Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in ženski hobiji ter iskanje partnerja

Moški in ženski hobiji ter iskanje partnerja

Nimam otrok. ,hobiji nogomet ,tek,..starost 27[/quote]

Uf, mlad, premlad :). Mene zanimajo nad 35.[/quote]
Tud če bi bil prave starosti … dogovarjala sta se kot bi kupovala čevlje ali salamo za sendvič. Ma kaj se ne znate niti pogovarjat več?


Ni poanta v lovljenju po gostilnah in tekmah.. to je neka glupost, ki pride prav zafrustriranim babam, ki ždijo doma in se jim ne ljubi ama pod milim bogom nič…
Tud ni treba se gont na vsako prireditev, veselico, lazit v hribe in iskat neke nore tečaje… preprosto je treba dat možnost takrat ko se pokaže. Ko se ti nasmehne ali pozdravi neznanec na ulici, trgovini. Ko ti trgovec nameni lepo besedo… da ne naštevam spet vseh možnosti… IZRABIT priložnost, ki se ponudi. Magari odgovorit nekomu, ki ti piše na privat. Štekaš? :)[/quote]

Dam tipu prav. Vse je bolj ko ne v energiji, odprtosti. Nekateri ljudje se gibljejo po svetu kot da so svet zase, otok sredi oceana. Ne pogleda sočloveka. Ne vrne nasmeha. Nič. Kjerkoli si, pač zaznaš okolico, ljudi, jih pogledaš, začne se neverbalna komunikacija takoj, na nekem intuitivnem nivoju. Trgovina. Bus. Lokal. Kjerkoli pač so ljudje.[/quote]

Mogoče bi moral EnTIp te nasvte sam preiskusiti. Pri njemu očitno ne delujejo :). Tako, da očitno niso ti nasveti tako ok.


Ni poanta v lovljenju po gostilnah in tekmah.. to je neka glupost, ki pride prav zafrustriranim babam, ki ždijo doma in se jim ne ljubi ama pod milim bogom nič…
Tud ni treba se gont na vsako prireditev, veselico, lazit v hribe in iskat neke nore tečaje… preprosto je treba dat možnost takrat ko se pokaže. Ko se ti nasmehne ali pozdravi neznanec na ulici, trgovini. Ko ti trgovec nameni lepo besedo… da ne naštevam spet vseh možnosti… IZRABIT priložnost, ki se ponudi. Magari odgovorit nekomu, ki ti piše na privat. Štekaš? :)[/quote]

To bo pa res držalo. Večina, ki jih jaz poznam, skupaj z mano, so se spoznali čisto tako nenačrtno. Največkrat takrat, ko so najmanj mislili na to. Res je treba zagrabit priložnost 🙂 Evo, primeri: jaz sem svojega spoznala preko neke kolegice s faksa, s katero si sploh nisva bili blizu, ampak enkrat je pogovor nanesel na to, da nekdo rabi neko knjigo, ki sem jo jaz po naključju imela, pa nikjer drugje nobene. Evo, je padla debata, pa en izlet…pa sva zdaj že dve leti poročena 🙂

Prijateljici je neznanec po nesreči zbil stvari iz rok v trgovini, se je razbila ena draga steklenica vina. Ga je nahrulila čist in revež je plačal cel nakup pa še domov jo je peljal. Evo, srečna zgodba, se bosta poročila naslednji mesec 🙂

Res, priložnosti so vsepovsod, samo malo širše je treba gledat![/quote]

Nekaj pozabaljš. Pri 30+ ni več študentskih srečanj. Neznanci pa ti tudi ne razbijejo vina vsak dan.

Daj tipec, najdi si kako žensko, ne pa da tu gor trobiš in trobiš. Točno tako, svoje nasvete uporabi pri sebi. Zakaj pa pri tebi tvoji nasveti ne palijo?

Če še katera ne ve kakšni so samski monovci, je tule en tipičen citat samskega monovca.

Samo res. Tudi meni ni jasno zakaj so moški tam okrog 30, 40 tako zadrti. Hodim tudi jaz v hribe. In isto. Mladi moški kot, da nimajo jezika. Ne bev ne mev. Še tisti dan, živjo jim je preveč težko reči.
Moški tam nad 50 pa se že na daleč smejijo, poklepetajo.
K sreči so v gorah vseeno bolj normalni. Samo preredko grem v gore, da bi kaj veliko mladih moških srečala.


Ni poanta v lovljenju po gostilnah in tekmah.. to je neka glupost, ki pride prav zafrustriranim babam, ki ždijo doma in se jim ne ljubi ama pod milim bogom nič…
Tud ni treba se gont na vsako prireditev, veselico, lazit v hribe in iskat neke nore tečaje… preprosto je treba dat možnost takrat ko se pokaže. Ko se ti nasmehne ali pozdravi neznanec na ulici, trgovini. Ko ti trgovec nameni lepo besedo… da ne naštevam spet vseh možnosti… IZRABIT priložnost, ki se ponudi. Magari odgovorit nekomu, ki ti piše na privat. Štekaš? :)[/quote]

Ne, ne štekam.
Neznanci na ulici ne pozdravljajo. Če grem v hribe pa pozdravim vse, ki jih srečam. Starejši moški se nasmejijo, kako rečejo. Mlajši moški pogosto sploh ne odzdravijo, gledajo skozi tebe. Če pa že odzravijo je pa to to in gredo naprej. V trgovini so predvsem prodajalke, tu in tam kak moški. Kupci pa spet pretežno ženske pa da bi kdaj kak moški nasmehni, pozdravil ? To se ne zgodi. Trgovke pa kot sem že rekla ja so prijazne. In to je to. Trgovci, tisti redki, so prijazni ja in to je to. To še ni iskanje partnerja, če si prijazen do trgovca.[/quote]
Vedel sem da ne boš štekala, tisto je bilo le retorično vprašanje. Če bi ti naštel 1000 primerov, bi v vsakem našla nekaj odklonilnega, zato sem pri drugem raje nehal. Ti pač ni pomoči oz ti ostane čips in kavč…

EnTip, če si ti tip, ki je obseden s kavčem in čipsom, še ne pomeni, da smo vsi ostali takšni. Lepo, da si povedal, da si čipsar in kavčar.

[/quote]

Aha, vse mi je jasno od kje nasveti enegatipa.

hehe nekdo bi rad bil smešen ali smešna. Kdo bi vedel. 🙂

Punce, ne menite se za enega tipa. Tale WD, ta pa je pravi kerlc. To pa je moški kot se šika.

Men ni jasno, kako ne spoznate nikogar. Jaz sem vezana in kamorkoli grem, se pojavijo moški in še sitni so, s tem imam ful probleme… Če bi bila samska, bi bilo mogoče drugače :)) Men ni jasno, kako nekomu povedat, da nimaš nikakršnih interesov. Ker drugače kot dirktono povedat, ne nam, sam tega ne razumejo, pa tudi ko te mine potrpčjenje in še na malo bolj grd način poveš, eni še ne dojamejo… Poznam pa tudi prijetne samske fante, ki iščejo ženske – pa tud nič sreče 🙂

ja, tudi jaz, kamor pridem se tipi slinijo okrog mene. Samo samo poročeni. Takih je res povsod dovolj in takoj so za akcijo.Samskih pa žal ni.

Tako to je tu gor. Vsak teden ena pride težit (ista ali druga, saj ni važno), da ni nobenih samskih moških, da nikjer nikogar ne najde, da so vsi samo po gostilnah,… Če ji kdo da kakšen nasvet, namig, predlog, je pa vse že v štartu zavrnjeno.

Se strinjam s tisto zgoraj, ki je napisala, da je načrtno iskanje partnerja brezveze, ker je to pač stvar, ki se zgodi, ko se zgodi. Pa dobro, ni napačno, če se človek malo bolj premišljeno loti zadeve in se načrtno giba v krogih, kjer je verjetnost, da nekoga spoznaš, večja. Ampak s takšnim odklonilnim odnosom, ko že vnaprej vsakega skenslaš, ker je prestar, premlad, preveč v gostilni, preveč na računalniku, preveč v službi, preveč poročen (to zadnje je hec!!!), pa res ne prideš nikamor.

ste kot črnogorci, ki “traže posao, a moli boga, da ga ne nađe”

Ah, daj lele, si napisala kak pameten odgovor? To kar je napisal entip je daleč od kakega pametnega nasveta. Zakaj pa teh nasvetov sam ne izvaja? Ker so totalno brezvezni. Ker tipi, če jih pozdraviš, niti ne odzdravijo, če smo že pri tem.

Tako to je tu gor. Vsak teden ena pride težit (ista ali druga, saj ni važno), da ni nobenih samskih moških, da nikjer nikogar ne najde, da so vsi samo po gostilnah,… Če ji kdo da kakšen nasvet, namig, predlog, je pa vse že v štartu zavrnjeno.

Se strinjam s tisto zgoraj, ki je napisala, da je načrtno iskanje partnerja brezveze, ker je to pač stvar, ki se zgodi, ko se zgodi. Pa dobro, ni napačno, če se človek malo bolj premišljeno loti zadeve in se načrtno giba v krogih, kjer je verjetnost, da nekoga spoznaš, večja. Ampak s takšnim odklonilnim odnosom, ko že vnaprej vsakega skenslaš, ker je prestar, premlad, preveč v gostilni, preveč na računalniku, preveč v službi, preveč poročen (to zadnje je hec!!!), pa res ne prideš nikamor.[/quote]
🙂 kaj bi se človek sekiral. Še tisto kar napišeš, se potem ena prijavlja pod 10 različnimi nicki in kao komentira. Kot da so vsi ostali tukaj tako butasti, da ne skužijo 🙂 Prav hecno..

Ja, vedno so predlogi kje naji samske moške. Vedno zvemo, da v prostem času tičijo na netu, v gostilnah, disku, nogometu. IN to je to. REs odlični nasveti za ženske.


enTip, ki je registriran NICK je samo eden. Lahko preveriš pri moderatorjih še IP, če bi rada dokaze. Vsa ostala podtikanja z raznimi variacijami na ta nick, so samo plod tvoje domišlije in dolgega časa. In če si me s kom zamenjala je to zgolj tvoj problem. Kaj pa jaz delam v prostem času pa TI nikoli ne boš izvedela, ker niti približno nisva na enaki valovni dolžini. Zdaj pa se lahko počasi skineš z mojega ku.rca, ker sploh nisi smešna še manj zanimiva. Hvala

EnTIp, verjemi, da nimam niti najmanjše želje biti na tvojem penisu. Si pa drugače tipičen primer samskega moškega, ki je totalno zagrenjen in zato nesramen, prostaški. Meni je povsem jasno kaj je tvoj prosti čas: teženje ne MONu. Saj pa ni teme, kjer ne bi bil ti ssvojimi nesramnimi komentarji. 24ur na dan priklopljen na MON in sovražno nastrojen proti ženskam.

bolje ne bi mogel povedati. Poleg tega, zakaj se nekdo po 30-em nenadoma odloči, da hoče partnerja? kje so bili prej?

bolje ne bi mogel povedati. Poleg tega, zakaj se nekdo po 30-em nenadoma odloči, da hoče partnerja? kje so bili prej?[/quote]

Od kje ti ideja, da se po 30tem nenadomo odloči, da želi partnerja?
To je tvoja domnevam. Zgrešena za kakih 10 ali več let.

Pa saj ni fora v tem, da kar hodiš naokrog pa ogovarjaš neznance kot po tekočem traku, ampak v tem, da ne kenslaš priložnosti, ki se ti pokažejo.

Tukaj gor pa samo to berem, da nočete tega, pa nočete onega, pa bognedaj v gostilno, pa če ne kolesari, je luzer, pa mora imet to, pa mora imet ono. Saj nič ne rečem, je fajn imet določene standarde pri izbiri partnerja. Ampak če je človek pri teh zadevah preveč rigiden, ne pride nikamor.

Nočem bit nič preveč nesramna, ampak dajte najprej same pri sebi inventuro narest in si pošteno odgovorit na vprašanje, če ste ve same tako popolne in idealne, kot od potencialnih partnerjev zahtevate, da naj bi bili.

New Report

Close