Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!


Probi enkrat. Nimaš pojma kok je fajn. Se nisem o drugemu razmišljala.
E zdaj je pa avto prišel, grem v povlacenje 🙂
Nadaljujemo jutri
[/quote]
Ja;res mors bit inteligenten da skspiras;prisel dec domov in babi se koncajo pocitnice; prvo mora cevlje mu sezuti pol noge umiti;jp inteligenca pa to


Joj ko se spomnim mojega bivšega fanta. Jaz pač jaz namazana z vsemi zavbami, je kar trepetal pred mano. Enkrat mi je spizdil in se je dobesedno skril pri stari mami za več dni. Sem ga morala prosit in mu obljubit da bom pridna, če ne ne bo nazaj prisel. Joj ko se tega spomnim crkujem od smeha. Mladost ludost Hahahaha
Z mojim možem kej takega ne moreš doživet, ni sans da se skrije. Se moram jaz. Diplomirala sem iz faksa ki se imenuje zavarovanje neprijatelja da ostaneš živ.
[/quote]

Sej veš: ako ne praviš gluposti dok si mlad, čemu češ se onda smejati kad ostariš 😉

Tudi sama in je z razlogom tudi bivši :))
[/quote]

Polarćija si odpelji od tukaj, ti ne bo nikoli dolgčas, imela boš redne masaže in še mi ti bomo večno hvaležni!


Probi enkrat. Nimaš pojma kok je fajn. Se nisem o drugemu razmišljala.

E zdaj je pa avto prišel, grem v povlacenje 🙂
Nadaljujemo jutri
[/quote]
V primeru, da bi naletel na kakšno tako, bi jo prosil naj razmišlja o kom drugem.

Lej, vsak taprav dedc ve, da je treba z žensko iti na ornk testno vožnjo. Namen testne vožnje je, da jo tolk prerukaš, da ji iz “Pandorine skrinjice” ven skočijo vse travme.(beri karakter, zamere, strahovi…)
No če preživi to testno vožnjo nasmejana in ne posrana in pokozlana… potem bo že prava. <3
Klinc, če tega ne narediš, se pa potem ukvarjaj z vsebino Pandorine skrinjice… dokler ne popizdiš :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Samosvoja se ne zna in predvsem noče prilagajat.
Samostojna pa – mogoče (če ni hkrati tudi samosvoja).
[/quote]

Mene imajo vsi za zelo samosvojo, a ker mi je lepo v paru, se prilagodim možu, seveda ne vedno, se pa toliko, kolikor je treba, da funkcionirava kot par.
Mislim, da avtoricatera svoje za vsako ceno po principu: jaz sem samozadostna, pokori se mi, če ne lahko tudi brez tebe. Pa kdo bi se šel tako zvezo?

Sem ženska in kaj pa vem, nisem nikoli imela problema s takšnimi moškimi, kot jih ti opisuješ. V bistvu vsem, s katerimi sem imela kakšno zvezo, je ustrezalo točno to, da razmišljam s svojo glavo in se ne pustim.
Morda moraš malo pogledati za moškimi na zahod. Jaz imam sedaj zahodnjaka in njemu niti pod razno ne bi bilo všeč, če bi bila ženska ubogljiva ovčka. Oni imajo čisto drug pristop in obnašanje do žensk.

Polarćija si odpelji od tukaj, ti ne bo nikoli dolgčas, imela boš redne masaže in še mi ti bomo večno hvaležni!
[/quote]

Ne hvala. Lahko ga pa ti odpelješ kamot in ti bo hvaležen hehehe 🙂

A res ga imaš iz tam oo super hvala ti za iskren odgovor 🙂

Mislim, da si ti vse skupaj narobe predstavljaš. Prvo se moraš vprašati, zakaj take privlačiš. Drugo pa, da če si skos po hobijih moški od tebe nima nič. Zato take izjave. Normalen tip si želi samozavestno žensko, ki zna živeti sama s sabo, nikakor pa si ne želi samozavestne ženske ki je več po hobijih kot doma. To sem pa prepričan. In mislim, da nikjer ni nič drugače.

Ja samo danes je problem, ker že če greš na kakšen svoj hobi (jogo 1x na teden) in še kak dan zvečer na kakšno pijačo s frendico je to hitro za njih da si samosvoja in svobodnjakinja, ker najrajši bi imeli eno da jim glanca in cote doma in hrano itd vse od A do Ž. Ma jaz nisem takšna in si takega lajfa ne predstavljam pa da jim peglam in da skos čaka nate doma, da sam nič ne zna. Bom probala kej spremenit, samo potem ne bom jaz jaz, to me skrbi, ne bo mi kul.

Vem kaj hočem. Temperamentno fukačico. Lahko pa je glupa kot stena

Ja samo danes je problem, ker že če greš na kakšen svoj hobi (jogo 1x na teden) in še kak dan zvečer na kakšno pijačo s frendico je to hitro za njih da si samosvoja in svobodnjakinja, ker najrajši bi imeli eno da jim glanca in cote doma in hrano itd vse od A do Ž. Ma jaz nisem takšna in si takega lajfa ne predstavljam pa da jim peglam in da skos čaka nate doma, da sam nič ne zna. Bom probala kej spremenit, samo potem ne bom jaz jaz, to me skrbi, ne bo mi kul.
[/quote]

Kdo ti je kriv, da imaš takšnega moškega?
No, vidiš… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vem kaj hočem. Temperamentno fukačico. Lahko pa je glupa kot stena
[/quote]

No veš pa kaj hočeš. Ali ali….

Ja samo danes je problem, ker že če greš na kakšen svoj hobi (jogo 1x na teden) in še kak dan zvečer na kakšno pijačo s frendico je to hitro za njih da si samosvoja in svobodnjakinja, ker najrajši bi imeli eno da jim glanca in cote doma in hrano itd vse od A do Ž. Ma jaz nisem takšna in si takega lajfa ne predstavljam pa da jim peglam in da skos čaka nate doma, da sam nič ne zna. Bom probala kej spremenit, samo potem ne bom jaz jaz, to me skrbi, ne bo mi kul.
[/quote]
Ma daj… recimo jaz sebe pedenam, ne rabim nikogar, niti nočem nikogar, ki bi mi pral in kuhal. In tvojo glavo stavimi, da nisem edini.

Kdo ti je kriv, da imaš takšnega moškega?
No, vidiš… 😉
[/quote]

Saj ga nimam, ker to je preteklost že, je bivši :))))

Jaz vem. Res pa je, da vem šele zdaj. Pri 20h ali 30h nisem imel pojma.

Za druge moške nimam pojma, a meni veeeelikoooo bolj odgovarja ženska z močnim karakterjem – a vseeno taka, ki se do neke mere vseeno želi prilagoditi. Prilagajanje je pač potrebno z obeh strani, sicer možnosti za sobivanje sploh ni.
Se pa čisto rad pregovarjam, pogajam, pa tudi kregam če je treba – čeprav baje strašno težim, da pri prepiru prideva tudi do smiselnega rezultata / sklepa ki ga za naprej lahko upoštevava.
Pa še vedno mi ne gre s popolnim uspehom. Zato pa še vadim…

Tonček dela na vaginovzetju, ima dve vdovi v paci kot nekje piše. Ena tretja ga je pa odjebala. Verjetno reva sploh ne sluti kakšno uslugo si je naredila.
[/quote]

Hmm, zgleda da vam je moj lanski nick bolj všeč, čeprav sem mislil da se bo prijel kot ga je povedal Pero. 😉 A to pomeni da se moram v staro oblačilo preoblečt?

In ni res da mi več ne stoji, je pa res, da mi vstane ne na vsak šrot ki se ponuja. Je pa tudi res, da so vdove neprimerno manj nasilne kakor pa ločenke. Družbe si ne iščem, grem kam le če sem povabljen, takrat pa izkoristim priložnost da še koga v družbo pripeljem.

Nihče je tako fejst babnca da jo je škoda zame, dražm jo le tolk da ne bo pizdarij uganjala ko bo pogum zbrala da bo enmu fejst dedcu pripustila. Bolš da z mnenoj svoje vaje predela kakor da bo svojmu najedala. Ker z babo je tko kot z avtom, tud če ga ne voziš ga je treba vseen vzdrževat.

tako, da jo z lahkoto prenašam … ona pa mene ☺

Jaz vem. Res pa je, da vem šele zdaj. Pri 20h ali 30h nisem imel pojma.

Za druge moške nimam pojma, a meni veeeelikoooo bolj odgovarja ženska z močnim karakterjem – a vseeno taka, ki se do neke mere vseeno želi prilagoditi. Prilagajanje je pač potrebno z obeh strani, sicer možnosti za sobivanje sploh ni.
Se pa čisto rad pregovarjam, pogajam, pa tudi kregam če je treba – čeprav baje strašno težim, da pri prepiru prideva tudi do smiselnega rezultata / sklepa ki ga za naprej lahko upoštevava.
Pa še vedno mi ne gre s popolnim uspehom. Zato pa še vadim…
[/quote]
Hvala za tvoj iskren odgovor, lepo si napisal in priznal da takrat nisi vedel kaj želiš. Sama imam namreč 28 let.


Hvala za tvoj iskren odgovor, lepo si napisal in priznal da takrat nisi vedel kaj želiš. Sama imam namreč 28 let.
[/quote]

Ja in glumiš kaj želiš, sam ne resnico! Vtakni si nekam svojo iskrenost, pa naravnost povej; desca s svojo streho nad glavo in dovolj keša da bo financiral tvoje svobodnjaštvo.

Ja in glumiš kaj želiš, sam ne resnico! Vtakni si nekam svojo iskrenost, pa naravnost povej; desca s svojo streho nad glavo in dovolj keša da bo financiral tvoje svobodnjaštvo.
[/quote]

Me denar nikoli ni prepričal, zgleda pa da tebe prepriča. Očitno pa je da je tebi zelo pomembno iz kakšne družine prihaja tebi simpatična oseba, ki ti je všeč. Eni ste materialisti da glava peče res.


Hvala za tvoj iskren odgovor, lepo si napisal in priznal da takrat nisi vedel kaj želiš. Sama imam namreč 28 let.
[/quote]

Prosim.
Glej… mislim da je tako normalno za veliko ljudi; dokler ne poskusiš obeh možnosti in še kakšne vmes, ne moreš vedeti kaj ti odgovarja. Nekaj si sicer misliš – veš pa ne.
Pa še vsi ljudje se spreminjamo… potem pa ugotovi… Itak lahko vmes popi**** ali pa vržeš puško v koruzo in se sprijazniš s tistim, kar ti je dosegljivo. Ali moraš imeti pa enostavno srečo.

Prosim.
Glej… mislim da je tako normalno za veliko ljudi; dokler ne poskusiš obeh možnosti in še kakšne vmes, ne moreš vedeti kaj ti odgovarja. Nekaj si sicer misliš – veš pa ne.
Pa še vsi ljudje se spreminjamo… potem pa ugotovi… Itak lahko vmes popi**** ali pa vržeš puško v koruzo in se sprijazniš s tistim, kar ti je dosegljivo. Ali moraš imeti pa enostavno srečo.
[/quote]

Ja sam srečo ne vem, ponavadi dobimo tudi kar si zaslužimo, samo kolko smo si to sploh pripavljeni priznat. Ja lahko samo ugibamo, če sami ne doživimo nečesa pač ne moremo vedeti.

Me denar nikoli ni prepričal, zgleda pa da tebe prepriča. Očitno pa je da je tebi zelo pomembno iz kakšne družine prihaja tebi simpatična oseba, ki ti je všeč. Eni ste materialisti da glava peče res.
[/quote]
A da ne? Pod čigavo streho pa potem živiš in na čigav račun? Lej takih kvazi pravičnic je več kot trave, še take ki imajo lastno streho nad glavo pa je niso s svojim delom zaslužile (oči kupil, dedovano,….) se ponujajo.

Lej, dela se primi, delaj na vsestranski lastni samostojnosti začenši z ekonomsko, pa boš postala fejst baba, posledično boš srečevala njih malo a fejst dedce. Lubica zlata, v lajfu ni big dila, v bistvu je tako enostaven, da se čez tovrstne ponujalke kar skozi vidi.

New Report

Close