Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, prosim za mnenja. 😎

Moški, prosim za mnenja. 😎

Vse bolj mi prihaja na uho (trači, sorodnikov, sosedov, očividcev), da mi bestič (brez partnerke) redno vzdržuje okolico in vrt 🤔, (ženo).

Z ženo sta bi presodil preveč (frendovsko, cona udobja) navezana. Kako? Njene slike javno objavlja, obiskuje jo ko delam, prijateljuje z njenimi starši, škoči na njen SOS klic, skupaj pljuvata po družbi in okolici,  isti črni humor in posmehovanja, zaničevanja (predvidevam, da drka na njo, jo sanja). V drugih okoliščinah na to ne bi bil pozoren, ker pa je to naredil že dvema, preverjeno, imam pomisleke. Mnenja? Paničarim al?

Odgovor na objavo uporabnika
Danilo Žveka, 23.09.2022 ob 09:57

Vse bolj mi prihaja na uho (trači, sorodnikov, sosedov, očividcev), da mi bestič (brez partnerke) redno vzdržuje okolico in vrt 🤔, (ženo).

Z ženo sta bi presodil preveč (frendovsko, cona udobja) navezana. Kako? Njene slike javno objavlja, obiskuje jo ko delam, prijateljuje z njenimi starši, škoči na njen SOS klic, skupaj pljuvata po družbi in okolici,  isti črni humor in posmehovanja, zaničevanja (predvidevam, da drka na njo, jo sanja). V drugih okoliščinah na to ne bi bil pozoren, ker pa je to naredil že dvema, preverjeno, imam pomisleke. Mnenja? Paničarim al?

Jah ves kako Nikoli ni samo eden kriv  Vedno sta vpletena oba partnerja . Ugotovi cesa ji ne nudis v cem ne izpoljnujes njenih pricakovanj

Ona ga ima rada, ti ga imaš rad, če ti je bestič. Vzami ga k vama in boste trije. V troje ne bo nikoli dolgčas.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10057, 23.09.2022 ob 10:20

Jah ves kako Nikoli ni samo eden kriv  Vedno sta vpletena oba partnerja . Ugotovi cesa ji ne nudis v cem ne izpoljnujes njenih pricakovanj

Hmmmm, ne vem no, ona je prevzela vso mojo družbo, svoje nima. Prijateljic nima? Malo čudno a ne? On pa bil bestič mojega bratranca (mu hodil v zelje, žensko prevzel na tiho za hrbtom, hodil k njim domov, spoznaval otroke in starše, pomagal nesebično kot JESUS, vse na enak način), ko je žensko od bratranca osvojil pa ni bila več zanimiva, jo zavrgel—–

Odgovor na objavo uporabnika
predlagam, 23.09.2022 ob 10:22

Ona ga ima rada, ti ga imaš rad, če ti je bestič. Vzami ga k vama in boste trije. V troje ne bo nikoli dolgčas.

Meni se pa zdi ta predlog dober.

Slabo si jo servisiral in je šla k drugemu, ki servisira bolje. Čisto preprosto.

Odgovor na objavo uporabnika
Danilo Žveka, 23.09.2022 ob 10:32

Hmmmm, ne vem no, ona je prevzela vso mojo družbo, svoje nima. Prijateljic nima? Malo čudno a ne? On pa bil bestič mojega bratranca (mu hodil v zelje, žensko prevzel na tiho za hrbtom, hodil k njim domov, spoznaval otroke in starše, pomagal nesebično kot JESUS, vse na enak način), ko je žensko od bratranca osvojil pa ni bila več zanimiva, jo zavrgel—–

ja potem pa počak, da se še tvoje naveliča. Saj obnucala se pa ne bo. Pa malo manj jo obremenjuj sedaj, ko je aktivna na dveh kur pardon koncih.

Odgovor na objavo uporabnika
boljši servis, 23.09.2022 ob 10:47

Slabo si jo servisiral in je šla k drugemu, ki servisira bolje. Čisto preprosto.

Servis je cenejš in bolj dostopn. Stranka gre zmeri h konkurenci. Žena je že dolgo od njega. Zaključ z obema.

Človek ponavlja vzorce in se ne kar spremeni. Torej ja, imaš ga v zelju.

Odgovor na objavo uporabnika
zgodovina se ponavlja, 23.09.2022 ob 11:01

Človek ponavlja vzorce in se ne kar spremeni. Torej ja, imaš ga v zelju.

Babe kurbe svetovnega kova, gnilo pizdovje. Bestičččč? razmisli komu še kdaj rečeš bestič? Tistemu, ki govori resnico ali tistemu, ki špila bestiča dokler ima korist. Žena je zahrbtna gnila kača, goni vraga u 3 pm.

pa člouk… ne razumeš ti.

tlele ko gledam.. pa to so govna tipi. bestič i žena ti su ljige. in npr ena da mi pride ki jo je tak jebal… hahahahhahahahahah.

da mi tak govori… podmukli da me gleda…bestić?

hh…

pa zakaj bi jst to pogoltnu??? halo???

hjaaa, po moje imaš majhnega in ga ne čuti, ženska mora čutit a veeššššš… al maš pa velikega pa ne veš kako bi ga ponucal in nabijaš…nč ne poveš kako to pr vama u postli zgleda.

Začni ženi o tej zgodbi kako je prevzel žensko in glej odziv

Drugače pa jaz ko sem ločena, če bi šla še 1x skoz to, bi drugič najela detektiva ali znanca da mu malo sledi in zbere dokaze, potem bi se pripravila na ločitev, skrila evre ipd, potem pa soočenje

Vse to, mislim, baba rekla, je preveč… Ostane nedorečeno in ni ok, če želiš narediti korak v nov lajf. Dlje traja če nimaš pravih odgovorov kot je bilo v mojem primeru

Kako to, da imaš za najboljšega prijatelja nekoga, za katerega si vedel, da najboljšim prijateljem speljuje ženske?

Verjetno, če malo poznaš njun urnik in način druženja, ju lahko tudi sam zalotiš in flagranti. Niti ne rabiš detektiva.

Mogoče, če imata smisel ne samo za črn humor, ampak tudi za posmehovanje in zaničevanje, naravnost uživata v tem, da te varata za tvojim hrbtom. Ti si tukaj dvakrat prevaran – od partnerke in od prijatelja. Čim prej pridi zadevi do dna in ukrepaj odločno. Odločnosti ti sicer mogoče manjka – glej prvi stavek.

Tip, to je tale bestič, je ena navadna gnida. Žena pa tudi nima kaj dost pod frizuro, če na takega pade, po vsem tem kar je videla že pri bratrancu.

Ljudje so testo, ki ga v končne oblike v večinski meri oblikujemo starši. Največ z zgledom, pridige pa bolj malo zaležejo. Dobil si teh 50 %.

Na koncu dobiš zmes prirojenega karakterja, starševskih vplivov in vpliva okolice oz družbe. Po moji oceni v približnem razmerju 30 : 50 : 20. Vsi 3 figo vredni . Vse zamenjaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8636, 23.09.2022 ob 12:55

Tip, to je tale bestič, je ena navadna gnida. Žena pa tudi nima kaj dost pod frizuro, če na takega pade, po vsem tem kar je videla že pri bratrancu.

lollllll kaj tebi ni jasen? prevarala sta te, bejž no bejž, pisno rabiš?

Kaj pomeni bestič ?

 

 

New Report

Close