Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, kako bi se odzvali, če bi pri vaši partnerki/ženi naleteli na vibrator?

Moški, kako bi se odzvali, če bi pri vaši partnerki/ženi naleteli na vibrator?

Kakšen bi bil vaš odziv?

vibratorja.

Dbest :)))

Kakšen pa naj bo? Vibrator ali kumara, saj je vseeno.Trening mišic vedno pride prav .

Hmmm… Zakaj pa ne? To bi bilo zanimivo.

Če bi jaz najdu vibrator, bi ga na skrivaj s poprom posipal.
[/quote]

In? A misliš, da se ne vidi od daleč, da je poper na vibratorju? Saj nismo slepe!

Ne morem naletet, ker jih ima več.

Hahaha kolk zanič ste v postelji:))) pol bolje, da nima dedca, če rabi tolk vibratorjev:))))

Zakaj kupuje novega, če ima že zbirko najboljših.

Aja, morda jih ni mogla barvno dovolj lepo razporediti v omarici.. to je razumljivo.

De omnibus disputandum..

Mislim kaj pa je to kej tazga? Midva še pr seksu občasno uporabljava moje igrače…in?

vprašanje je naslovljeno na moške, pa če bereš odgovore moških, se lahko malo zamisliš nad njihovo psihopatologijo.

Saj tudi jaz ne razumem v čem bi bil problem, samo se mi ne da provocirat s pisanjem…

Dokupil dodatno opremo. Baterije za polnjenje in polnilec.
Kajti zadovoljna ženska… je srečna ženska.

https://www.youtube.com/watch?v=BzD0nd7tzNI&list=RD-Fulz4ytZ54&index=21

Če mi tip začne težit glede mojih igračk lahko enostavno spoka…

Hahaha kolk zanič ste v postelji:))) pol bolje, da nima dedca, če rabi tolk vibratorjev:))))
[/quote]

Misliš, da vibrator obstaja samo zato, da se ženske, ki nimajo partnerja, potešijo? Vibrator je lahko super igračka za predigro pri paru…. Ali pa za sprostitev, ko partnerja ni pri roki. Saj najbrž ti če si žejna, tudi sok spiješ, čeprav ti je pivo boljše, kajne?

Misliš, da vibrator obstaja samo zato, da se ženske, ki nimajo partnerja, potešijo? Vibrator je lahko super igračka za predigro pri paru…. Ali pa za sprostitev, ko partnerja ni pri roki. Saj najbrž ti če si žejna, tudi sok spiješ, čeprav ti je pivo boljše, kajne?
[/quote]

za žejo je voda, ne sok!

Nisem moski, ne odg direkt na vprasanje a je nekaj drugega kar bi napisala.

Pred leti, za eno zensko ki mi je naredila veliko gorja, sem razmisljala kako jo ustavit. In pridem na idejo vibrator. To povem moji prijateljici oz cimri v Lj. Meni so to ni dalo it kupovat. Pa se je prijateljica ponudla. Je sla kupit ona, namesto mene.

In en dan jo cakam pred faksom kot zmenjeno, nje od nikjer…klicem se ne javi.
Potem grem pes domov. In najdem prijateljico ki je utrujeno zaspala ker se je z vibratorjem igrala. :)))

Jaz sem ji ga kupil za rojstni dan mal za res, mal za hec, poleg tapravga darila. Pa je rekla da to ni to. Pol sem pa mašno na svojga navezal, je bla pa prec boljš volje.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Točno tako, ne vem, kaj imate eni problem.

Jaz si lepo naštimam ženin vibrator na jajca ali glavico penisa in mi tako prija, da težko opišem.

Ženi jo pa najraje z jezikom obdelam ali jo gledam, kako se igra z vibratorjem in me rajca.

(ne)odziven ☺
kaj pa vem, kaj vse ženske počnejo s spiralami, šminkami, tubami kremic … ☺

Meni se je to zgodilo.

Sprva sem bil zelo šokiran, malo sem podvomil vase, a me je nato začel dajati firbec in moral sem ga preizkusiti tudi sam, ker sem moški, sem si ga dal v anus in občutek je bil božanski.

Sedaj na skrivaj uporabljam ženin vibrator in ga po uporabi dobro razkužim in očistim.

Hvala ženi, da mi je odprla nov svet v spolnosti.

Moderatorci, ki se ji zdi ta tema tako smrtno resna, da je zbrisla vse moje zajebantske poste, želim, da bi se ji vibrator v pizdi vžgal, in bi končno videla svoj lastni pizdin dim.
Pa lep dan želim.

Le katera to uporablja? A se ni bolje igrati z mesenim kot lesenim?

A tvoj mesen vibrira? Na različnih stopnjah? In ugasne ko ga odrabiš? Res noben ne loči med vibratorjem pa dildotom? Ni čudno da ste vsi tako zagrenjeni in zategnjeni :).

Midva imava sex mašino iz kitajske. Nabija s 180 potiski na sekundo z raznimi nastavki od steklenice, do črnega 22cm prijatelja. Pa kaj? Ti jo v usta, mašinca spod ali oba spod na manj potiskov.

New Report

Close