Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, koga prej opazite na ulici, cesti? Svetlolasko ali temnolasko?

Moški, koga prej opazite na ulici, cesti? Svetlolasko ali temnolasko?


Se strinjam z antilopo. V Sloveniji res ni nekih lepih blondink. Naravnih. Večinoma so to ženske s svetlo rjavimi lasmi, pobarvane na blond. Skandinavskega ali estonskega tipa blondink pri nas praktično ne vidiš. Ali pa blondinke kot je Katarina Čas, ki je naravna rjavolaska. Večina jih ima temne obrvi in viden temen narastek v laseh. Skratka delujejo umetno, kar pa je nekaj, kar meni recimo ni všeč, tudi če je opazno na ulici.
[/quote]

jaz imam skandinavske prednike, gene. In priznam, se moram dobesedno otepat moških že 25 let svtli lasje, modre oi, dolge noge, napeta rita:)))). Mi ni prijetno.

To je dokaz, da tudi barva las en potegne, če ostalo ne pritegne. 🙂

[img]https://farm66.static.flickr.com/65535/48251600886_f2f60fe484_b.jpg[/img]

Jaz dvakrat zgano babo. Mulatke me privlacijo.

Če ni postave in obraza barva las ni nič. Od teh debelušk je najboljša tista v usnjeni minici!

Ja, blond lasje so lepi samo naravni.
[/quote]

Če ni amaterka v barvanju ali preškrta za dobrega frizerja veliko ljudi ne ve katere so naravne blondinke.

Spet zaničuje vse, kar je slovensko, in temo, ki nima povezave s slovenstvom, izkoristi za zaničevanje Slovenk.

Se pa strinjam, da v Sloveniji ni veliko naravnih blondink, ampak o tem sploh ni nihče pisal.

Ne strinjam pa se s tem, da ni veliko lepotic – ker je malo prebivalcev, pa je logično, da je manj grdih in tudi lepih. Pa ni treba zdaj favorizirati tistih z južnjaškim genom, češ da so edine lepe v Sloveniji.

Pa tudi če so te Mojce, kot jih imenuješ, pobarvane na blond, jim praviloma bolje (vsaj tistim s svetlo poltjo in svetlimi očmi, naravno svetlo rjavimi lasmi) bolje pristaja kot temnolasim, s črnimi očmi in močnimi obrvmi.

Pa mimogrede: sem rjavolaska, ne blondinka. Da so v Sloveniji v povprečju lepe ženske, pa ti bo potrdilo veliko tujcev.

Zal se ne strinjam s tabo. Pisem o Slovenkah kot prebivalkah in ne o narodnosti. Na ulici pa res ne morem vedeti, katere narodnosti je dolocena zenska. Precej je tudi ali zelo debelih zensk ali suhih. Poglej Italijanke. Te so macke.

Zal se ne strinjam s tabo. Pisem o Slovenkah kot prebivalkah in ne o narodnosti. Na ulici pa res ne morem vedeti, katere narodnosti je dolocena zenska. Precej je tudi ali zelo debelih zensk ali suhih. Poglej Italijanke. Te so macke.
[/quote]

Kako da ne , ta lepe so naše:-)


Kaj tako neumnega pa še ne. 🙂
[/quote]
v kakšnem Šentrekelcu in Šentkrampu. Bo kar držalo, da imajo dedi radi vse živo pisano. Pa kako vam je lahko všeč napleskane in poblajhane bjonda tipa “la toja” in podobno. Celo prave blondinke, ki so pri nas več kot redke so meni malo čudne s tistimi belimi trepalnicami in obrvmi. Pa skoraj nobena nima res lepega obraza. Tudi pri naravnih rdečelaskah so več kot redki. Kot, da bi narava rekla, če si svetla imej pa pust ksiht. Ne vem no, res lepe obraze imajo samo temnolaske. Pa tudi pri teh niso pogosti. Res dobre postave so pa še redkejše, ne glede na barvo las in te pri moških največ štejejo. Visoka, vitka, skladno grajena, elegantna. Ko vidiš kaj takega te obraz, če ni res gnusno grd sploh ne zanima več.

60. ☺

Kako da ne , ta lepe so naše:-)
[/quote]

Pa si ti kljub temu se samski. Izbircen pac. 😛

Pa si ti kljub temu se samski. Izbircen pac. 😛
[/quote]

Realen. Pa kaj čjo delat z mano, sirotekom:-) Žensko živijo za osebno rast, srečo in zadovoljstvo, kaj jim bo sto kilski kviht.

Rdecelasko. Te so taprave.

Star slovenski pregovor pravi: “ponoči je vsaka krava črna”…

Pa brez zamere.

Si vis pacem, para bellum.

😂

Vsaj končno tolikšna številka, kolikor imaš let ? :-O

Pričakovali smo, da si pri teh letih kaj modrejši…..

Blondinko. Samo blondinko

Temnolasko.Svetlolaske so mi prevec puste

Ritasto in joškasto, barva las ni pomembna.

… in ima nek atribut, ki dolocenega moskega pali…

Svetlolaske so obicajno bolj atraktivne, pod atraktivne mislim izpostavljene, zrihtane, oblacila, priceska in sminka, ki izpodtavljajo seksipil zenske, so zato bolj opazne. A ko moski isce partnerko, nima veze barva las.
[/quote]

Se strinjam s prvi delom – in zadnjim stavkom.
S tistim vmes pa niti ne – ker poznam kar nekaj naravnih blondink, pa v povprečju to zanje nič bolj ne drži. Drži pa za umetne blondinke – a problem je, ker je pri njih izpostavljena laž (barva) in to odbija.

Rdečelasko!

Če ženska nima lepega obraza in postave, ji blond nič ne pomaga. Po mojem mnenju seveda. In od osebnega okusa, seveda: nekaterim so bolj všeč svetle kot temne, rjave oči kot modre, ravni kot kodrasti lasje, visoke kot nižje itd.

Letos sem na izletih po Sloveniji videla veliko Nizozemk, blond, ravni lasje in visokih – izpolnjena sta torej 2 kriterija lepote po zahodnjaških merilih. Vendar tudi debelušne, krepke postave, neelegantne, konkretne, z majhnimi očmi, pustim, dolgim obrazom. Že 13- letnice so prave mamke. Potem pa še oblečejo uniseks komot hlače in krokse, pa zmagajo – ampak to je še najmanj, lepa ženska bi tudi
v tem izgledala dobro.

Lepe svetlolase se mi zdijo Rusinje in Ukrajinke, ampak tudi med njimi kljub stereotipu o samih blond vidiš veliko rjavolasih in tudi naravno črnih, ki so tudi lepe.

Najbolj pa sem bila presunjena ob Črnogorkah, to pa je vredno pogledati (pa sem hetero in ženska): kakšne latine in opevane Tajke jim ne sežejo do kolen.

Dominikanke: majhne, debelušne, trebušaste, s štrenastimi lasmi, ki počasi rastejo.

Slovenke smo v povprečju zelo lepe, ko vidiš druge narode. V tem času, ko se moda počasi razvija in je več urejenih, pa sploh. Tudi za postavo in telo jih veliko skrbi, kar je za mnoge druge nepojmljibo. Blondink ni veliko naravnih, se mi pa zdijo kar pogoste svetle oz. modre oči in drugi svetli odtenki las. Opažam pa, da imamo v povprečju lase slabše od Hrvatic in Srbkinj – one imajo ravne, sijoče, me bolj suhe, valovite, krepasti – ali so to geni ali nega, ne vem.

New Report

Close