Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

To si pa dal dober primer, bo za pretuhtat. Sem očitno mogla odpret to temo, da se tudi sama nad čim zamislim glede samosvojosti, ker vidim, da ni vedno plus ta lastnost. Nekaj drugega je pa samostojnost ja.

samosvoja je najbolje da postane oziroma ostane samo svoja.

Uf, hohohohpho,
Desi, Desi, dopolnjujejo. Kje? V vagini?
Al takrat, ko ona piše tukaj gor v tvojem niku? Takrat se da vsaj kaj pametnega prebrat…
Isti kot nad tabo Tonček, samo, da mu več ne stoji. On poliže, da dobi vsak dan južno.
Več njih. Hehehe.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam. Nikol mi niso bli všeč tipi, ki bi mi v vsem ustregl. Mora znat kdaj rečt tud ne, tud kakšna lagana svađica je kdaj pa kdaj dobrodošla 😉

Ja sploh s temle zadnjim delom se še kako strinjam. Po svoje si jih podredijo in naenkrat jim to ni več zanimivo in všeč in grejo spet na nov lov, včasih niti ne na eno, ampak jih naciljajo kar več samic. Lepo si vse to napisala 🙂
[/quote]
Seveda gre v lov saj točno ve kaj ga doma čaka. Robot. Maj nikol ne ve kaj ga čaka. Danes bo doživel presenečenje. Se mi že smeji. Bo pestro naslednjih par dni. Joj sem zlobna. Ampak vem da mu je to všeč evil me. In ja vem da mi bo vrnil. Evo dva dni ga ni pa ga pogrešam.

Se strinjam. Nikol mi niso bli všeč tipi, ki bi mi v vsem ustregl. Mora znat kdaj rečt tud ne, tud kakšna lagana svađica je kdaj pa kdaj dobrodošla 😉
[/quote]

Ma ja tudi do tega včasih pride pač. V vsem se strinjat pa ja nikakor ne.

To si pa dal dober primer, bo za pretuhtat. Sem očitno mogla odpret to temo, da se tudi sama nad čim zamislim glede samosvojosti, ker vidim, da ni vedno plus ta lastnost. Nekaj drugega je pa samostojnost ja.
[/quote]
Čemu? Če spadaš med svojeglave, ni noben greh. Bo pa sranje, če boš rinila v zvezo, še huje, če se boš na silo poskušala spremenit. Ne gre, lahko mi verjameš.


Seveda gre v lov saj točno ve kaj ga doma čaka. Robot. Maj nikol ne ve kaj ga čaka. Danes bo doživel presenečenje. Se mi že smeji. Bo pestro naslednjih par dni. Joj sem zlobna. Ampak vem da mu je to všeč evil me. In ja vem da mi bo vrnil. Evo dva dni ga ni pa ga pogrešam.
[/quote]

hehehe tako je prav da nikoli ne ve kaj ga čaka in ravno to je zanimivo, da je polno presenečenj wiiihhaaaa 🙂 Vendo mora biti pestro 🙂


Seveda gre v lov saj točno ve kaj ga doma čaka. Robot. Maj nikol ne ve kaj ga čaka. Danes bo doživel presenečenje. Se mi že smeji. Bo pestro naslednjih par dni. Joj sem zlobna. Ampak vem da mu je to všeč evil me. In ja vem da mi bo vrnil. Evo dva dni ga ni pa ga pogrešam.
[/quote]
Ne piši tako o moških, ker delaš ženskam krivico. Niste nič boljše ali slabše.

Se strinjam. Nikol mi niso bli všeč tipi, ki bi mi v vsem ustregl. Mora znat kdaj rečt tud ne, tud kakšna lagana svađica je kdaj pa kdaj dobrodošla 😉
[/quote]
Ma Fajt mora bit haha
Ampak to si večina narobe predstavlja (mislijo da se kregamo zaradi otrok, financ, delitve dela. Ne, ne midva imava to vse ustimano. Ve se kdo in kakšne in kje so njegove zadolžitve)
Tudi fajtat se je treba znat 🙂


Čemu? Če spadaš med svojeglave, ni noben greh. Bo pa sranje, če boš rinila v zvezo, še huje, če se boš na silo poskušala spremenit. Ne gre, lahko mi verjameš.
[/quote]

To maš pa tud prav. Samo vsaj malo vidim kje ga pa sama tudi biksam. Skušam vsaj. Če bo šlo ok, če ne pač ne, nisem pa to jaz ne imaš prav 🙂

Ma ja tudi do tega včasih pride pač. V vsem se strinjat pa ja nikakor ne.
[/quote]

Sm imela enga tazga, bil preveč dobra duša, pa mi ni odgovarjal, jbg, res dolgcajt s takim.


Maša nima tvojih težav, jaz pa ne z Mašo!


Ne piši tako o moških, ker delaš ženskam krivico. Niste nič boljše ali slabše.
[/quote]

Evo se popravljam. Velja tudi obratno. Ko ima ženska doma čivava gre tudi ona v lov. Če ima leva pa nima cajta lovit

To maš pa tud prav. Samo vsaj malo vidim kje ga pa sama tudi biksam. Skušam vsaj. Če bo šlo ok, če ne pač ne, nisem pa to jaz ne imaš prav 🙂
[/quote]

Ko se enkrat poznaš in veš kaj zmoreš ter hočeš, postane življenje precej bolj mirno in enostavno.
Delanje galame je precenjeno.

Evo se popravljam. Velja tudi obratno. Ko ima ženska doma čivava gre tudi ona v lov. Če ima leva pa nima cajta lovit
[/quote] Ti nisi normalna:-))) In ne nimam problema z razumevanjem, samo odobravam ne. Nikoli nisem imel časa za drame in tragedije. Je pa res, da nisem nikoli doma ležal, kot v španskih žajfnicah…

Sm imela enga tazga, bil preveč dobra duša, pa mi ni odgovarjal, jbg, res dolgcajt s takim.
[/quote]

Tudi sama in je z razlogom tudi bivši :))

Evo se popravljam. Velja tudi obratno. Ko ima ženska doma čivava gre tudi ona v lov. Če ima leva pa nima cajta lovit
[/quote]

Ja če ima takega leva doma je super. Če pa je čivavica posrana pa se tudi tukaj spremeni stanje med njima.

Sm imela enga tazga, bil preveč dobra duša, pa mi ni odgovarjal, jbg, res dolgcajt s takim.
[/quote]
Joj ko se spomnim mojega bivšega fanta. Jaz pač jaz namazana z vsemi zavbami, je kar trepetal pred mano. Enkrat mi je spizdil in se je dobesedno skril pri stari mami za več dni. Sem ga morala prosit in mu obljubit da bom pridna, če ne ne bo nazaj prisel. Joj ko se tega spomnim crkujem od smeha. Mladost ludost Hahahaha
Z mojim možem kej takega ne moreš doživet, ni sans da se skrije. Se moram jaz. Diplomirala sem iz faksa ki se imenuje zavarovanje neprijatelja da ostaneš živ.

Uf, hohohohpho,
Desi, Desi, dopolnjujejo. Kje? V vagini?
Al takrat, ko ona piše tukaj gor v tvojem niku? Takrat se da vsaj kaj pametnega prebrat…
Isti kot nad tabo Tonček, samo, da mu več ne stoji. On poliže, da dobi vsak dan južno.
Več njih. Hehehe.
[/quote]

Tonček dela na vaginovzetju, ima dve vdovi v paci kot nekje piše. Ena tretja ga je pa odjebala. Verjetno reva sploh ne sluti kakšno uslugo si je naredila.


Joj ko se spomnim mojega bivšega fanta. Jaz pač jaz namazana z vsemi zavbami, je kar trepetal pred mano. Enkrat mi je spizdil in se je dobesedno skril pri stari mami za več dni. Sem ga morala prosit in mu obljubit da bom pridna, če ne ne bo nazaj prisel. Joj ko se tega spomnim crkujem od smeha. Mladost ludost Hahahaha
Z mojim možem kej takega ne moreš doživet, ni sans da se skrije. Se moram jaz. Diplomirala sem iz faksa ki se imenuje zavarovanje neprijatelja da ostaneš živ.
[/quote]
Junaki črne kronike:-)))

Ti nisi normalna:-))) In ne nimam problema z razumevanjem, samo odobravam ne. Nikoli nisem imel časa za drame in tragedije. Je pa res, da nisem nikoli doma ležal, kot v španskih žajfnicah…
[/quote]
Ja nisi prvi ki to rečeš tako da bom to vzela kot kompliment (tisto o tem da nisem normalna)
Te drame niso ugrozujoce za najin zakon. To so take drame da je skoz pestro. :))
Ležim pa jaz ne. Vsaj po dnevi ne.


Ja nisi prvi ki to rečeš tako da bom to vzela kot kompliment (tisto o tem da nisem normalna)
Te drame niso ugrozujoce za najin zakon. To so take drame da je skoz pestro. :))
Ležim pa jaz ne. Vsaj po dnevi ne.
[/quote]

Ne. Pravim, da nisi/nista normalna, če rabita dramo, da funkcionirata. K vragu, za današnji čas sta normalna. Žalostno, v bistvu…


Junaki črne kronike:-)))
[/quote]
Skoraj ja 🙂
Joj crkujem od smeha zdajle. Hebem te južna a si me morala spomnit. Dobr da sem sama ker se režim na ves glas. Če bi bil dec doma bi me prisilil, da mu povem kaj je tako smesno. Ne smem bivšega omenjat.
O hebem te živote hahaha

Ne. Pravim, da nisi/nista normalna, če rabita dramo, da funkcionirata. K vragu, za današnji čas sta normalna. Žalostno, v bistvu…
[/quote]
Probi enkrat. Nimaš pojma kok je fajn. Se nisem o drugemu razmišljala.
E zdaj je pa avto prišel, grem v povlacenje 🙂
Nadaljujemo jutri

New Report

Close