Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Vidiš, to je en tak luštkan primer dopolnjevanja. In zelo pomemben. So pa tudi drugi. Je pa veliko tega tudi stvar osebnih preferenc. V principu pa gre na koncu vedno za to, čemu botrujemo s tem, ko se aktivno družimo… bistvo je, da je nekdo drugemu toliko prisrčen, da ta drugi stori vse, da bi prvega oplajal v vse pogledih (in ne zgolj v smislu spolne združitve). Če ženska ne izkazuje vrlin, katere bi jaz prepoznal kot vredne negovanja, skrbi in truda, da bi se te razvile do meja možnega, potem pač ni zanimiva. Ženska mora imeti tisto nekaj, kar meni manjka in sem to pripravljen oplajati do te mere, da je za oba dovolj.

Ja, če imaš pa super fajn babnco pred nosom, pa vdove. Čemu potem toliko besed o njih, če jih ne rabiš, nočeš, ne zmoreš več z njimi nič imeti? A ni škoda časa za brezplodne pogovore, ki ne vodijo nikamor?
Kot polarni, cele romane kaj on pa ne bi. Točno to bo dobil! 🙂
Tonček, Tonček zmeda je velika. 😉
[/quote]
Zgleda da res. Đabe ti neka kilometrina v odnosih, če še vedno ne domumeš, da ni cilj (vsakih) pogovorov nekaj dobiti. Sploh pa ne zato, da bi imel.
Maloumno me je tudi primerjati s tistimi, ki si jemljejo za sproti, če se že kaj ponudi sicer so lahko brez.

Fejst babnci ne sežeš niti do gležnjev. žal…

Cilj pogovorov je opravljanje. Kdor misli drugače, naj pomisli še enkrat. :-)))

Seveda! On mi je prilimal link od pederčine! Mater me je zaštihal da sem imel dost! ;-)))) Pol ko sem si malo rano oblizal sem pa le limonado naredil, če mi je življenje že limono uturilo.

Čakam pa uro, ko mi bo povedal, če želi da se mu opravičim.
[/quote]

Jok. Hristo se rodi! … Ništa nije tužnije od toga, da čovek na božićno jutro ukapira, da je ubio ono malo deteta u sebi. Pružimo ljubav i svetlost novorođenog Hrista detetu u nama i nikad ne zaboravimo, da se igramo.

Jok. Hristo se rodi! … Ništa nije tužnije od toga, da čovek na božićno jutro ukapira, da je ubio ono malo deteta u sebi. Pružimo ljubav i svetlost novorođenog Hrista detetu u nama i nikad ne zaboravimo, da se igramo.
[/quote]

Ti kar papagajaj kolikor češ, ko boš imel muda per častit, se bova pa tudi po moško pogovorila.
Smotan bre!

Moški imajo radi, da jih ženska spoštuje, to je temelj zveze z moškim. Če imaš vedno samo svojo voljo, se nikoli ne želiš prilagoditi, nikoli ničesar ne žrtvuješ za moškega, potem te tudi moški zelo hitro odrinejo stran. Kot kaže nimaš pojma o odnosih v partnerstvu…

Vidiš, to je en tak luštkan primer dopolnjevanja. In zelo pomemben. So pa tudi drugi. Je pa veliko tega tudi stvar osebnih preferenc. V principu pa gre na koncu vedno za to, čemu botrujemo s tem, ko se aktivno družimo… bistvo je, da je nekdo drugemu toliko prisrčen, da ta drugi stori vse, da bi prvega oplajal v vse pogledih (in ne zgolj v smislu spolne združitve). Če ženska ne izkazuje vrlin, katere bi jaz prepoznal kot vredne negovanja, skrbi in truda, da bi se te razvile do meja možnega, potem pač ni zanimiva. Ženska mora imeti tisto nekaj, kar meni manjka in sem to pripravljen oplajati do te mere, da je za oba dovolj.
[/quote]

Se ne strinjam. Čemu ti mora nekaj manjkati, da si ti potem zaradi tega s partnerico? Če nobenemu nič ne manjka, potem se ne moreta dopolnjevati :-D? Gre samo za odnose, ki ponavadi v začetku temeljijo na vizualni simpatiki in osebnosti, kar je povod v to, da se partnerja trudita drug za drugega…

Vidiš smisel v repliciranju njej? Je ta vrsta ženske tista, ob kateri bi se kdaj videl?
[/quote]
Ne vidim drugega smisla, kot zafrkancija, ne samo ona, ampak sč, kot koncept. Vrsta ženske… drama queen? Imam sodelavca, ki je drama queen, zame je to človek z resno karakterno napako in s premajhnim intelektom, da bi se s tem primerno spoprijel. Nezrelo bitje, nesamostojno, ki težko živi samo.

Problem je v dojemanju izrečenega. Samostojna in samosvoja ženska, ki razmišlja s svojo glavo se ravna po svojih čustvih. Moški s takim opisom pa po realnih faktih. Vsak od njiju ima svoj pogled na življenje in svojo “resnico”, ker so temelji povsem različni.
Ko moški pove, da želi samostojno, samosvojo in žensko, ki ima svojo glavo, pač da ve kaj hoče, s tem misli na zanesljivo osebo jasnih namenov in primerno rigidnih moralnih vrednot.
Ko ženska reče, da je samostojna in samosvoja ženska, ki razmišlja s svojo glavo in ve kaj hoče, gre ponavadi za žensko, ki ima neustavljivo željo po konkuriranju moškim in obvladovanju moških okoli sebe. Vladarica pač…. 😉
Večine moških vladarice ne pritegnejo in jim niso po godu na daljši rok. Problem je v dojemanju realnosti.

Problem je v dojemanju izrečenega. Samostojna in samosvoja ženska, ki razmišlja s svojo glavo se ravna po svojih čustvih. Moški s takim opisom pa po realnih faktih. Vsak od njiju ima svoj pogled na življenje in svojo “resnico”, ker so temelji povsem različni.
Ko moški pove, da želi samostojno, samosvojo in žensko, ki ima svojo glavo, pač da ve kaj hoče, s tem misli na zanesljivo osebo jasnih namenov in primerno rigidnih moralnih vrednot.
Ko ženska reče, da je samostojna in samosvoja ženska, ki razmišlja s svojo glavo in ve kaj hoče, gre ponavadi za žensko, ki ima neustavljivo željo po konkuriranju moškim in obvladovanju moških okoli sebe. Vladarica pač…. 😉
Večine moških vladarice ne pritegnejo in jim niso po godu na daljši rok. Problem je v dojemanju realnosti.
[/quote]

Pozabil si dodati, da gre v zadnjem primeru za neprilagodljivo osebo. Pa sploh ne gre samo za obvladovanje moških okoli sebe, ampak za obladovanje vseh, tudi žensk.

Brez nabijanja ni ene niti druge 😀

Ko bi ženske dojele, da je življenje lepše, da daješ videz nebogljene dušice, vsakdo se bo potrudil zate, ti poskušal pomagati, polepšati lajf, jedel iz roke praktično, ni da ni. Nisem nora, da bi tekmovala z moškim, raje se pustim razvajat, tako ali tako, če imaš kaj v glavi znaš speljat zadeve, da je vsaj v večini primerov po tvoje.

Pozabil si dodati, da gre v zadnjem primeru za neprilagodljivo osebo. Pa sploh ne gre samo za obvladovanje moških okoli sebe, ampak za obladovanje vseh, tudi žensk.
[/quote]

Morda… Po mojih izkušnjah se vladarice rade posvetujejo z drugimi ženskami. Res pa je, da jih zaradi tega še vedno ne dojemajo kot sebi enake. 🙂
Za ljudi obeh spolov s takimi problemi, je izguba nadzora nad okolico skoraj enako stresno stanje kot bližajoča se lastna smrt. ;P


Nimam. Tovarna davno zaprta 🙂


Videz neobogljene dušice ne pali pri vseh moških. Tako kot videz copatarja ne pri vseh ženskah. Copatarja jaz pojem za zajtrk in potem nimam nič za kosilo in večerjo.
Vsak mora najti sebi kompatibilno drugo polovico. Potem pa gre.


Videz neobogljene dušice ne pali pri vseh moških. Tako kot videz copatarja ne pri vseh ženskah. Copatarja jaz pojem za zajtrk in potem nimam nič za kosilo in večerjo.
Vsak mora najti sebi kompatibilno drugo polovico. Potem pa gre.
[/quote]

:))))))))))))))))))))))

Meni deluješ kot najbolj pritlehna prostitutka. Tiste ki svoje telo prodajajo za v naprej določeno ceno so vredne spoštovanja, takih kot ti pa se je modro ogniti v največjem možnem loku.

:))))))))))))))))))))))
[/quote]
Da vidiš kako me je streniral. Zjutraj dobi dišečo kavico, zajtrk in ljubim te dragi. Obleče se pa sam :))
Če bi bil copatar bi pa zjutraj dobil klofuto in listek z navodili kaj mora doma postoriti ko pride iz službe :))

moški so kloni žensk: po domače povedano:nimajo pojma kaj bi radi imeli-si želijo… 🙂


Da vidiš kako me je streniral. Zjutraj dobi dišečo kavico, zajtrk in ljubim te dragi. Obleče se pa sam :))
Če bi bil copatar bi pa zjutraj dobil klofuto in listek z navodili kaj mora doma postoriti ko pride iz službe :))
[/quote]

Hahahahahaha!

Torej spadaš v kategorijo “težka baba”, si pa naletela na tipa z voljo in potrpežljivostjo dreserja.
Lepa kombinacija, ni kaj.


Da vidiš kako me je streniral. Zjutraj dobi dišečo kavico, zajtrk in ljubim te dragi. Obleče se pa sam :))
Če bi bil copatar bi pa zjutraj dobil klofuto in listek z navodili kaj mora doma postoriti ko pride iz službe :))
[/quote]

To je delo očeta ne pa moža butaga!

Ženska ki ne spoštuje svojega očeta, ali ne ve povedati zakaj ga spoštuje, je čist navadna kur*ba. Pri takih lahko stranke samo izbirajo način fuka in plačila.

Hahahahahaha!

Torej spadaš v kategorijo “težka baba”, si pa naletela na tipa z voljo in potrpežljivostjo dreserja.
Lepa kombinacija, ni kaj.
[/quote]
Ne težka. Nepredvidljiva. Ko cunami. On pa speči vulkan s katega se skoz nekaj kadi., ampak ko izbruhne bejzi. Pa se menjava da nama ni dovgcas. Takle mamo.

To je delo očeta ne pa moža butaga!

Ženska ki ne spoštuje svojega očeta, ali ne ve povedati zakaj ga spoštuje, je čist navadna kur*ba. Pri takih lahko stranke samo izbirajo način fuka in plačila.
[/quote]
Copatek zapri mali kljuncek. Ti nisi orel ampak malo pisce.


Ne težka. Nepredvidljiva. Ko cunami. On pa speči vulkan s katega se skoz nekaj kadi., ampak ko izbruhne bejzi. Pa se menjava da nama ni dovgcas. Takle mamo.
[/quote]

Najs! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Da vidiš kako me je streniral. Zjutraj dobi dišečo kavico, zajtrk in ljubim te dragi. Obleče se pa sam :))
Če bi bil copatar bi pa zjutraj dobil klofuto in listek z navodili kaj mora doma postoriti ko pride iz službe :))
[/quote]
Kako glupa primerjava. Nimaš pojma, kaj pomeni, da ti nekdo ustreže, ampak se samo duvata, kdo bo koga in kateri bo koga bolj. Meni se pa kaj takega ne zdi spoštljivo, ne do sebe, ne do njega.

New Report

Close