Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški na spletu

Moški na spletu

Težka dilema, ne spoznam nobenega normalnega moškega. Vse kar je na netu se začne najprej z nekimi sexualnimi ponudbami, ala grema na zmenek v kopalkah že jutri, potem me vprašajo če mam materjalno zaledje, če sem sorodnica od enih, ki imajo michelin restavracijo ker mam isti priimek, in koliko mam denarja. Po 5min na faceboku, niti moje slike ni videl ker je nimam na FB kot prikazno, samo tisti ki so FB kolegi vidijo slike. Pa kaj ste fukjeni? Ste pri sebi? Hvala lepa raje sem sama.

 

Ne odpisuj takemu, ki ne zna niti pozdraviti, niti se normalno pogovarjati brez seksualnega namigovanja. To je prvi znak, da ga v resnici ne zanimaš in je prej kakšen bolnik, ki ti bo povzročil težave. Naštudiraj človeško psiho, beri in se boš čudakom lahko na daleč izognila, online in offline. To bi moral biti predmet v oš, pa varnost na spletu prav tako.

z napačnimi se družiš. 

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Moški na spletu, 05.12.2022 ob 11:49

Težka dilema, ne spoznam nobenega normalnega moškega. Vse kar je na netu se začne najprej z nekimi sexualnimi ponudbami, ala grema na zmenek v kopalkah že jutri, potem me vprašajo če mam materjalno zaledje, če sem sorodnica od enih, ki imajo michelin restavracijo ker mam isti priimek, in koliko mam denarja. Po 5min na faceboku, niti moje slike ni videl ker je nimam na FB kot prikazno, samo tisti ki so FB kolegi vidijo slike. Pa kaj ste fukjeni? Ste pri sebi? Hvala lepa raje sem sama.

 

veš kaj je dobra stran tega na spletu, da hitro vidiš koga je treba hitro skenslat

Včasih sem bila na Badoo in Two, ne vem, če to še deluje? Najbolj so navalili razni Kosovarji, Srbi, Turki, Bosanci… Slovenci plahi. Zdaj sem na enem tujem portalu. Glej ga zlomka, spet navalili Mehmeti, Osame in podobni. Turski, Albanci in podobno. Je pa res da kosovski, bosanski ali turški gradbinec boža s svojimi krepkimi rokami žensko kožo kot bi oblikoval glino. Njihove roke vejo kako se stvarem streže. Njihove roke vejo kako se dotikati ženske. rži pa, da se s kosovarjem, turkom ali bosancem ne bi zapletla. Tako kot sem vam napisala. Seveda govorim o resni vezi. Želim si najti partnerja, slovenca.

A ni to super filter? Takoj veš s kom se nima smisla ukvarjati.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 05.12.2022 ob 13:55

A ni to super filter? Takoj veš s kom se nima smisla ukvarjati.

S tabo bi se jaz takoj ukvarjala.

In zakaj tako vzvišena “princeska” išče moške po internetu?? Očitno v živo nisi niti malo privlačna in se tukaj duvaš, kako nesramni so moški na FB. Kaj pa si mislila, da boš princeska na zrnu graha in bodo s tabo delali v rokavičkah? Njih zanima samo seks, nekaj je še takih kot ti, pa si ga bodo tudi raje žlajfali na roke kot šli med ljudmi. Dejte nehat že klofat po spletu in se spoznavajte v živo. Odvisniki ste od FB in umrli bi za njega. Zdaj je veseli december, odlična priložnost za druženje ob stojnicah in lučkah.

Odgovor na objavo uporabnika
sram me je za vas ženske, 05.12.2022 ob 14:16

In zakaj tako vzvišena “princeska” išče moške po internetu?? Očitno v živo nisi niti malo privlačna in se tukaj duvaš, kako nesramni so moški na FB. Kaj pa si mislila, da boš princeska na zrnu graha in bodo s tabo delali v rokavičkah? Njih zanima samo seks, nekaj je še takih kot ti, pa si ga bodo tudi raje žlajfali na roke kot šli med ljudmi. Dejte nehat že klofat po spletu in se spoznavajte v živo. Odvisniki ste od FB in umrli bi za njega. Zdaj je veseli december, odlična priložnost za druženje ob stojnicah in lučkah.

Kako pa naj spoznamo moškega? Hodimo vsak večer ven kot neke najstnice? Daj povej raje kako spoznati moškega v teh časih ne pa kloftati nekih zblojenih ugibanj,ki so daleč od reale.

Moja zunanjost nima nobene veze s tem,da zaradi tega ne bi koga našla. Enostavno ne vem kje koga spoznati. Ko že grem ven,moški niti ne gledajo okoli sebe kaj šele,da bi se kdo probal približat…

Sem pa tudi jaz po 3 mesecih dating app-a obupala. Najboljši so itak tisti,ki ti na profilno,ki je samo en znak napišejo kako si simpatična. Pismo res? Potem končno kak pameten, razgledan,se poiščema na fb…poročen a mi prej pisal,da je že ne vem kako dolgo ločen. Pol se spet z enim dodava  na inst.,vsak dan dodal po 20 novih źensk…kako se jim da.

treba je pač vztrajati. spoznaš ogromno moških, da spoznaš kakšnega, ki ti je res všeč, in ceniš ga potem ravno zato, ker je redek. če bi se sami super tipi takoj javili, ne bi znala cenit nobenega od teh.

pri ženskah je zelo podobno, ampak ravno obratno – vse se opevajo kot resne, ljubeče, iskrene itd. realno pa zagrenjene in narcisoidne, ki se imajo za nekaj več, ker so “poštene”, hkrati pa nesamozavestne zaradi enih in drugih stvari. ko jo kontaktiraš, se sploh ne znajo pogovarjati, samo čakajo, da poveš o sebi, same pa kaj več od “ja, ne, aha, ok” ne spravijo. pri tistih, pri katerih dejansko pride do nekega pogovora in ko sčasoma že misliš, da bo nekaj iz tega, izginejo, ignorirajo, se izgovarjajo da imajo slabe dneve in podoben BS. dosti je tudi takih, ki bi se kar takoj poseksale, potem pa izginile.

skratka, pri ženskah je ogromno ene čustvene neuravnovešenosti, in ni čudno, da je veliko takih, ki skušajo ujet take, ki jim tisti teden divjajo hormoni. medtem ko kvaliteten, resen moški pa ne bo prenašal vaših igric, vzel si bo čas za pravo žensko in pričakoval tudi, da si ženska vzame čas zanj, ima porihtano v glavi in si ne izmišljuje vsak dan nekaj drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
no ja kar tako, 05.12.2022 ob 13:49

Včasih sem bila na Badoo in Two, ne vem, če to še deluje? Najbolj so navalili razni Kosovarji, Srbi, Turki, Bosanci… Slovenci plahi. Zdaj sem na enem tujem portalu. Glej ga zlomka, spet navalili Mehmeti, Osame in podobni. Turski, Albanci in podobno. Je pa res da kosovski, bosanski ali turški gradbinec boža s svojimi krepkimi rokami žensko kožo kot bi oblikoval glino. Njihove roke vejo kako se stvarem streže. Njihove roke vejo kako se dotikati ženske. rži pa, da se s kosovarjem, turkom ali bosancem ne bi zapletla. Tako kot sem vam napisala. Seveda govorim o resni vezi. Želim si najti partnerja, slovenca.

Jebem ti znajje glupo droljo nevina

Bodi sama. A je treba zaradi tega odpirat temo, če si socialni invalid?

Odgovor na objavo uporabnika
slovenc79941, 06.12.2022 ob 23:51

treba je pač vztrajati. spoznaš ogromno moških, da spoznaš kakšnega, ki ti je res všeč, in ceniš ga potem ravno zato, ker je redek. če bi se sami super tipi takoj javili, ne bi znala cenit nobenega od teh.

pri ženskah je zelo podobno, ampak ravno obratno – vse se opevajo kot resne, ljubeče, iskrene itd. realno pa zagrenjene in narcisoidne, ki se imajo za nekaj več, ker so “poštene”, hkrati pa nesamozavestne zaradi enih in drugih stvari. ko jo kontaktiraš, se sploh ne znajo pogovarjati, samo čakajo, da poveš o sebi, same pa kaj več od “ja, ne, aha, ok” ne spravijo. pri tistih, pri katerih dejansko pride do nekega pogovora in ko sčasoma že misliš, da bo nekaj iz tega, izginejo, ignorirajo, se izgovarjajo da imajo slabe dneve in podoben BS. dosti je tudi takih, ki bi se kar takoj poseksale, potem pa izginile.

skratka, pri ženskah je ogromno ene čustvene neuravnovešenosti, in ni čudno, da je veliko takih, ki skušajo ujet take, ki jim tisti teden divjajo hormoni. medtem ko kvaliteten, resen moški pa ne bo prenašal vaših igric, vzel si bo čas za pravo žensko in pričakoval tudi, da si ženska vzame čas zanj, ima porihtano v glavi in si ne izmišljuje vsak dan nekaj drugega.

Odlično si obrazložil. Večina moških gor je ološ, ženske pa niso nič boljše. Od njih ni nič, samo precenjenost, domišljavost in prtegnjenost.

Jaz sem tudi ko iščem in nikoli ne začnem kakršen sem, sem kar sem mogoče nisem lepotec od zunaj( kar ženske to prvo kar iščejo ) kot pa notranjost innže na začetku se ne želijo dopisovati in ko se že kaka vsaj malo odpre in občutila da v iskrenem dopisovanje sva na isti valovni dolžini, predlagam srečanje v živo!

Tudi da bi lahko nadaljevala je v njej vedno neknpomiselk ali res si nebi zaslužila imeti ob sebi boljšega in potem se začne odmikati z dopisovanje in ne pove razloga ali je to opravičeno ali pa ne…

Inkarnacija ugotavljam ženske so materialistične in jih ne briga drugo!

Večina žensk gleda samo na finančno korist s strani moškega.Dons najdt normalno žensko je misija nemogoče,ker vse ženske okoli 50 let išejo samo finančno korist.

Najprej se nauči govoriti slovensko, pa se morda javi kakšen normalen moški. Dokler bome,sme ipd domet tvojega znanja, se ti bodo pač javljali temu primerni modeli.

Včasih zabluzim pa ne vem kaj napišem, sem pa vedno na spletu

sem bil na tindru včasih, nisem dobil niti enega match-a 🙁

FB nam je vsem v pogubo same ste krive ,če vam en na moji ponudi kontakt je pa če takoj fukfehtar bolane ste …..

To kar privlačiš v življenje, to ti prihaja na pot in takšne spoznavaš. Sama sem veliko spoznavala prek spleta in nikoli ni bilo takšnih tipov vmes. Zato, ker jim nisem dajala niti šanse, da mi pišejo oz. po prvem blesavem stavku sem samo zablokirala ali od-match-ala. Ene si dajete delo z njimi, jim odpisujete, se dobivate potem s takimi, ki ti že čist na začetku jasno pokažejo pravi obraz in da iščejo samo sex.

Sploh me še nihče ni vprašal po premoženju, kot tudi jaz njih ne. Tako da ne vem, kakšne pogovore imate to s spletnimi neznanci.

Druga stvar: zakaj daješ neznancem FB ter s tem razkrivaš svoj priimek? Ja, vem, marsikdo sprašuje po FB, ampak ti ga ni treba dati. Napišeš, da ga imaš samo za prijatelje, ki jih poznaš in pika. Ni ti potrebno vsaki njegovi želji ugoditi. To je problem pri večini žensk. Plešete kot vam tipi narekujejo.

Sama bom vedno trdila, da so tudi na Tindru ter podobnih kao sex portalih tudi zelo v redu moški gor, ki iščejo nekaj resnega. Takšne so moje izkušnje. Seveda traja kar nekaj časa, da koga ok najdeš. Ampak ljudje, ki imate v sebi to potrošniško mentaliteto, mislite, da boste takoj po prihodu na portal našli pravo/pravega. Sploh ni rečeno, da jo/ga boste našli in nehajte nasedat temu marketingu, da vsak na portalu koga sebi primernega tudi najde.

Vsi dobri so zasedeni in poroceni. Pa se to vprasanje.

Tuki gor pa na razlicnih klepetih itd pa je samo smetisce sam morm rect da je tale.medover najhujsi od vsega kar sm brala v lajfu 🙂 obup tipi pa to res zaostali stari grdi k se babe nmorjo dobit

Tipi k tko zanicujejo zenske so psihopati

Odgovor na objavo uporabnika
Marko35, 11.12.2022 ob 11:15

sem bil na tindru včasih, nisem dobil niti enega match-a 🙁

Marko35- niti enega matcha? Skoraj neverjetno, ampak se niti ne čudim.

Eni so preprosto prekratko gor. Se prijavijo in ker po par dneh ni matcha, obupajo. Tovrstno spoznavanje pač ne gre tako.

Si imel ok slike sebe gor? Marsikateri moški namreč sploh sebe ne pokaže, ampak kar neke slike narave, avtov, motorjev, v glavnem: dolgočasno in brezveze. Nekateri dajejo slike gor s kupom ljudi, kjer moraš potem ugotavljat, kateri sploh je on. Tudi brezveze in si ženske ne dajemo dela s takšnimi, gremo dalje.

Si imel opis in obkljukana zanimaja? Prazni profili odbijajo. Tudi večina dela to napako, da nič ne napiše o sebi ter kaj išče, itd.

Če imaš vse lepo napisano, izpolnjeno, svoje slikice gor in seveda si dovolj časa gor in ne samo par dni ali tednov… skoraj ne verjamem, da te ne bi kakšna lajkala.

New Report

Close