Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!


Copatek zapri mali kljuncek. Ti nisi orel ampak malo pisce.
[/quote]

No no, saj če vama paše bog vama požegnaj! Pa še avto naj si tak kupi, da ga bo moral skoz med potjo popravljat in nkol ne bo vedel al bo na cilj sploh prišel al ne.

Cilj partnerstva ni da bosta en drugega vzgajala, temveč da bosta skupaj ustvarila več kakor pa bi vsak posebej.


Videz neobogljene dušice ne pali pri vseh moških. Tako kot videz copatarja ne pri vseh ženskah. Copatarja jaz pojem za zajtrk in potem nimam nič za kosilo in večerjo.
Vsak mora najti sebi kompatibilno drugo polovico. Potem pa gre.
[/quote]

Itak da taka neubogljena ovčica ne pali pri vseh ravno. Eni tam vidijo celo priliko, kako jo izkoristit, ker vidi njeno naivnost.


Kako glupa primerjava. Nimaš pojma, kaj pomeni, da ti nekdo ustreže, ampak se samo duvata, kdo bo koga in kateri bo koga bolj. Meni se pa kaj takega ne zdi spoštljivo, ne do sebe, ne do njega.
[/quote]
Važno da je nama tako všeč. Zakaj bi moralo biti tebi.? Saj ne živimo mi skupaj, ampak jaz pa on. Ti si najdi osebo ali če jo že imaš tako ki je tebi všeč. Hb moških in žensk ne manjka. Izbira je velika. Če sva vsa ta leta skupaj prevozila hribe in doline nama že paše ane.

nova
Uredništvo priporoča


Važno da je nama tako všeč. Zakaj bi moralo biti tebi.? Saj ne živimo mi skupaj, ampak jaz pa on. Ti si najdi osebo ali če jo že imaš tako ki je tebi všeč. Hb moških in žensk ne manjka. Izbira je velika. Če sva vsa ta leta skupaj prevozila hribe in doline nama že paše ane.
[/quote]
Najbolj glasne in take, ki se hvalijo, kao z redom in komando doma, so tiste, ki so doma kar lepo tiho. Doživeto tu gor, tako da nakladaj drugje. Lahko pa sanjaš tudi pri belem dnevu, saj imaš časa cel dan.

No no, saj če vama paše bog vama požegnaj! Pa še avto naj si tak kupi, da ga bo moral skoz med potjo popravljat in nkol ne bo vedel al bo na cilj sploh prišel al ne.

Cilj partnerstva ni da bosta en drugega vzgajala, temveč da bosta skupaj ustvarila več kakor pa bi vsak posebej.
[/quote]
Saj ustvarjava skupaj. Kako pa mislis da to deluje.? Če si ne bi odgovarjala in ustvarjala ne bi šlo in bi se že davno razšla. Točno takega jaz rabim in on tako.


Najbolj glasne in take, ki se hvalijo, kao z redom in komando doma, so tiste, ki so doma kar lepo tiho. Doživeto tu gor, tako da nakladaj drugje. Lahko pa sanjaš tudi pri belem dnevu, saj imaš časa cel dan.
[/quote]
Od kod tebi da imam jaz skoz komando doma.? Ravno v tem je filing da jo nimaš skoz. Sem lepo povedala da copatarja pojem za zajtrk. Kje si pa se vidla copatarja ki ima kdaj komando hahaha
Copatar je podredljiv moški.


Saj ustvarjava skupaj. Kako pa mislis da to deluje.? Če si ne bi odgovarjala in ustvarjala ne bi šlo in bi se že davno razšla. Točno takega jaz rabim in on tako.
[/quote]

Super sta, res! Le tako naprej! On po jutranjem ritualu na delo, ti pa na šiht po monu koketirat. Ko bo avto prišel pa spet v povlačenje.

To je bolj podobno risanki Tom In Jerry

Na kratko, želim popolno. Razlagajte si pa sami, kaj to pomeni;)

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Super sta, res! Le tako naprej! On po jutranjem ritualu na delo, ti pa na šiht po monu koketirat. Ko bo avto prišel pa spet v povlačenje.

To je bolj podobno risanki Tom In Jerry
[/quote]
A ne, ne jaz na monu nič ne koketiram. To pa ne bo držalo. To si pa ti malo narobe razlagaš. Midva imava pač svoj sistem. On hodi v službo in služi denar. Jaz skrbim za dom. Moj mož doma ne kuha, ne pere ne pospravlja. To je moja služba.
V kuhinjo gre lahko edino za mizo ko je hrana na njej 🙂 drugače se nima kaj motat po moji kuhinji.
Seveda ko pride domov se moram posvetiti njemu sem ko cuddle to. Kaj počnem jaz ko je on v službi se ne vtika. Otroka sta pa že tako velika da slišiš samo še dej mami kaj spet težiš ali v prevodu pusti me sem v svojem svetu. Vam se pa dopoldan posvetim ko ga ni. Brez fovsije prosim :))


A ne, ne jaz na monu nič ne koketiram. To pa ne bo držalo. To si pa ti malo narobe razlagaš. Midva imava pač svoj sistem. On hodi v službo in služi denar. Jaz skrbim za dom. Moj mož doma ne kuha, ne pere ne pospravlja. To je moja služba.
V kuhinjo gre lahko edino za mizo ko je hrana na njej 🙂 drugače se nima kaj motat po moji kuhinji.
Seveda ko pride domov se moram posvetiti njemu sem ko cuddle to. Kaj počnem jaz ko je on v službi se ne vtika. Otroka sta pa že tako velika da slišiš samo še dej mami kaj spet težiš ali v prevodu pusti me sem v svojem svetu. Vam se pa dopoldan posvetim ko ga ni. Brez fovsije prosim :))
[/quote]

Kako ne flirtaš? Pa kako, saj so te vse teme polne, io, io, io.

Vse je relativno, bil sem z enima dvema na zmenku, ki sta skoz poleg službe imeli stalno neke hobije pa en kup kolegic pa frendov ali kaj vem kaj in blazno zasedeni…se ne obnese…s tako osebo nima smisla biti skupaj, ker ima čas za vse drugo.

S čim točno pa se ukvarjaš, hobiji pa to???

Dejstvo je, da se moški počutimo ogrožene s strani žensk, ki dajejo vtis da so:
– pametnejše od nas
– sposobnejše od nas

In v zvezah s takimi nismo ‘srečni’ ali pa se jih ogibamo v velikem loku.

Brihtna ženska z doktoratom si mora dobiti genija z vsaj enim doktoratom, sicer bo njena zveza polom.

Kako ne flirtaš? Pa kako, saj so te vse teme polne, io, io, io.
[/quote]
S kom flirtam? Klepetam tako z moškimi kot ženskami. Klepet ni flirt. Sem vizualni tip tako da bi morala človeka najprej videt da bi lahko flirtala..
Ugovarjam tvojim trditvam. Niso resnične.

Vse je relativno, bil sem z enima dvema na zmenku, ki sta skoz poleg službe imeli stalno neke hobije pa en kup kolegic pa frendov ali kaj vem kaj in blazno zasedeni…se ne obnese…s tako osebo nima smisla biti skupaj, ker ima čas za vse drugo.

S čim točno pa se ukvarjaš, hobiji pa to???

Dejstvo je, da se moški počutimo ogrožene s strani žensk, ki dajejo vtis da so:
– pametnejše od nas
– sposobnejše od nas

In v zvezah s takimi nismo ‘srečni’ ali pa se jih ogibamo v velikem loku.

Brihtna ženska z doktoratom si mora dobiti genija z vsaj enim doktoratom, sicer bo njena zveza polom.
[/quote]

Hodim ob sredah na bioritemsko jogo obraza in jogo obraza takoj eno za drugo, včasih na šivanje, kjer šivamo. 2x na teden na kak kofetek zvečer. Pa tudi sama sem ena teh kot opisuješ da se na splošno veliko družijo z ljudmi poleg dela še in imam bolj malo čada. Torej vidim kje je problem zdaj.


A ne, ne jaz na monu nič ne koketiram. To pa ne bo držalo. To si pa ti malo narobe razlagaš. Midva imava pač svoj sistem. On hodi v službo in služi denar. Jaz skrbim za dom. Moj mož doma ne kuha, ne pere ne pospravlja. To je moja služba.
V kuhinjo gre lahko edino za mizo ko je hrana na njej 🙂 drugače se nima kaj motat po moji kuhinji.
Seveda ko pride domov se moram posvetiti njemu sem ko cuddle to. Kaj počnem jaz ko je on v službi se ne vtika. Otroka sta pa že tako velika da slišiš samo še dej mami kaj spet težiš ali v prevodu pusti me sem v svojem svetu. Vam se pa dopoldan posvetim ko ga ni. Brez fovsije prosim :))
[/quote]

Saj pravim da sta super! Pa ne pozabi keglčke delat vmes ko tle bluziš, namest da bi se zanimala kaj še lahko narediš za vajino dobro. Da naumo pol jok poslušal tlelele, kako je prasec nemaren ker mu je zadišalo frišno napeto meso.

Hodim ob sredah na bioritemsko jogo obraza in jogo obraza takoj eno za drugo, včasih na šivanje, kjer šivamo. 2x na teden na kak kofetek zvečer. Pa tudi sama sem ena teh kot opisuješ da se na splošno veliko družijo z ljudmi poleg dela še in imam bolj malo čada. Torej vidim kje je problem zdaj.
[/quote]
Če bi bila pa skoz doma bi pa rekli spet da jim ne paše in da si nesposobna in da nimaš nobenega lajfa.
Nisi še našla sorodne duše. Ko jo boš boš vedla. Ostalo jemlji kot v prolazu.

Avtorica kdaj boš pa povedala pod čigavo streho živiš svoje svobodnjaštvo in na čigav račun?

Ker to kar pišeš je daleč daleč od svobodnjaštva, že na prv uč deluje prostaško.

Saj pravim da sta super! Pa ne pozabi keglčke delat vmes ko tle bluziš, namest da bi se zanimala kaj še lahko narediš za vajino dobro. Da naumo pol jok poslušal tlelele, kako je ****** nemaren ker mu je zadišalo frišno napeto meso.
[/quote]
Jaz pa v jok in na drevo ker ti sklepaš po sebi.
Če bi se jaz sekirala katera ga osvaja (glede na to da je privlačen) se ne bi poročila z lepim tipom ampak z enim grdim ki ga nobena ne bi pogledala. Vidiš se eno pravilo imava. Glej kolikor hočeš ampak dont touch
Težko vi to postekate ampak tako je

OK.

Da bi bilo moc ustvariti trdnost odnosa.

Odnos je dajanje in prejemanje. Ce oba (zgolj) dajeta, slej ko prej podlezeta pod tezo bremena navlake. Ce oba (zgolj) prejemata, slej ko prej podlezeta izcrpanosti. Oboje pa poeni nestabilnost (z-vez-e).

O-seb-nost (persona) je maska. Zveza, ki temelji na tvojem opisu stremi k spreminjanju drugega v statitcno podobo (vsecne) maske, ki je cloveku v zgodnji fazi vsecna. To je kult danasnje druzbe (vecna, nespremenljiva,… mladost, ljubezen, krepost,…)

Sam govorim o odnosu, v katerem oba akterja maske lahko odvrzeta in se pri tem in v tem dopolnjujeta kot onadva, pri cemer skupaj tvorita dobro znani trikotnik varnosti, lepote in koristnosti (troedinost, ena dusa v dveh telesih, ipd. simboli, ki to opisujejo).


Jaz pa v jok in na drevo ker ti sklepaš po sebi.
Če bi se jaz sekirala katera ga osvaja (glede na to da je privlačen) se ne bi poročila z lepim tipom ampak z enim grdim ki ga nobena ne bi pogledala. Vidiš se eno pravilo imava. Glej kolikor hočeš ampak dont touch
Težko vi to postekate ampak tako je
[/quote]

Nič mi težko to ne poštekamo. Jaz osebno imam pravilo; a ti je zanimivo? Tja pejd pa si vzemi! Čim prej tem bolje!

Biti v vezi z nekom ki hlepi po nečem zunaj je prava beda. Nič je bolje od tega!

Nič mi težko to ne poštekamo. Jaz osebno imam pravilo; a ti je zanimivo? Tja pejd pa si vzemi! Čim prej tem bolje!

Biti v vezi z nekom ki hlepi po nečem zunaj je prava beda. Nič je bolje od tega!
[/quote]
Kdo ti je rekel da jaz ali on hlepi po nečem ali po kom drugem?
Kaj pa ti veš kakšne želje imava midva. Ne veš in ne moreš vedet. To veva samo midva.


Kdo ti je rekel da jaz ali on hlepi po nečem ali po kom drugem?
Kaj pa ti veš kakšne želje imava midva. Ne veš in ne moreš vedet. To veva samo midva.
[/quote]

Nikjer tega niti ne trdim. Povedala si kje so vajine meje, jaz pa tebi kje so moje.

Večina žensk v Sloveniji sploh ne rabi več moškega, tako da ni kaj komentirati. Tudi če spoznajo nekoga, da jim naredi otroka ga čez čas spodijo in furajo enostarševsko družino.

To kar jaz iščem, tega v Sloveniji ni že vsaj 40 let.

OK.

Da bi bilo moc ustvariti trdnost odnosa.

Odnos je dajanje in prejemanje. Ce oba (zgolj) dajeta, slej ko prej podlezeta pod tezo bremena navlake. Ce oba (zgolj) prejemata, slej ko prej podlezeta izcrpanosti. Oboje pa poeni nestabilnost (z-vez-e).

O-seb-nost (persona) je maska. Zveza, ki temelji na tvojem opisu stremi k spreminjanju drugega v statitcno podobo (vsecne) maske, ki je cloveku v zgodnji fazi vsecna. To je kult danasnje druzbe (vecna, nespremenljiva,… mladost, ljubezen, krepost,…)

Sam govorim o odnosu, v katerem oba akterja maske lahko odvrzeta in se pri tem in v tem dopolnjujeta kot onadva, pri cemer skupaj tvorita dobro znani trikotnik varnosti, lepote in koristnosti (troedinost, ena dusa v dveh telesih, ipd. simboli, ki to opisujejo).
[/quote]

Da bi bilo moc ustvariti trdnost odnosa.
[/quote]

Ajej, ti potem izkoriščaš šibkosti svoje partnerice :-(((.
Recimo primer: Moški ima veliko denarja, ženska pa ga nima. Ženski je ta moški všeč samo zaradi denarja, ženska pa moškemu zaradi videza in družbe. Torej obema nekaj manjka. Ženska je obupana in bo pač sprejela tega moškega, ki ji praktično ni všeč, on pa bo izkoristil situacijo.

Tukaj je nemogoče ustvarjati pristne in iskrene odnose. To temelji na izkoriščanju drug drugega. Vsak mora partnerja iskati sebi podobnega, velike razlike so vedno problematične… Niti si ne predstavljam, da ženske ne bi fizično privlačil, jaz nikakor ne bi želel biti z žensko, ki se ji gnusim, to je pekel…

Brez skrbi da dajem doma za stroške hrane in vsak da enako, za elektriko, TV… tako da nihče nikogar ne izkorišča, če te tako zanima. Se pa s kolegicam skoraj vedno na kavi skregamo, katera bo dala za pijačo. Tako da kar se tiče šparovnosti, sebe ne vidim tukaj in preračunljivosti, imeti tipa, ki ima pod palcem veliko. Če bi mi bilo škoda denarja ne bi bila vsepovsod po kavicah, izletih tudi, tako da ja, evo moja zgodba :)))) Malo se nasmej in vse bo ok veš :))) Manj analiziranja ne škodi hehe :)))

Ajej, ti potem izkoriščaš šibkosti svoje partnerice :-(((.
Recimo primer: Moški ima veliko denarja, ženska pa ga nima. Ženski je ta moški všeč samo zaradi denarja, ženska pa moškemu zaradi videza in družbe. Torej obema nekaj manjka. Ženska je obupana in bo pač sprejela tega moškega, ki ji praktično ni všeč, on pa bo izkoristil situacijo.

Tukaj je nemogoče ustvarjati pristne in iskrene odnose. To temelji na izkoriščanju drug drugega. Vsak mora partnerja iskati sebi podobnega, velike razlike so vedno problematične… Niti si ne predstavljam, da ženske ne bi fizično privlačil, jaz nikakor ne bi želel biti z žensko, ki se ji gnusim, to je pekel…
[/quote]
O ti kršenduš, ON bo izkoristil situacijo:-))???

New Report

Close