Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški pravijo: vse sem ji nudil, pa me je zapustila…

Moški pravijo: vse sem ji nudil, pa me je zapustila…

Hmmmm….. le zakaj? :)))))))))))))))))))
[/quote]
Ker vsak gleda kaj lahko vzame ne da bi kaj dal

Če je dec kaj vreden, babe nima!
[/quote]

Če je dec kaj vreden, se prodaja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekateri pac ne razumejo, da nas zenske rabijo samo takrat ko jim je treba napravit otroka. Potem nas pa odfukajo ko otrok zvecko.


Ker vsak gleda kaj lahko vzame ne da bi kaj dal
[/quote]

Ne drži. To je posledica dojemanja vrednosti posameznika v družbi in pomot oz. podcenjevanj in precenjevanj.

kater tip, da ženski vse in to govori okol ves nesrečen, nima nobene rezerve v glavi, da jo bi kaj prišparal za sebe, hehe…
Se spomnim enga tipa, v lokalu z muziko je vedno čakal, da bejba pristopi do njega in gledal, pa enkrat malo podebatirava in on pojmra, da ga nobena ne opazi…, istočasno, v tisti debati omeni kaj naj naredi…., a naj si roko odrežem, reče, hja takrat te bo pa res opazila, mu rečem, hehe… Nimaš ke, znajo bit tipi upaljeni zarad žensk, da glava boli, pa ne vejo kaj govorijo.

Baba zapusti deca, ko ji ta ne želi več plačevat njenih neumnosti.

Še raje ga zapusti takrat, ko si dec najde drugo, ker mu ona ne da in misl, da ga bo s tem izsiljevala, da bo pod njenim čevljem delal kar ona hoče.

Potem ga hoče še okrast in mu onemogočit stik z otroci.
To je tipičen modus operandi.

Ženske večji del zapuščajo nasilneže, pijance in ostale odvisneže, razuzdance, samoobsedence, obsedence športom, neodgovorneže, lenuhe, primitivce, egoiste, kriminalce. Pa še kaj bi se našlo.

Tak z mantro vse dal je znotraj te specifikacije, ker ravno to je dal.

Vsak različno.
[/quote]

pri tem kaj komu kdo nudi, je pomembno da se druga stran sliši. Torej najprej je osnova pogovarjanje in izražanje vrednot, želja, ciljev in potem vzajemno upoštevanje tega in nudenje, dogovarjanje, izpolnjevanje tega s strani obeh.
Nudenje vsega ni če si nekdo želi recimo čist plastično opremo za v gore (ker je zagrizen hribolazec) , ti pa mu kupiš jadrnico… Lahko je večvredna, ampak če človek ne mara tega, mu ni za biti na jahti, trpi za klavstrofobijo, mu taka jahta nič ne pomeni, temveč mu je prej muka. čeprav je mnogo več vredna kot eni gojzarji.
Zato je pomembno pogovarjati se, poslušati se in slišati se in vse to tudi vzajemno upoštevati, tudi s kompromisi in prilagajanjem seveda z obeh strani.
Temu potem lahko rečemo vzajemno nudenje vsega eden drugemu, seveda ob temeljni iskrenosti in spoštovanju.

pri tem kaj komu kdo nudi, je pomembno da se druga stran sliši. Torej najprej je osnova pogovarjanje in izražanje vrednot, želja, ciljev in potem vzajemno upoštevanje tega in nudenje, dogovarjanje, izpolnjevanje tega s strani obeh.
Nudenje vsega ni če si nekdo želi recimo čist plastično opremo za v gore (ker je zagrizen hribolazec) , ti pa mu kupiš jadrnico… Lahko je večvredna, ampak če človek ne mara tega, mu ni za biti na jahti, trpi za klavstrofobijo, mu taka jahta nič ne pomeni, temveč mu je prej muka. čeprav je mnogo več vredna kot eni gojzarji.
Zato je pomembno pogovarjati se, poslušati se in slišati se in vse to tudi vzajemno upoštevati, tudi s kompromisi in prilagajanjem seveda z obeh strani.
Temu potem lahko rečemo vzajemno nudenje vsega eden drugemu, seveda ob temeljni iskrenosti in spoštovanju.
[/quote]

Lepo napisano.
Točno to.

pri tem kaj komu kdo nudi, je pomembno da se druga stran sliši. Torej najprej je osnova pogovarjanje in izražanje vrednot, želja, ciljev in potem vzajemno upoštevanje tega in nudenje, dogovarjanje, izpolnjevanje tega s strani obeh.
Nudenje vsega ni če si nekdo želi recimo čist plastično opremo za v gore (ker je zagrizen hribolazec) , ti pa mu kupiš jadrnico… Lahko je večvredna, ampak če človek ne mara tega, mu ni za biti na jahti, trpi za klavstrofobijo, mu taka jahta nič ne pomeni, temveč mu je prej muka. čeprav je mnogo več vredna kot eni gojzarji.
Zato je pomembno pogovarjati se, poslušati se in slišati se in vse to tudi vzajemno upoštevati, tudi s kompromisi in prilagajanjem seveda z obeh strani.
Temu potem lahko rečemo vzajemno nudenje vsega eden drugemu, seveda ob temeljni iskrenosti in spoštovanju.
[/quote]

Bravo za ta zapis, točno to je to. Ampak za to se je treba odkrito pogovarjati in slišati in upoštevati, kaj ti drugi govori, kar je dostikrat problem. Lahko je po svojem mnenju dal vse, a še vedno nič od tistega, kar je ona v resnici želela od njega, ker so bile njemu njene želje neumne ali je niti poslušal ni.

Bravo za ta zapis, točno to je to. Ampak za to se je treba odkrito pogovarjati in slišati in upoštevati, kaj ti drugi govori, kar je dostikrat problem. Lahko je po svojem mnenju dal vse, a še vedno nič od tistega, kar je ona v resnici želela od njega, ker so bile njemu njene želje neumne ali je niti poslušal ni.
[/quote]
ne vem no, meni se pa to ne zdi problem, temveč mi je to osnova vsakega odnosa, pogovarjati se, poslušati se in slišati se in potem to upoštevati pri dejanjih. Vse to je pomembno.
V vsakem odnosu se je treba izražati, v partnerskem, ki je pa intimen , pa še toliko bolj.
če je nekdo zaprt in zategnjen, ga ima drugi lahko še tako rad, ampak če mu taprvi ne spusti do sebe, se ne izraža, ne pogovarja, se ne odpre- je vse obsojeno na propad.
Izražanje, pogovarjanje, poslušanje, slišanje in upoštevanje, je še kako bistveno in zame temeljno v vsakem odnosu. Brez tega ne gre.


Saj se ti ni treba vedno truditi tako strokovno pisati. Lahko bi napisal vsaj kdaj tudi bolj po domače… 😉 Mar ne? Več ljudi bi te razumelo, bralo.


Saj se ti ni treba vedno truditi tako strokovno pisati. Lahko bi napisal vsaj kdaj tudi bolj po domače… 😉 Mar ne? Več ljudi bi te razumelo, bralo.
[/quote]
To ima filter;-))) Jaz ga berem…. samo sem mal mazohista….


To ima filter;-))) Jaz ga berem…. samo sem mal mazohista….

[/quote]
Aha. 🙂 Vzeto na znanje.

Vidim, da so leta forumskega “aktivizma”, po vecini nenamernega, sicer relativnio osvestila pescico posameznikov. Zato pa je sirsa populacija se vedno neverjetno naivna. Zenske sop pa tako trijo adijo. Zato so pogovori na te teme obicajno na nivoju vrtca. Da me mine, da bi karkoli konstruktivnega napisal.

Brez heca. Pogovor je pomemben in poslušanje.

Ampak povprečna ženska še vedno ne ve niti kaj sploh želi. Kako ji naj potem moški to da?

In potem bi šla stran, potem bi pa prišla nazaj, ker je bilo drugje slabše.
In moški bi moral vse to razumet, ker… če je ne ceni at her worst, si je ne zasluži at her best in podobne neumnosti.

Hvala lepa za TAKŠNO žensko.

po mojih izkušnjah ženske samo jemljejo in nič ne dajo

Seveda, on bi moral živeti le za njo. Kjer ji je tako povedala njena mamica. Če je pravi bo že vedel kaj ona rabi, če je pravi jo bo, večno nesrečno, osrečil.
In on je odgovoren za njen orgazem, tudi če ga ni sposobna doseči, je odgovoren on.
In on mora poskrbet, da se bo ona počutila ljubljeno in lepo.
In obenem mora vse financirat in obenem biti vedno z njo in jo držati za roke.

“Ženske večji del zapuščajo nasilneže, pijance in ostale odvisneže, razuzdance, samoobsedence, obsedence športom, neodgovorneže, lenuhe, primitivce, egoiste, kriminalce. Pa še kaj bi se našlo.
Tak z mantro vse dal je znotraj te specifikacije, ker ravno to je dal.”


Saj se ti ni treba vedno truditi tako strokovno pisati. Lahko bi napisal vsaj kdaj tudi bolj po domače… 😉 Mar ne? Več ljudi bi te razumelo, bralo.
[/quote]

Vraga… kaj ni tole zgoraj preprost ljudski jezik? Türke so tu zgolj za pesniško ilustracijo (paše skupaj: produkcija in reprodukcija, takole slogovno). Če bi napisal razmnozevanje in proizvodnja, bi izgubilo nekaj unetniškega vtisa. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Večina jih da samo za f*kat, pa še to slabo. To stane na prostem trgu 50 evrov.
Zakaj že bi jo potem domov privlekel?

Tkole vam bom povedala, mal za razmislek:
res dobri moški so redki in dragoceni. In če ženska zadane loterijo, da takega dobi, ni šans, da ga bo zapustila. Se ga oklene z vsemi štirimi, saj ni tako nora, da bo verjela, da se da loterijo zadeti dvakrat. Bo naredila vse, da obstaneta.

Točno to. Vse bo naredila, tudi zadušila ga bo, če bo treba.
Takih primerov malo morje.


[/quote]

Če ga zadušiš, potem ni več dober.
To pa ja ve vsak.


Ženska vedno VE, pa če se po trepalnicah mečeš si kreten, ker ne znaš slišat…
https://www.youtube.com/watch?v=-4EDhdAHrOg

Se tako oh in sploh vsezivljenska zveza zadusi oba partnerja. S tem, da tisti, ki so izrazite ovce brez nekih lastnic ciljev, to lazje tolerirajo.

New Report

Close