Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, ne dobite ženske, seksa? Tu tiči razlog…

Moški, ne dobite ženske, seksa? Tu tiči razlog…

To je podobno izvajanje, kot bi po oglasih na avto.netu sklepal, da so najslabši vozi renoji pa volkswagni, ker je teh največ, očitno se jih lastniki hočejo čim prej znebiti.

Kar lahko sklepaš na podlagi avanture.net, če so res VSI oglasi iskreni (torej da so jih res oddale ženske in da tiste, ki iščejo seks, ne povedo potem v drugem stavku, da vseeno pričakujejo tudi plačilo), da nekaj žensk išče potešitev, veliko žensk se pa prodaja (so prostitutke – ponujajo seks, in ne obratno, da seksajo samo, če za to od moškega nekaj dobijo).

Aja, pa še to, če spet sklepam po avto.net in nekaterih prodajalcih, večina teh plačljivih žensk itak stalno osvežuje svoj oglas, da je stalno nov, ker moški najprej pogledajo nove oglase. Torej teh 77 oglasov je verjetno 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} oglasov stalnih uporabnic.

Kdorkoli si, si TOTALNO BOLAN v glavi.
Ženske sovražijo posilstvo, ker so ob profit?
Imaš hčer? Bumerang prileti nazaj. Takrat se spomni na profit.
Črv zarukani !!!

To je res, pa sem ženska. 🙂
Seveda ne seksamo vse zaradi koristi, večina jih res.
Imela sem izkušnjo na portalu z enim zelo neizkušenim moškim s kmečkega okolja, sicer karakterno uredu, vsaj tako se mi je začetku zdelo. Takšnim, čeprav inteligentnim ter izobraženim, ampak takšnim če ga dobi v roke kaka izkušena in manipulativna ter seksualno manipulira z njim, bi tipček mislil, kako je zaljubljena vanj, čeprav ne bi bila.
Pač s tem moškim bi lahko manipulirala če bi hotela, bi mi vse kupil, samo da bi seks dobil. Sam meni ni do takšnih igric. Končala sem z njim, ker pač nisva imela nič skupnega, on tudi ni hotel sprejemati kompromisov tudi če bi jih jaz, pač kmečko mentaliteto ne moreš čez noč spremeniti.

Edino tista izjava o posilstvu je kar neki.

Lej znanstveno je dokazano, da ženske, ko je na mizi denar, so zmozne pokavsati marsikaj. Slepega, umazanega, plesastega, majhnega, debela, kosmatega, smrdljivega. Takrat….kriteriji prakticno ne obstajajo. Vazen je samo denarcek na mizi. V tem npr. zenske prekasajo moske, ker moski npr. niso sposobni naredit svojega tica trdega, tudi ce je 100jurjev na mizi. Ce baba ne zgleda, pac ne deluje.

Glede zensk. Ko denarja ni, je zgodba cisto druga. Takrat so takoj kriteriji kaksen moski zgleda. Torej ista oseba, dva nacina razmisljanja.

In ce so zenske zmozne natepavat umazanega, plesastega, majhnega, debela, kosmatega, smrdljivega, …ko jim nekdo placuje, ne vem zakaj bi jih prav te okoloiscine kaj bolj motile, ko jih nekdo posiljuje.

Razlika je torej lahko samo v denarju. Ce das na mizo cvenk, vzamejo marsikerga tipa ob katerem bi se zenska skozlala, ce pa tega cvenka ni, pa si tak tip vzame seks for free, pol pa mamo tisto cemur recejo posilstvo. Seks z neprivlacnim moskim ki nic ne placa.

Povej hdido kdaj si nazadnje slisala kje, da je kaka zenska prijavila starega debelega smrdljivega prašiča zato, ker jo je nategnu in ji placal.

Glede avantur pa ..glej.
423 zensk bi se lahk odloclo oddat oglas pod rubriko ona isce njega, pa so se pac raje odlocile za eksport. Tako razmisljajo pac. Dvomim da jim je kdo drug pisal oglase.
[/quote]

To je res. Denar dela čudeže, še iz tako grdih moških naredi lepotce.
Melanija tudi ne bi poročila Donalda, če bi bil navaden delavec v proizvodnji. 🙂

To je res, pa sem ženska. 🙂
Seveda ne seksamo vse zaradi koristi, večina jih res.
Imela sem izkušnjo na portalu z enim zelo neizkušenim moškim s kmečkega okolja, sicer karakterno uredu, vsaj tako se mi je začetku zdelo. Takšnim, čeprav inteligentnim ter izobraženim, ampak takšnim če ga dobi v roke kaka izkušena in manipulativna ter seksualno manipulira z njim, bi tipček mislil, kako je zaljubljena vanj, čeprav ne bi bila.
Pač s tem moškim bi lahko manipulirala če bi hotela, bi mi vse kupil, samo da bi seks dobil. Sam meni ni do takšnih igric. Končala sem z njim, ker pač nisva imela nič skupnega, on tudi ni hotel sprejemati kompromisov tudi če bi jih jaz, pač kmečko mentaliteto ne moreš čez noč spremeniti.
[/quote]

Če bi hotela, da te jaz ruknem, bi ti morala meni plačat. Pa še ni ziher, da bi te …

Če bi hotela, da te jaz ruknem, bi ti morala meni plačat. Pa še ni ziher, da bi te …
[/quote]

Sem poročen in zvest, zato te lahko le ustno obdelam. Plačilo ni potrebno, ker me Je sama dobrota.

Itak sploh tak zmanipuliran idiot, ki še nikoli ni imel ženske. Ko pride do službice in denarja, da ima ženski nekaj za ponuditi-stanovanje recimo, potem išče kot zmešan in potreben žensko, čeprav ji obljublja ljubezen pa ne vem kaj še. Če naleti na kako prekaljeno, preračunljivo in manipulativno, ki jih je že sigurno nekaj dala skozi- take ženske take tipčke dobesedno posedujejo s seksom ne samo zmanipulirajo, oni jo ubogajo kot psički in vse kupijo. 🙂 Pa čeprav taki neizkušeni tipčki v prvi vrsti to delajo zaradi seksa, ne ljubezni.

Sem poročen in zvest, zato te lahko le ustno obdelam. Plačilo ni potrebno, ker me Je sama dobrota.
[/quote]

Ampak boš moral tudi dol pojest.

Če bi hotela, da te jaz ruknem, bi ti morala meni plačat. Pa še ni ziher, da bi te …
[/quote]

Visoko se ceniš.🤔

Pol hodijo za tabo in te sprašujejo, če si gej, ali pa zakaj jih ne pecaš.

Rešitev se skriva v —-> Laufhaus 😀

New Report

Close