Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

Avtorica, prosim, ne sklepaj iz vzorca populacija, ki ga zaznavaš tu gor. Večina je pravih lolekov, neuspešnih na vseh področjih. Osrečuje jih le to, da zmerjajo. Enkrat samske, drugič 40-letne, tretjič geje itd. Mlada, dišeča punca je nekaj, o čemer lahko samo sanjajo. Tudi tedaj, ko so bili sami mladi, jim niso bile dosegljive in jim nikoli ne bodo. Uspešen, samozavesten, moder moški je ponavadi srečen s svojo vrstnico. Z mladenko nima veliko stičnih točk.

Jaz sem intelektualec na visokem nivoju..zate pa nevem kasen si in na katerem nivoju haha popay
[/quote]

Na takšnem, da zaključujem spodjebavanje s tabo, hehe….
[/quote]

Hahah kaj pa kdo tu koga spodjebava?? Jaz nikogar ker sem pameten da ves, ti mali popayček :))
[/quote]

še ena replika, ti tako poudarjaš, da si pameten, da full neumno izpadeš, neki ti ne dela v teh tvojih pametnih možganih, kot treba, pa, če me že za malega nazivaš, upam, da imaš vsaj meter devetdeset, pa na gor, ker drugač se bi kar iz oči v oči gledala, zdej pa res sviraj qurcu, kar se mene tiče.

Popay
je car
Hvala za podporo s tem malinovcem, hehe.


Zato ker resno nimam kaj delat s tako….z 33 letno Lotti bova mela pa potomce…sem predvideval da si se sprijaznil s tem…
[/quote]
Lotti, to ji je “umetniško” ime? Saj veš kaj mislim, če to ime uporablja za stranke? 🙂
[/quote]

Dej ne nabijij o tej bejbi…jst sm njegova bodoča:-)

nova
Uredništvo priporoča


Lotti, to ji je “umetniško” ime? Saj veš kaj mislim, če to ime uporablja za stranke? 🙂
[/quote]

Dej ne nabijij o tej bejbi…jst sm njegova bodoča:-)
[/quote]
Kul… pa on to ve?

Dej ne nabijij o tej bejbi…jst sm njegova bodoča:-)
[/quote]
Kul… pa on to ve?
[/quote]

Zdele je zvedu:-)

Ma ženske bliz 40 smo supr:-)


Res ste 🙂

Daj Gozdar odloč se že za eno!
Skačeš za vsako kiklo kot en zmešan najstnik!
Mene je že minil, kmal boš pa še pri drugih izvisel!

Minil kaj?
Sj nič nočem od tebe, eh


Res ste 🙂
[/quote]

Prav dec ve kašne smo:-)

Minil kaj?
Sj nič nočem od tebe, eh
[/quote]

Sej to je problem k nočeš nč od nje:-)

Minil kaj?
Sj nič nočem od tebe, eh
[/quote]

Sej to je problem k nočeš nč od nje:-)
[/quote]

Zgleda ja, weird 🙂


Kul… pa on to ve?
[/quote]

Zdele je zvedu:-)
[/quote]
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
😉

Zdele je zvedu:-)
[/quote]
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
😉
[/quote]

Men si pa ti tarči ušeč:-)

New Report

Close