Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

Res je ob replikah tvoje vrste vprašam, kakšen um je sposoben sproducirat tako napletanje. Se zavedate, kako ponavljate drug za drugim prav tisto, kar vas omejuje? Sčasoma postanete omejeni z majhnostjo lastnega védenja.
[/quote]

To ni nobeno napletanje, to je resnica, pa makar se bere kot grda resnica. Dobr, vsak normalen možakar ve, da mu cura ne more stat več, tako stat kot 20 letniku in ni ljubosmen na tega malinovca, želi pa si, da bi še kdaj tako ognjevito porival, kot je v tistih letih. Đebe ti miljoni na lagerju, ko gre erekcija v p.m.

Res je ob replikah tvoje vrste vprašam, kakšen um je sposoben sproducirat tako napletanje. Se zavedate, kako ponavljate drug za drugim prav tisto, kar vas omejuje? Sčasoma postanete omejeni z majhnostjo lastnega védenja.
[/quote]

To ni nobeno napletanje, to je resnica, pa makar se bere kot grda resnica. Dobr, vsak normalen možakar ve, da mu cura ne more stat več, tako stat kot 20 letniku in ni ljubosmen na tega malinovca, želi pa si, da bi še kdaj tako ognjevito porival, kot je v tistih letih. Đebe ti miljoni na lagerju, ko gre erekcija v p.m.
[/quote]

To ni nobeno napletanje, to je resnica, pa makar se bere kot grda resnica. Dobr, vsak normalen možakar ve, da mu cura ne more stat več, tako stat kot 20 letniku in ni ljubosmen na tega malinovca, želi pa si, da bi še kdaj tako ognjevito porival, kot je v tistih letih. Đebe ti miljoni na lagerju, ko gre erekcija v p.m.
[/quote]
[/quote]

Ne, hvala bogu ampak iz zgodb možakarjev s katerimi sem skuzi življenje delal in se družil. Njihov komentar je bil tako nekako, ko sem jst recimo komentiral, kako bi kakšno mimoidočo z dobrim geštelom nategnil,… ej, ne da se mi več… in nagnil pivo, da jo sprazne.

nova
Uredništvo priporoča

Res je ob replikah tvoje vrste vprašam, kakšen um je sposoben sproducirat tako napletanje. Se zavedate, kako ponavljate drug za drugim prav tisto, kar vas omejuje? Sčasoma postanete omejeni z majhnostjo lastnega védenja.
[/quote]
Dzabe tebi vsa fina filozofija. Realnost je prasica.

Popay ti degen. Kaj se oglasas neki al bos spet pisal neumnosti da jih bere cel svet. Ati sploh ves kake bruke si delas prek neta, popay bedanc haha
[/quote]

Boljš bruke, kot dejstvo, da me je medvedka rodila, kot je tebe, glih zarad tega, ker jo je bedanec zadet od pelinkovca naskočil, heh.

Brina5,
tem malinvcem, še Bog ne more pomagat, kaj šele mi, ki smo za njih tata mata v vseh pogledih, sm mel dons enga takšnega na obisku, bolj, ko mu govriš on bolj tumba svojo traso, hehe…itak, da nima smisla.
[/quote]

Haha. Asi bil spet zadet al pijan od vodke ko si to pisal popay?Da nisi ti en navaden malinovec v resnici in si še debel povrhu. Lej, jaz tu gor izrazam le svojo intelektualno mnenje, gi pa ce se hoces kregat za brezveze pa kar…jaz te bom ignoriral, popay hahahahah popay ti si d.”#:l hahah

40 letnce ste za 50,60 letne moške.


[/quote]

Ne, hvala bogu ampak iz zgodb možakarjev s katerimi sem skuzi življenje delal in se družil. Njihov komentar je bil tako nekako, ko sem jst recimo komentiral, kako bi kakšno mimoidočo z dobrim geštelom nategnil,… ej, ne da se mi več… in nagnil pivo, da jo sprazne.
[/quote]

Saj se ne da vsem moškim fuk*at isto češpljo. Eni pa se zato kurvajo, drugi pač ne fu*kajo in raje pijejo pir.
Eno je tvoj komentar, drugo pa je tvoja praksa, ko te je še lastna baba nabrala v dupe!
Kaj šele druga. Nimaš ti šans. Niti ene.

Jp, dobro vem kakšni tipi klečijo pred tabo…še ne tako dolgo nazaj sem mutil z eno 55 letnico (pri 41 ih) in je zgledala zelo nadpovprečno dobro ohranjena, absolutno pa ne fenomenalno…tud če se cel lajf ukvarjaš s športom, merkaš na prehrano in uporabljaš kremce, maš dobre gene , itd…

Zakva pol nisi s kašno 55 letnico če so tok dobre?

Jp, dobro vem kakšni tipi klečijo pred tabo…še ne tako dolgo nazaj sem mutil z eno 55 letnico (pri 41 ih) in je zgledala zelo nadpovprečno dobro ohranjena, absolutno pa ne fenomenalno…tud če se cel lajf ukvarjaš s športom, merkaš na prehrano in uporabljaš kremce, maš dobre gene , itd…
[/quote]

Zakva pol nisi s kašno 55 letnico če so tok dobre?

Pred tabo klečijo 20 let mlajši? Me prov zanima kašni.

Boljš bruke, kot dejstvo, da me je medvedka rodila, kot je tebe, glih zarad tega, ker jo je bedanec zadet od pelinkovca naskočil, heh.

Brina5,
tem malinvcem, še Bog ne more pomagat, kaj šele mi, ki smo za njih tata mata v vseh pogledih, sm mel dons enga takšnega na obisku, bolj, ko mu govriš on bolj tumba svojo traso, hehe…itak, da nima smisla.
[/quote]

Haha. Asi bil spet zadet al pijan od vodke ko si to pisal popay?Da nisi ti en navaden malinovec v resnici in si še debel povrhu. Lej, jaz tu gor izrazam le svojo intelektualno mnenje, gi pa ce se hoces kregat za brezveze pa kar…jaz te bom ignoriral, popay hahahahah popay ti si d.”#:l hahah
[/quote]

No, intelektualni pedrcek, ce me ze ignoriras pol pa prosim ignorirej še moje komenttarje. Pa bova oba zadovoljna, malinivc, hehe.

Res je ob replikah tvoje vrste vprašam, kakšen um je sposoben sproducirat tako napletanje. Se zavedate, kako ponavljate drug za drugim prav tisto, kar vas omejuje? Sčasoma postanete omejeni z majhnostjo lastnega védenja.
[/quote]
Dzabe tebi vsa fina filozofija. Realnost je ******.
[/quote]

TVOJA realnost in ti si v njej.

Haha. Asi bil spet zadet al pijan od vodke ko si to pisal popay?Da nisi ti en navaden malinovec v resnici in si še debel povrhu. Lej, jaz tu gor izrazam le svojo intelektualno mnenje, gi pa ce se hoces kregat za brezveze pa kar…jaz te bom ignoriral, popay hahahahah popay ti si d.”#:l hahah
[/quote]

No, intelektualni pedrcek, ce me ze ignoriras pol pa prosim ignorirej še moje komenttarje. Pa bova oba zadovoljna, malinivc, hehe.
[/quote]

Haha popay dans si me res nasmejal cez celo ljubljano ooooh


Dzabe tebi vsa fina filozofija. Realnost je ******.
[/quote]

TVOJA realnost in ti si v njej.
[/quote]
Jaz ne izgubljam časa in ne bojujem bitk v katerih ni moč zmagati(biti večno mlad) . To je domena butastih žensk. Me pametne bojujemo bitke v katerih lahko tudi zmagamo.
Ve trape ste skregane z realo, me pametne nikoli. Me se ji prilagodimo in skušamo iztržiti čim vec od te reale.

No, intelektualni pedrcek, ce me ze ignoriras pol pa prosim ignorirej še moje komenttarje. Pa bova oba zadovoljna, malinivc, hehe.
[/quote]

Haha popay dans si me res nasmejal cez celo ljubljano ooooh
[/quote]

Hja, vids, ti pa mene nisi, ko vidim, kaksen brezveznik se ima za intelektualca, sem zaskrbljen za bodocnost Slovenije.

No, intelektualni pedrcek, ce me ze ignoriras pol pa prosim ignorirej še moje komenttarje. Pa bova oba zadovoljna, malinivc, hehe.
[/quote]

Haha popay dans si me res nasmejal cez celo ljubljano ooooh
[/quote]

Hja, vids, ti pa mene nisi, ko vidim, kaksen brezveznik se ima za intelektualca, sem zaskrbljen za bodocnost Slovenije.
[/quote]

Jaz sem intelektualec na visokem nivoju..zate pa nevem kasen si in na katerem nivoju haha popay

TVOJA realnost in ti si v njej.
[/quote]
Jaz ne izgubljam časa in ne bojujem bitk v katerih ni moč zmagati(biti večno mlad) . To je domena butastih žensk. Me pametne bojujemo bitke v katerih lahko tudi zmagamo.
Ve trape ste skregane z realo, me pametne nikoli. Me se ji prilagodimo in skušamo iztržiti čim vec od te reale. [/quote]

Kdo bi le bile tiste trape, na katere se obračaš?

Uživaj v krogu sebi enakih.

Haha popay dans si me res nasmejal cez celo ljubljano ooooh
[/quote]

Hja, vids, ti pa mene nisi, ko vidim, kaksen brezveznik se ima za intelektualca, sem zaskrbljen za bodocnost Slovenije.
[/quote]

Jaz sem intelektualec na visokem nivoju..zate pa nevem kasen si in na katerem nivoju haha popay
[/quote]

Na takšnem, da zaključujem spodjebavanje s tabo, hehe….

Jp, dobro vem kakšni tipi klečijo pred tabo…še ne tako dolgo nazaj sem mutil z eno 55 letnico (pri 41 ih) in je zgledala zelo nadpovprečno dobro ohranjena, absolutno pa ne fenomenalno…tud če se cel lajf ukvarjaš s športom, merkaš na prehrano in uporabljaš kremce, maš dobre gene , itd…
[/quote]

Zakva pol nisi s kašno 55 letnico če so tok dobre?
[/quote]
Zato ker resno nimam kaj delat s tako….z 33 letno Lotti bova mela pa potomce…sem predvideval da si se sprijaznil s tem…

Haha popay dans si me res nasmejal cez celo ljubljano ooooh
[/quote]

Hja, vids, ti pa mene nisi, ko vidim, kaksen brezveznik se ima za intelektualca, sem zaskrbljen za bodocnost Slovenije.
[/quote]

Jaz sem intelektualec na visokem nivoju..zate pa nevem kasen si in na katerem nivoju haha popay
[/quote]

Popa je car pa reč karkoli hočeš…

Popay je car!

Zakva pol nisi s kašno 55 letnico če so tok dobre?
[/quote]
Zato ker resno nimam kaj delat s tako….z 33 letno Lotti bova mela pa potomce…sem predvideval da si se sprijaznil s tem…
[/quote]
Lotti, to ji je “umetniško” ime? Saj veš kaj mislim, če to ime uporablja za stranke? 🙂

Chocolate, ravno ti bi morala se nauciti internetnega bontona in se pozanimat da bos vsaj pred 50imi leti imela moza, na otroke lahko pozabis…kake ti pises tu gor poleg tega pa a se zavedas da te bere cela slovenija ti pa take pises. Sramota za celoten razvoj druzbe si in otrok, ha ha
[/quote]
Tako tako babe, vidim da se lahko odmaknem iz teme, boste same poskrbele in dale šusoglavkam vetra čez noro rit. 🙂 Tako je prav. 🙂
[/quote]

Polarni piše z n niki!! kaj vam ni jasn.

Hja, vids, ti pa mene nisi, ko vidim, kaksen brezveznik se ima za intelektualca, sem zaskrbljen za bodocnost Slovenije.
[/quote]

Jaz sem intelektualec na visokem nivoju..zate pa nevem kasen si in na katerem nivoju haha popay
[/quote]

Na takšnem, da zaključujem spodjebavanje s tabo, hehe….
[/quote]

Hahah kaj pa kdo tu koga spodjebava?? Jaz nikogar ker sem pameten da ves, ti mali popayček :))

Zakva pol nisi s kašno 55 letnico če so tok dobre?
[/quote]
Zato ker resno nimam kaj delat s tako….z 33 letno Lotti bova mela pa potomce…sem predvideval da si se sprijaznil s tem…
[/quote]

Uf ja, to bomo še brali na monu leta in leta, ko se bosta razšla in boš besnel čez vse…samo da takrat bojo še froci v igri…nisi ti za Lottke tega sveta, prijatelj moj!

New Report

Close