Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moški, koliko vam je pomembna služba ženske?

Moški, koliko vam je pomembna služba ženske?

Slovenska ženska tole si pa tako lepo napisala:))) Pametna ženska naj prvo poskrbi zase finančno in psihično in naj si predvsem omisli dober dildo, moški pridejo in gredo tako pač je.

Takih moških, ki je pripravljen predvsem pa sposoben prevzet finančno breme nase v imenu družine je zelo malo.
Koliko gledajo na službo in fin stanje ženske ne vem, gledajo pa sigurno
Je pa tko da si popolno odvisnost od drugega danes ni pametno privosciti

Ja pa jade. Moškega ne zanima služba ženske, lahko je tudi čistilka če je dovolj privlačnega izgleda. Ne nakladaj nekaj v tri dni, kar je daleč od resnice. V dansšnjih časih so moški srečni če spoznajo žensko, ki je dovolj privlačna, ženstvena in da si želi družine. Ne pa da postavljajo ne realne zahteve. Ne mešaj kriterijev žensk z kriterijam moških. To kar si ti napisala so kriteriji pri ženskah, ko si iščejo partnerja.

V vezi nisva skupaj rasla. Ona je ostala na minimalcu, jaz pa prilezel do 2700€ netto in nama ni ostalo drugega, kot da sva se ločila.

V nulo opisan moj bivsi moz. V nulo. 😂 Ni sel po tujko, to bi bilo treba ze financirat izlet. Je nasel kar v Slo eno prileznico, ki mu v vsem kima, avto posoja, razvaja, cisti stanovanje, kuha, namesto njega kupuje stvari otrokom itd…. 😂😂

Sva skupaj skoraj 12 let
Ne hodi v sluzbo
Preziviva brez problema z mojimi 1300€/mesec
Otrok nimava
Enkrat letno dopust 7dni
Doma je ker sem ji dal to moznost in si to zasluzi,ona naredi doma vse,razen moska dela zunaj hise delam normalno jaz.
Kje je problem ga ne vidim.
Danes so zveze v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da si financno pomagajo drug z drugim pri stroskih ljubezni pa ni v vezi. Zato te noben nebi prezivljal ker se noben se zaljubil ni vate ocitno. Ko se bo bos lahko uzivala normalno zivljenje kot
Moja je pa seveda odlocitev tvoja koncna kaj zelis oziroma ali sprejmes
Moja ni zahtevna in nikoli nic ne tezi ne prosi. Odprto ima dopolnilno dejavnost zasluzi kasn € in si kupi sama bedarije odvecne cunje ki jih ne rabi za moie pojme licila itd ostalo hrana poloznice dopust je moj. Jaz sem v vezi srecen in tudi namen jo mam porocit.
Zelo je pridna doma jaz sem 34 ona 31.
Vcasih so bile zenske tudi doma dec sluzba to je to samo takrat je bila pri hisi se ljubezen ne pa zdaj kot sem omenil

Jst in moja isto. Jst 31 ona 29. Nc nama ne fali raj vidm da je doma k pridm kukr da nisva nc skupi oba domov
Ob 4 al pa se kasnej pridt pa se kuhat pospravljat . Ne hvala to je za mene kr
Neki.

Da za bogate nisi dovolj lepa
Vsske oci majo svojga malarja
Lahko je tip bozanski zraven sebe ma
Pa grdo babo to je cista in edina sreca
Pa nc drugega
Problem je ker je lajf prekratek in ponavad v vecini nimas srece ds najdes enga k se ujames z njim tkole po kriterijih

Zapis meseca 😂😂😂😂👌

moja je doma ze od zacetka zakona
vec sva skupaj kar je smisel ljubezni
moja placa je vec kot dovolj za oba
ne manjka nama nic
no z razliko da moja je po videzu lepotica

New Report

Close