Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški nimate pojma kako zadovoljiti žensko

Moški nimate pojma kako zadovoljiti žensko

Ampak ni konec tvojega vegetiranja tukaj..)

Ka se ti zaj popeg mešaš?
General grema na pijačo?
[/quote]
Če boš malo izboljšala slovnico, ti ne bo nič škodilo, kajne Generale ………………….
[/quote]

Ti pa svojo daj….


Pa še res je………..uživaj v samozadovoljstvu in v vlogi ene od vodilne osebe na tem forumu. Vem, da ti to res oooooogromno pomeni. Torej uuuuuuuuuživaj v tem. Vsak mora pač imeeti neko zadovoljstvo in MON je zate res pravi kraj. Konec debate s teboj.
[/quote]

General je res dobr, dobr ga je brat…

Mogoče 🙂 bova vidla kva bo s tega 🙂
[/quote]

Jaz pa gojim čustva do tebe že toliko časa in se na tem MONu zadržujem samo zato, da lahko prebiram tvoje objave, moram reči, da me je tale zadela v srce. Sedaj mi je jasno, zakaj nisi povedala, katero hrano bi rada jedla za večerjo, ko sem ti predlagal, da bi te povabil in res bi te rad spoznal, a kaj ko se mi dozdeva, da je tvoje srce oddano drugemu. 🙁
[/quote]

Oddana drugemu? 🙂 dobr me nasmejete vi vsi 🙂

Jaz pa gojim čustva do tebe že toliko časa in se na tem MONu zadržujem samo zato, da lahko prebiram tvoje objave, moram reči, da me je tale zadela v srce. Sedaj mi je jasno, zakaj nisi povedala, katero hrano bi rada jedla za večerjo, ko sem ti predlagal, da bi te povabil in res bi te rad spoznal, a kaj ko se mi dozdeva, da je tvoje srce oddano drugemu. 🙁
[/quote]

Oddana drugemu? 🙂 dobr me nasmejete vi vsi 🙂
[/quote]
le pogumno na večerjo 😉


Pa še res je………..uživaj v samozadovoljstvu in v vlogi ene od vodilne osebe na tem forumu. Vem, da ti to res oooooogromno pomeni. Torej uuuuuuuuuživaj v tem. Vsak mora pač imeeti neko zadovoljstvo in MON je zate res pravi kraj. Konec debate s teboj.
[/quote]

General je res dobr, dobr ga je brat…
[/quote]

Ka ti ni jasno? Se moreš mešat poleg?

Univerzalnega recepta ni.

“Yes, if the stones that we walked on could talk, they would surely tell our story.” ― Nico J. Genes

Vaš link

General je res dobr, dobr ga je brat…
[/quote]

Ka ti ni jasno? Se moreš mešat poleg?
[/quote]

Ma ljubosumna je zato se umešava. Če bosta šla z generalom na kofe jo povab zraven 🙂 pa mene:))))

Rešitve in predlogov še vedno ni.

Moške vse moramo naučiti ženske :-)))

Zgleda že tako.

Moški vejo kako je treba 🙂 vsi moji ljubimci so bili pod kovtrom super, še posebi tisti poročeni 🙂

Moški nimajo pojma, ženske vejo pa ne povejo. In tako se nadaljuje…

Ja, ženske pač ne povejo, ker ni kaj povedat…. oz. je težko povedat.
Dober je.bač je kot dober pevec. Pesem je sicer lahko različna, vseeno pa bo takoj jasno ali je pevec dober ali ne.
Ali se dobrega petja lahko naučiš? Do neke mere najbrž lahko (izkušnje, kilometrina…), ampak tisti iz naučeni itak ne štejejo… 😉 Ko poslušal dobrega pevca najbrž ne šteješ napačno zapetih not, ampak te prevzame njegova strast in glasba in potem malenkosti itak odpadejo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ni to neka znanost, samo klitorisa se ne sme ignorirat, ker je to glavna stvar. To je naš mali penis, tista luknja pa je brezvezni balast, od katere ni užitka kej dost.

razloženo vse v 3 minutah za telebane

Sem imel ljubimke, za katere je veljalo ravno kontra temu kar si napisala, tako da… očitno ni univerzalnih odgovorov.
Nekatere ženske lepo doživijo vaginalni O brez muk. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zato si pa ločen, ker najbolj enostavnih stvari ne kapiraš.

(fejkale so ti)

Ko muci stopiš na rep… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Dejstvo je, da ženske fejkajo orgazme (nekje od Freuda dalje). In dejstvo je, da si ločen. Ni tako?

Domnevam, da si ženska…?
Domnevam, da fejkaš? 😉
In posredno priznavaš, da je najpomembnejša stvar v partnerstvu (dober) seks in da je (slab) seks glavni razlog za ločitev.
😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Se ne strinjam, čeprav ne doživljam (samo) vaginalnih orgazmov. Ga ni večjega užitka, kot ko ga začutim v njej … brez tega pač moški postane pogrešljiv. In meni ni, jaz moške ljubim, oni ljubijo mene in ne, nikoli nisem imela težav z njimi, niti pri seksu ne. Morda pa prav zato, zaradi mojega odnosa do njih.

Domnevam, da si ženska…?
Domnevam, da fejkaš? 😉
In posredno priznavaš, da je najpomembnejša stvar v partnerstvu (dober) seks in da je (slab) seks glavni razlog za ločitev.
😉
[/quote]

Sem ženska, ne fejkam, samo pravim, da tebi verjetno so, ker kompliciraš pri osnovni anatomiji. Saj so imele razlog.

Kaj bom jaz fejkala, če jaz tu razkrivam resnico?

Se ne strinjam, čeprav ne doživljam (samo) vaginalnih orgazmov. Ga ni večjega užitka, kot ko ga začutim v njej … brez tega pač moški postane pogrešljiv. In meni ni, jaz moške ljubim, oni ljubijo mene in ne, nikoli nisem imela težav z njimi, niti pri seksu ne. Morda pa prav zato, zaradi mojega odnosa do njih.
[/quote]

S čim se ne strinjaš, s človeško anatomijo?

Ej, sej vem, da moraš ustvarjat to iluzijo naprej, da boš lahko naprej cuzala za dnar dedce, ki te ne znajo zadovoljit. Ne obsojam.

Če bi se moški potrudli bi bili supermani v postli:)))))

New Report

Close