženskami, ki se pogosto konča tragično (nasilje, zlorabe).

Energetski ustroj ljudi nekako veleva takole. Moški: »daj mi sex in jaz ti dam ljubezen, in ženska: »daj mi ljubezen in jaz ti dam sex.« Osebno menim, da ni s tem nič narobe, če to razumemo v pozitivnem smislu. Ne poznam nobene spolno prebujene ženske, ki bi se pritoževala nad takšno ureditvijo.

Pogosto želijo moški in ženske verjeti, da je moškim mar samo za žensko telo. Zagotovo je to pomembno, ampak še bolj pomembno je spoštovanje in podpora. Ko to moški ima, bo naredil vse za družino in žensko s katero živi. Ko se bo ženska počutila varno in ljubljeno, in ne popustila družbenemu programiranju, da je njena edina vloga biti mama, bo ženska žarela (tudi spolno).

Ženske so začele tekmovati na igrišču, kjer so se prej igrali predvsem moški, pri tem pa so popolnoma pozabile kakšna je v resnici njihova esenca. Ženske so vsaj naredile en korak naprej. Moški pa žal še vedno spijo na lovorikah svojih zmag iz preteklosti in ne želijo sprejeti, da prihaja nov čas. Čas kjer bo potrebno dvigniti svoje zavedanje na veliko višji nivo.

Posplošitve sicer niso na mestu, na srečo je vedno več moških in žensk, ki želijo priti bližje svoji naravni esenci.

Bodo tkoj fertik, čez 3:04 😉

https://www.youtube.com/watch?v=B7UmUX68KtE

In zakaj mislite, da tolk pljuvajo starejše? Saj je dost mladih žensk, pa naj bodo z njimi.

Ajaaaa, sej res: te mlade nimajo denarja, ugledne službe, kariere…. Brezposelnost med mladimi je visoka.

To pa ni dovolj dobro za gospode. Oni bi eno uspešno, finančno dobro stoječo…ki pa bo vse spustila iz rok in padla v trans, ko zagleda njihov magični k***c. Zapecali jo bodo z nesramnostmi, potem pa bo z največjim žarom v očeh izpolnjevala ogabne fetiše. Bog ne daj, da bi ji kdaj rekli, da je lepa ali kak podoben kompliment. To namreč ni, ker je prestara, Denar bi pa od nje z veseljem pobrali.

Ni čudno, da je po par letih vsaka naveličana in išče “metuljčke” drugje. Pač niso še ugotovile, da je povsod isto s*****.

Pustite reve, da se ločijo, sami pa k mladi prostitutki, pa bo. Aja, je treba plačat. Ups. No, pol si pa najdite eno mlado, normalno. Samo kaj ko nima denarja, lastne nepremičnine…, tko da jo je tud treba plačat. Dvojni ups.

Nekateri odgovori so mi dali misliti, so zanimivi. Hvala. Nekateri so normalno razumeli kaj želim sporočiti. Nekateri pa … Podn od podna, beton 🙂

Ne vem, ampak jaz nisem kamen, da se me ne bi nikdar dotaknila nobena žaljivka, čeprav ni namenjena osebno meni, je pa namenjena “moji vrsti”. Saj ni, da jočem in padam v nezavest od žalosti, gre za to, da me negativno fascinira vse skupaj. In da imam nekako dovolj teh ogabnih žaljivk, ki padajo kot toča vsepovprek.

No saj, zaprem mon, pa ni nobenega bully ločeneca več. Kar bom tudi storila. Ampak dejstvo je, da so zunaj, tudi ko jaz zaprem brskalnik. Me kar zmrazi ob misli, da ste moški, ki si v sebi hinavsko mislite kakšne ogabne smeti smo ženske po 30, morda tudi med mojimi kolegi, sodelavci, sorodniki … torej med moškimi, ki jih načeloma občudujem in spoštujem. Uh.

Nekdo se je obdregnil, da sem prevečkrat uporabila izraz pička. Seveda, namenoma.
Sem pa pozabila pripeti citat, ki me je napeljal k prekomerni uporabi te besede.

Aha. Tebi se dvigne ob cinizmu in “zrelosti” starih kok. Meni pa ob dišeči mladi p.ički.
Plehek sem, priznam. 😉
[/quote]

Po drugi strani pa kaj naj rečem, hvala za zelo brutalno-realen vpogled v podstrešje mnogih mojih vrstnikov. Zdaj vsaj vem, kaj se vlači tam zunaj … Dokler nisem poznala MONa, sem imela tudi o ločenih moških večinoma le spoštljivo mnenje, normalno, človeško. No, tukaj pa razkrivate povsem drugo plat. Brutalno, ampak jo.

Nauk te zgodbe: zdaj se bom usekala po ustih vsakič, ko bo moja naivna duša želela izustiti še kaj temu podobnega: “Pa daj dedcu vsaj priložnost. Zakaj zaboga bi te motilo, da je ločen?”

Men si prov vsecavtorica…in najbolj zato
Ker smo ponavadi zenska zenski kaca …in tko je prav…skupi bi morale drzat .pa se same tako ogabno blatimo, da moski dobijo se ideje kako zalit…

New Report

Close