Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, kaj vas na ženskah glede videza najbolj odbija?

Moški, kaj vas na ženskah glede videza najbolj odbija?

Najbolj motijo gnili, smrdljivi zobje. V kombinaciji s cigareti. Fuj.

Takole: plehkost in nizek IQ (običajno povezano še z nizkim EQ); “vzvišenost” (običajno v povezavi s prej omenjenim in itak brez vzroka, da se ima za kaj več – prej nasprotno); umetni nohti, trepalnice, botoks … (ne rabim žive Ančke); zamaščenost, sploh v premajhnih cunjah; pretirano ukvarjanje s svojo fasado (časovno, miselno, finančno); pomanjkanje higiene in neurejenost (ne tako redko tudi pod naflajsano fasado), pomanjkanje (zdravih) ambicij …

Ne privlačijo me:

-(pre)suhe in (pre)debele ženske
-ženske nad 175 cm
-možače
-ženske s slabim zadahom in telesnim vonjem
-ženske s (pre)kratkimi lasmi

V bistvu me privlačijo samo majhne blondinke z modrimi očmi in postavo coca-cole:)

Eni imajo kle tud tremo, sploh ne vem zakaj )))))))))))))))))))))))))

Joj no, druge pa srdite boje no, idemo, imam moč ))) ‘a kr neki, mi kdo lahko razloži?

Menim, da je v tem pisanju veliko resnice, pa čeprav nekateri vidijo v tem brezvezno natolcevanja.
Z zgornjim avtorjem se 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam.[/quote]

Iz kje si pa ti vsaj sto posto popoln padel )))

Keri kreten od moškega danes še pozna humor sveta? Razen tebe.

Zakaj se je tako težko pogovarjati in zakaj ponovno težko ustvarjati zaupanje, kot je po reakcijah razvidno? Se pa strinjam, ker tudi sama ne, ker tako usput spoznam grdobe, najprej ženske, da potem razumem moške. Nočem pa razumeti, ker včasih nimate jajc.

Pa če nisi popoln, imaš včasih občutek, ko kaj prebereš, da bi popolno koga lahko obdelal. Za svojo svinjsko debilno karakterno postavo.

A eni še zbirajo, al kaj


Oprosti, ne poznam tega izraza- kakšna so to karo stopala?[/quote]

Hallux valgus, po domače[/quote]

Pizdakam rada, ker nisi ravno odpizdakal kot moški. Preveliko brihtnost si tudi ne vem, kako lahko brez oneta lahko predstavlja, če ga sreča še puhoglavost v ta one in ker si ravno zapel, res nimam proti tebi nič, niti proti moškemu ali moškemu penisu. In me moti, ker posplošuješ, kreten, utrujena že sedaj, ne da še obravnavam od začetka? A moraš res?

Mogoče pa kdo drug ne bo.

Hm. Nič. Sej njih na meni tud nič ne moti.:))))

Simili con simili 🙂

No ja, vsaj General bi rada namočil, ker po Fido bosta na suhem hkrati? Ker dala ne bom ))) Bebota simpatična skupaj, Boh ne Dej, da še Mon soupade, ma vzamem samo enga hihi, pa če me še prej ni nihče od vaju nategnil haha

Ampak proklet kurbir stari, prav pa mene moti, ker te je šele moj jezik popeljal do tistih babnc, k jih nič ne moti, kako kretensko.
Itak da sem užaljena. Za vsak slučaj imam fruštek vedno s seboj, predno se kakšen spotakne )))))))))))))))))))))))))))))) Moja mami bi se nasmejala, z menoj vred. Sploh potem, ko se ženske le zbudijo, in razmišljajo enkrat nekoč, celo s trebuhom, haha in vaših wicked opcijah.

Saj nisem užaljena, ko sem premislila, Tudi seksati se ne splača za pet minut, za rad imeti pa tudi ne manj kot pol ure.
Kar pogledi okrog, hitro padejo, pa sem ženska, pa kaj jim je celo? Ne smeš vprašati le prijazno, kako je kdo? Najmanj si že intimno futotam spodaj no, pizda ste smotanci vsi. Po novem. Kreteni. In če pa nisem lezbijka, je pa itak vse narobe, ker se moram naredit, da sem najbolj tečen človek na svetu, da bom imela mir pred sto in tisto kg mir. In kaj naj, saj sem dala tudi predlog, da se kdo presede, pa me potem kdo noče stran, krava pa nagaja, pa še debela je. Pol pa deci k meni hodite, pa nič vam nočem. Je pa lepo biti spoštovan ).

Res je fino, ko komu mašno zaviješ; ker nekateri ste res pogumni kreteni.

https://www.youtube.com/watch?v=LCapWkceOUw

New Report

Close